Sanah ve Akşam Tekrarlanacak Sekiz Özel Yaratım Cümlesi

Sanah ve Akşam Tekrarlanacak Sekiz Özel Yaratım Cümlesi

Ayşe Burcu Eren Önen
Kupa Kişisel Gelişim ve Drama Merkezi Kurucularından/Kadir Has Üniversitesi Eğitmeni

SABAH VE AKŞAM TEKRARLANACAK SEKİZ ÖZEL YARATIM CÜMLESİ

Yaşamı değiştirmenin öncelikle kişinin kendi farkındalığım oluşturmasıyla başladığını, ancak kişinin zihninin yani bilincinin ve bilinçaltının tam olarak ne olduğunu algılayamadığında hiçbir şekilde kendine yardımcı olamadığını kaydeden Kupa Kişisel Gelişim ve Drama Merkezi kurucularından, Yaşam Koçu Ayşe Burcu Eren Önen, ‘anıların deposu’ olan bilinçaltının aslında tüm sorularımızın cevaplarını barındırdığını söylüyor. Önen, ekliyor: “Arşivdeki bu kayıtlarsa bilinçaltı çalışmasına yönelik çalışmalarla iyileştirilebilir. Bunun için de 21 gün olumlu kayıdar ekmemiz gerekiyor. 21 gün boyunca, aynı düşünceyi bilincimize ekmek, onun 21 gün sonunda bilinçaltımız tarafından gerçek olarak algılanmasını sağlar.”

yaratim

Peki nasıl ve nasıl yapacağız? “Düşünceleri; yazarak, sözcüklerle dile getirerek, dinleyerek, olmayan bir şeyi oluyormuş gibi hayal ederek, aşağıda yer alan, her akşam yatarken ve sabah kalktığınızda ister okuyabileceğiniz isterseniz de ses kaydı ile kendi sesinizden dinleyebileceğiniz yaratım modellerini tekrarlayarak!” diyor Ayşe Burcu Eren Önen.

1. Ben şimdi tüm yaşam alanlarımda uyum ve denge içinde olmayı seçiyorum. Ben merkezimdeyim. Sevgide kalmayı, sevgi dolu insanlarla sevgi dolu deneyimler yaşamayı seçiyorum.

2. Ben şimdi benim, bütünün ve herkesin hayrına olacak şekilde Tanrı’nın benim için arzu etmiş olduğu, ilahi planıma uygun, aile kuracağım kişinin hayatıma girmesine izin veriyorum ve kabul ediyorum.

3. Sevgilim olan bu kişiyle yaşamış olduğumuz hayatı tüm güzellikleriyle, keyifle, neşeyle, mudulukla sevinçle ve haz duygusu içinde yaşamayı seçiyorum.

4. Birbirimizin enerjisini yükselttiğimiz, yaşamın tüm güzelliklerini ve keyfini birlikte paylaştığımız, aşkı, sevgiyi, cinselliği, yaşamımızın sonuna kadar büyük bir coşku ve keyifle, bolluk ve zenginlik içinde, her an artarak büyüttüğümüz bir ilişki yaşıyorum.

5. İlişkimde, beraber yürümüş olduğumuz yolda el ele birbirimize destek, anlayış, kabullenme ve şefkatle; yaşamı sevgi, uyum ve denge içinde paylaştığım mükemmel, bütün ve tam olan kişiyi, hayatıma mıknatıs gibi çekiyor ve bu kişiyle uygun zamanda evleniyor ve aile kuruyorum.

6. İş hayatımda gerçek potansiyelimle var olmayı, içimdeki yaratıcılığı tam olarak kullanmayı, tüm yetenek ve becerilerimi beni zirveye taşıyacak şekilde mükemmel bütün ve tam olarak kullanmaya niyet ediyorum.

7. İş hayatımda birlikte çalıştığım kişilerle aramdaki ilişkinin saygı, sevgi, huzur, mutluluk, uyum ve denge içinde birbirimizin eneıjisini yükselterek başarıdan başarıya, zaferden zafere doğru koşarak Tanrı’nın beni arzu ettiği gibi görmüş olduğu kariyer zirveme ulaşmayı, keyifle yapmış olduğum bütün bu işlerden, bolluk ve bereket içinde çok para kazanıp zenginliğimi yaratmayı seçiyorum.

8. Biliyorum ve onaylıyorum ki ben ne iş yaparsam yapayım sevgiyle ve zevkle, kendim olarak en mükemmel işi yaparım ve benim vermiş olduğum hizmeti talep eden tüm insanlar akın akm bana gelir. Allah da bana yardım eder.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir