Sevgililer Günü’nde En Güzel Hediye Mutluluktur

Sevgililer Günü’nde En Güzel Hediye Mutluluktur

Bir Kutu Çikolatayla Hem Sevgilinizi Hem Çocukları Gülümsetin

KAHVE DÜNYASI, 14 ŞUBATTA GÜZEL BİR SÜRPRİZ YAPARAK SEVGİLİSİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEK İSTEYENLERE TATLI BİR ÖNERİ SUNUYOR. KAHVE DÜNYASI’NIN LEZZETLİ ÇİKOLATALARIYLA DOLU SEVGİLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL HAZIRLANMIŞ TASARIM KUTULAR, 14 ŞUBATIN MUTLULUĞUNU ARTTIRIYOR.

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, 14 Şubat’ta bu özel güne yakışacak özel kutular hazırlayarak sevgilisine özel çikolatalarla tatlı bir sürpriz yapmak isteyenlere “içi mutluluk dolu” bir alternatif sunuyor.

Sevgiler Günü’ne özel tasarlanan rengarenk kutular, dünyanın en iyi çikolatalarının orijini olan Gana ve Fildişi Sahilleri’nden toplanan birinci sınıf kakao çekirdeklerinden hazırlanan eşsiz çikolataları saklıyor. Kahve Dünyası’nm çikolataları, serüvenini Sevgililer Günü’ne özel tasarlanan kutuların içinde sevdiğiniz kişiye hediye edildiğinde yüzlerde tebessüm oluşturarak tamamlıyor.

Bu özel kutuların yanı sıra Kahve Dünyası’mn “Bu Dünya Hepimizin” platformu kapsamında sunduğu sosyal sorumluluk kutularını seçenler, hediyesiyle hem sevgilisinin hem de çocukların yüzünü güldürüyor.

Darüşşafaka Cemiyeti, Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı, Anne Çocuk Eğitim Vakfı ile yapılan iş birliğinden doğan sosyal_sorumluluk kutularının satışından elde edilen gelirin bir kısmı bu vakıflara bağışlanıyor. Sosyal sorumluluk kutularında çocukların hayallerini yansıtan resimleri de yer alıyor. “En güzel hediye mutluluktur” diyerek 14 Şubat hediyesi olarak bu kutuları tercih edenler, bağış yapmanın verdiği mutluluğu ve Sevgililer Günü coşkusunu birlikte yaşıyor.

Gülümseten kutularda neler var?

• Darüşşafaka Cemiyeti sürpriz kutusunda Kahve Dünyası’nın enfes Türk Kahvesi’nin yanında sütlü lokum, bitter kaşık çikolata, cranberry Frutibon ve Lavi yer alıyor.

• Spastik Çocuklar Vakfı yararına satışa sunulan kutuda ise içi çıtır çıtır bisküvi, dışı çikolata kaplı enfes atıştırmalık Bonte sütlü drajenin yanı sıra bitter çikolata kaplı badem ezmesi, Hindistan cevizi kaplı trüf, fındıklı sütlü ve portakallı bitter spesiyal çikolata bulunuyor.

• Kahve Dünyası sosyal sorumluluk kutulan arasına bu yıl katılan AÇEV kutusunun içeriği; sütlü çikolata kaplı lokum, sütlü trüf ve Hindistan cevizi kaplı trüf, karamelli sütlü ve portakallı bitter spesiyal çikolatadan oluşuyor.

• KAÇUV kutusunda ise meyve ve çikolatayı buluşturan cranberry Frutibon, sütlü fındıklı draje ile sütlü, bitter ve Hindistan cevizi kaplı trüf çeşitleri yer alıyor.

Özel kutulu çikolatalar, Kahve Dünyası mağazalarından veya www.kahvedunyasi.com sitesi ziyaret edilerek satın alınabiliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir