Seçkin Mekanların Yılbaşı Programları

Seçkin Mekanların Yılbaşı Programları

En özel hediye

Yeni yıla girerken kendinize ve sevdiklerinize hediye arayışındaysanız size bir önerimiz var: The Sofa Hotel GreenSpa & Wellness’dan yüzde 20 indirimle alacağınız hediye çekleri. GreenSpa & Wellness, klasik ve geleneksel dünya masajlarından, kişiye özel Türk Hamamı’na ve cilt yenilenmesi ve yüz – vücut bakımlarına kadar tam bir sağlık hizmeti sunuyor. Hint masajı Shiroabhyanga, derin doku masajı, 4 el sultan masajı, manuel lenf drenaj gibi masajlarla ön plana çıkan GreenSpa, Uzak Doğu masajları Shiatsu, Thai Masajı, Refleksoloji, Hint Baş masajı gibi masajlarla da konuklarına şehir içinde rahatlama fırsatı sunuyor.

www.greenspa.com.tr

Sıra dışı lezzetler

Wish More Hotel İstanbul, yeni yılı lezzetli yemeklerle karşılıyor. Beş yıldızlı otelin tecrübeli şeflerinin hazırladığı yılbaşı menüsünde sıra dışı reçeteler yer alıyor. Yedi farklı lezzetin yer aldığı soğuk başlangıç tabağından özel sosla tatlandırılmış baklava yufkasında sebzeli avcı böreğine, keçi peynirli turunç salatasından orman mantarlı ve kestaneli dana sarmaya kadar birçok özel tadın bir araya geldiği yılbaşı yemeğine orman meyveleri soslu çikolatalı ve kestaneli pastayla limitsiz yerli içki eşlik ediyor.

www.wishmore.com.tr

Yeni yıla hazır…

Eskişehir’in popüler mekanları arasında yer alan Sempre Mediterranean Cuisine, yeni yıl kutlaması için hazırlıklarını tamamladı. Özel yılbaşı menüsü ve canlı müzikle yeni yılı karşılamaya hazırlanan Sempre Mediterranean Cuisine, Eskişehirlileri ve yılbaşında yolu Eskişehir’e düşenleri bekliyor.

www.eskisehirsempre.com
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.