Renergie Multi-Lift İle Cilt Hatları Yeniden Çiziliyor

Renergie Multi-Lift İle Cilt Hatları Yeniden Çiziliyor

Uzay biyolojisinden ilham alan Renergie Multi-Lift, anti aging’e yeni bir bakış açısı getiriyor: Cilt hatlarını yeniden belirleyen Up-Cohesion.

Kadın güzelliğini ölümsüz kılmak için var gücüyle çalışan kozmetik sektörü, hayalimizdeki cilt görünümüne ulaşabilmemiz için yepyeni alanlarda araştırma yapıyor. İşte, anti-aging alanında uzay biyolojisini kavanoza sığdıran en üst yenilik Lancome’dan geliyor.

Renergie Multi-Lift

Uzay biyolojisi uzmanı Profesör Alain Colige ile işbirliğine giden Lancome, yerçekimsiz bir ortamda test edilen aktif içeriklerden oluşan ‘Up-Cohesion’ teknolojisiyle kadınları çok daha genç görünümlü bir cilde kavuşturmayı hedefliyor. Bu en son teknolojiyi Renergie Multi-Lif ailesinin formüllerinde kullanan Lancome, bölge bölge ayrıcılıklı bir cilt bakımı sunuyor. Araştırmalar ışığında hücre-matris bağlantısının çok önemli olduğunu keşfeden Lancome, yeni keşfiyle fıbroblast hücre iskeletinin yeniden güçlenmesine, cilt ana yapısının yeniden yapılanmasına, hücre-matris bağlantısının yeniden güçlenmesine yardımcı oluyor.

Renergie Multi-Lift serisinde kadınların farklı cilt yapılarına uygun, her türlü mevsimsel değişiklikte onlara eşlik edebilecek 3 muhteşem duyusal dokuyu kullanıma sunuyor. Muhteşem üçlü grupta; karma&yağlı cilt tipleri, normal cilt tipleri ve kuru cilt tiplerine göre özel geliştirilmiş.

ÜÇ AYRI ÜRÜN

Renergie Multi-Lift, farklı cilt tiplerine göre geliştirilmiş üç ürüne sahip. Biri sizin için… Renergie Multi Lift 325 TL.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir