Yeni Yılda Yeni Bir Siz!

Yeni Yılda Yeni Bir Siz!

Her yılbaşında yeni yıldan beklentilerinizi dile getiriyorsunuz ama bir bakıyorsunuz o yılın da sonuna gelmişsiniz bile… Pozitif düşünceler, meditasyonlar, olumlamalar yapıyorsunuz, ook çalışıyor, didiniyorsunuz ama bir türlü istekleriniz gerçekleşmiyor.

Sanki iyi şeyler hep başkalarının başına geliyor da siz “bahtsızlar sınıfının başını çekiyorsunuz. Artık buna bir son verme zamanı geldi! Eğer bu yazıyı okuyorsanız şansınızın değiştiği andasınız demektir.

ARTT İLE HAYATINIZ DEĞİŞSİN

Güneş Tan tarafından yaratılan, hızlı, etkili ve kalıcı çözüm sunan bir zihin tekniği olan ARTT [Avvakening, Rising, Transforming Technique/Uyanış, Yükseliş, Değişim Tekniği] ile size engel olan duygu, düşünce kalıpları ve yaşanmış anıların etkisi nötr hale geldiğinde kendi mucizenizi yaşamaya başlıyorsunuz. Hayat çok daha kolay, rahat ve keyifli hale geliyor, farkındalığınız artıyor, enerjiniz yükseliyor.

AŞK VE İLİŞKİLER

Sevgiliniz sizi terk mi etti? Aldatıldınız mı? Size uygun bir eşi bir türlü bulamıyor musunuz? ARTT seansında tüm bu durumların altında yatan sebepler tek tek ortaya çıkıyor. Bu deneyimi neden yaşadığınızı fark ediyorsunuz ve dersinizi alıp bir daha böyle bir sorun yaşamıyorsunuz. Yalnızlıktan yakınan bir danışanım, bunun altından çıkan “Erkekler kötüdür, evlilik özgürlüğümü kısıtlar, erkeklere güvenilmez” gibi düşüncelerinin farkında bile değildi, ilişki istiyor ama bağlanmaktan da deli gibi korkuyordu. Onda “ilişki istiyorum/ özgürlüğümü kaybederim korkusu” vardı. Bu duyguların zıtlığı onun ilişki yaşamasına engel oluyordu. Seans sonrasında ilişkiler konusunda kendisini çok daha rahat ve ilişkiye açık hissediyordu.

BAŞARISIZLIK, DEĞERSİZLİK, YETERSİZLİK…

iş hayatında, okulda, ilişkilerde başarısızlık, değersizlik, yetersizlik, özgüven eksikliği vb. duygular yoğun olarak yaşanabiliyor. Bir türlü istediği terfıyi alamayan bir danışan, seansta birden normalde asla aklına gelmeyen bir ilkokul anısını hatırladı. İlkokulda hissettiği utanç ve yetersizlik duyguları bugün iş hayatında ilerlemesine engel oluyordu. Cndaki olumsuz duyguları ARTT ile boşalttık. Özgüven ve rahatlık geldi ve birkaç ay içinde istediği terfıyi aldı.

DEPRESYON VE PANİK ATAK

Her şeyin enerji olduğu bilim tarafından ispatlandı. Duygular da birer elektrik alanı oluşturuyor ve negatif duyguların enerjisi bedenimizde birikip çeşitli rahatsızlıklara yol açabiliyor. ARTT; obsesyon, korku, fobiler, depresyon, panik atak gibi psikolojik rahatsızlıkların; alerji, kanser, Behçet rahatsızlığı, vertigo, astım, fibromiyalji, Chron gibi fiziksel hastalıkların iyileşmesine de yardımcı oluyor.

Her birimiz eşsiz birer varlığız, o yüzden ARTT bireysel çalışılması gereken bir teknik. Sizde “üzüntü ve mutluluk”, “acı ve rahatlık” veya “endişe ve huzur” zıtlığı varsa, bunlar “bir” hale geldiğinde sadece pozitif duygular kalıyor. Olaylara ve hayata bakış açınız, davranışlarınız ve yaşamınız pozitif yönde değişiyor. ARTT ile siz de üzerinizdeki tüm yükleri atabilir, kabuğunuzu kırabilir, 2020’ye adeta yeniden doğmuş gibi girebilirsiniz.

AYSUN ORHAN
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir