Seçkin Mekanların Yılbaşı Programları

Seçkin Mekanların Yılbaşı Programları

Yeni bir yıla girerken.

Yeni yıla sayılı günler kaldı. Yılbaşı gecesi için henüz plan yapmadıysanız telaşlanmayın! Biz sizin için küçük bir araştırma yapıp seçkin mekanların yılbaşı programlarını mercek altına aldık, işte önerilerimiz…

Eğlence dolu başlangıç

Shangri-La Bosphorus İstanbul, eğlenceli bir yılbaşı gecesi vaat ediyor. Manzarası ve dünya mutfağından lezzetleriyle dikkat çeken İst Too, özel menüleriyle misafirlerini ağırlıyor. Set menüler deniz manzaralı masalarda, içecekler dahil kişi başı 900 TL; diğer masalarda kişi başı 830 TL. Çocuklara özel hazırlanan menünün fiyatı ise 195 TL. 24 Aralık Pazar gününe özel hazırlanan Christmas Brunch’ın fiyatı kişi başı 230 TL, minik misafirlere 95 TL. Yeni yılın ilk günü gerçekleştirilecek olan Nevv Year Brunch’ın fiyatı ise içecekler dahil kişi başı 295 TL, minik misafirlere 130 TL.

www.shangri-la.com/tr/istanbul/shangrila

Loca kiralayabilirsiniz

Hilton İstanbul Bomonti’de yer alan The Globe, keyifli bir yılbaşı gecesi geçirmek isteyenler için güzel bir alternatif sunuyor. 21.30’dan itibaren Ezgi Ayçe ve orkestrasının sahne alacağı The Globe’un yılbaşı eğlencesi 470 TL. Cloud 34te ise eğlence saat 23.00’te başlıyor. Cloud 34’ün misafirleri, bistro ya da loca kiralama imkanına da sahip. Dilerseniz, yılbaşı eğlencesinin ardından otelde konaklayabilirsiniz. 31 Aralık gecesi iki kişilik konaklamanın, The Globe’da yılbaşı yemeği ve yeni yıl kahvaltısı dahil fiyatı 190 Euro + KDV. Bu paketle Cloud 34’teki partiye giriş ücreti ise 100 TL.

www.hilton.com.tr

Işıltılı yılbaşı…

Yeni yılı, Mövenpick Hotel İstanbul’un 20. katında yer alan Skyline Club Lounge’da, İtalyan Başaşçı Giovanni Terracciano tarafından hazırlanan lezzetler ve Nilay Tezsay’ın canlı müzik performansı eşliğinde kutlamaya ne dersiniz? Yılbaşı yemeği kişi başı KDV ve limitsiz yerli içki dahil 430 TL. 5-12 yaş çocuklar için palyaço gösterisi, yüz boyama aktivitesi ve çocuklara özel lezzetlerin ayrı bir salonda sunulduğu açık büfe kişi başı KDV dahil 125 TL. 31 Aralık 2017 tarihinde superior odada iki kişi konaklama, Azzur Restaurant’ta yılın ilk kahvaltısı ve Wellness Centre’ın ücretsiz kullanımının dahil olduğu yılbaşı konaklama paketi ise gece başı KDV hariç 120 Euro. Skyline Club Lounge’da iki kişilik yılbaşı yemeğinin de dahil olduğu paket, gece başı KDV hariç 255 Euro.

www.movenpick.com/istanbul
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir