Sevgililer Gününde Güzel Olmak İçin Makyaj Seçenekleri

Sevgililer Gününde Güzel Olmak İçin Makyaj Seçenekleri

ROMANTÎK&CESUR

Sevgililer Gününde sadece sevdiğinize değil kendinize de zaman ayırmayı ihmal etmeyin, çünkü mutlu olmanın yolu özel ve güzel hissetmekten geçiyor.

Özel günlerde sade bir makyajı tercih edenlerdenseniz pastel tonlardan vazgeçmeyin. Duru bir güzellik için işe cilt tonunda fondöten kullanarak başlayın, ince bir pudra, makyajın kalıcılığını artırır. Işık ve gölge yaratmanın en kolay yollarından biri göz altı kapatıcısı ama cildinizden çok açık tonları tercih etmeyin, çünkü bu büyük bir hata. Göz makyajında sedefli bej, pembe ya da şeftali tonlarını tercih edin ve maskara ile gözlerinize derinlik kazandırın. Ruj tercihinizi de şeftali ve pastel pembelerden yana kullanırsanız bütünlük duygusunu yakalarsınız.

romantik-cesur

YSL TOUCHE ECLAT GÖZ ALTI KAPATICISI, 6110 Çekici bir güzellik için anahtar kelimeleriniz siyah ve kırmızı, ister mat olsun ister parlak, kırmızı ruj tercih edecekseniz yüzünüzde çok fazla renkten kaçının. Sadece siyah bir eyeliner ve maskarayla bile umduğunuzdan daha göz kamaştırıcı olabilirsiniz. Bronz tonlarını da kırmızıyla kolayca kombinleyebilirsiniz ama dudaklarınızı ön plana çıkarmak istiyorsanız allık ve göz makyajında aşırılıktan kaçının.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir