Saç Kesiminde Pixie Stili

Saç Kesiminde Pixie Stili

Kırmızı halılarda boy gösteren üç yıldız, uzun pıxie kesiminin nasıl farklı şekillerde kullanılabileceğini gösteriyor.

pıx-sac-2

“YUKARI & ARKAYA’’

Bu Pixie Stili’nde saçlar yukarı ve arkaya doğru taranıyor ve saça hacim katılıyor. Stili yeniden yaratmak için Tecni. ART FULL VOLÜME Köpük’ü nemli saça uygulayın ve fön çekin. Saçın hacmini korumak için INFINIUM ile saçı spreyleyin.

“ROCK DOKUSU’’

Yine hacimli bir pixie, ama bu stilde saç daha düzensiz. Stili yeniden yaratmak için Tecni.ART Wild Stylers Serisi’nden SCRUFF ME Jel’i nemli saça uygulayın ve fön çekin. Sonrasında yine Wild Stylers Serisi’nden NEXT DAY HAIR ile saçı spreyleyin ve saçı elinizle karıştırarak dağınık bir etki sağlayın.

“YANDAN AYRILMIŞ DALGALAR”

Kısa saçın uzun saç kadar göz alıcı olabileceğini kanıtlayan bu Pixie Stili’nde saçlar yandan ayrılıyor ve diğer tarafta gözün üst kısmına düşürülüyor. Tecni.ART Full Volüme Köpük ve üzerine Tecni.ART Air Fix Sprey ile bu yumuşak dalgaları oluşturabilirsiniz.

LOAN CHABANOL’UN İKON STİLİ

Seb Bascle

Seb Bascle

Loan için yarattığımız bu stili çok beğendim. Daha kısa olan pixie kesiminin çok modern bir alternatifi. Loan’ın yüzünü mükemmel destekliyor, onun kemikli yapısını öne çıkarıyor.

Bu kesimde de ters bir yapı var. Arka bölümde daha erkeksi kısa saçlar ve ona kontrast yaratan öndeki uzun saçlar. Böylece çok modern, ferah ve modaya uygun bir hava yakaladık. Loanın İkon Stili, önceden gördüğümüz çok keskin ve kısa pixie kesimlerinin doğal evrimini gösteriyor. Sonbaharda kısa ama aynı zamanda feminen bir havaya sahip saçlar için en çok tercih edilen kesim olacak.

Loan için yarattığım gevşek ve hafif dalgalı doku ile kesime yumuşaklık kattık. Uzun pixie stili şekillendirme yaparken de size büyük bir özgürlük sağlıyor. İsterseniz uzun bölümlere dalgalar ekleyebilirsiniz; isterseniz daha ıslak şık bir stil deneyebilirsiniz. Gece davetleri için arkaya doğru tarayarak daha hacimli bir görünüm sağlayabilirsiniz.”
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.