Tatil İçin Otel Önerileri

Tatil İçin Otel Önerileri

Argos in Cappadocia’nın lüksün sınırlarını tarihin katmanlarına yayan konağı, yeni sezonda misafirlerine kapılarını açmaya hazır. Konak, detaylarda gizli olan sınırsız konforu gerçek deneyimlerle bir arada sunuyor.

YAZI: DİLARA PEKİŞÇİ

İçinden köy geçen lüks otel Argos in Cappadocia, Türkiye’nin en özgün ve en çok uluslararası ödüle sahip butik otellerinden biri. 20 yılı aşkın titiz bir restorasyon çalışması sonucu eski bir manastır yerleşkesi, buna bağlı mağaralar, yer altı tünelleri ve tarihi evleri yeniden hayata döndürerek ortaya çıkan otel, gerçekve doğal deneyimle sınırsız konfor ve lüksü bir araya getirerek dünyanın örnek aldığı bir mekana dönüştü. Argos in Cappadocia’nın bu vizyonla misafirleri için “köye” kattığı yedinci ve en son konaksa rüyaları süslüyor.

Geleneksel, doğal ve lüksün en geçişken halini yansıtan özel tasarımlı bu lüks konakta teraslı ve şömineli iki süit ve bir delüks olmak üzere üç oda bulunuyor. Dört mevsim kullanılabilen ısıtmalı açık havuzunun manzarası Erciyes Dağının ihtişamına ve göz alabildiğine Güvercinlik Vadisi’nin huzuruna hakim.

Konak içinde bulunan ve yüzyıllar öncesinden gelen tarihi mutfak ve de geçmişte seramik kaplarda peynir depolanan, sebze meyve saldanan kayadamdan iki orijinal oda tarihte gerçek bir yolculuk fırsatı sunuyor. Argos in Cappadocia tüm bu alanları doğal, bulunduğu haliyle korumaya devam ederek misafirlerine burada konaklama konusunda eşsiz bir deneyim sunuyor, argosincappadocia.com

BODRUM’UN GENÇ ENERJİSİ: NIKKI BEACH RESORT&SPA

Bir otelden daha fazlası olduğunu ELLE ekibi olarak deneyimledik. Nikki Beach’in muhteşem gün batımı manzaralarına tanık olurken Torba koyunun mavi sularını ve yakınlardaki adaların güzelliğini görebiliyoruz!

Bodrum yeni bir tatil konseptiy-le tanışıyor: lüks “yaşam tarzı” konaklaması! Eğlencenin hiç durmadığı Nikki Beach Resort & Spa’da, Bodrum’un eşsiz doğasına uyumlu tasarlanmış 76 oda, süit ve \il-la yer alıyor. Dışarıdan gelen misafirler için ayrı bir giriş kapısı bulunuyor. Bir şeyler atıştırmak veya içmek isteyen misafirler, sevimli ve şık bistro Cafe Nikki ve ferahlatıcı bir akşamüstü kokteyli için birebir olan Sunset Lounge’dan da yararlanabiliyor. Geniş bir sonsuzluk havuzu bölgenin uçsuz bucaksız manzarasını seyretme fırsatı verirken misafirler güneşlenmek veya denize girmek için tesisteki iskelelerden de faydalanabiliyor.

NİKKİ BEACH RESORT & SPA BODRUM, BEYAZA BÜRÜNECEK!

Bodrum’un uluslararası markalarından dünyaca ünlü Nikki Beach Resort & Spa Bodrum, 18 Mayıs 2017 tarihinde sezonu açtı. Nikki Beach Bodrum, bunu kutlamak için 26 Haziran 2017’de, zincirin dünyaca ünlü “White Partv’sine Bodrum’da ilk kez ev sahipliği yapacak. Bu senenin konsepti olan Circus White Party’de akrobasi şovları, havai fişekler, gurme lezzetler ve dünyanın farklı yerlerinden gelecek Nikki Beach DJ’leriyle Nikki Beach Bodrum, misafirlerine unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. Hemen söyleyelim; bu partiye giriş için baştan ayağa beyazlara bürünmek şart. En şık beyaz kıyafetlerinizi hazırlayın!

Yazla birlikte düğün sezonu açılıyor. Su Yatçılık, bekarlığa veda organizasyonu için harika bir alternatif sunuyor. Büyük güne beş kalan arkadaşlarınızla lüks bir yatta keyifli bir gün yaşamak ister misiniz?

Bekarlığa veda partilerinde mekan ve parti konseptini oluşturmak için yoğun bir çaba harcayan biz kadınlara havalı bir alternatif! Özel bir yatta yapılacak organizasyonda, istenilen tarzda bir parti tasarlayabilir arkadaşlarınızla eğlenceli bir ortamda, muhteşem manzaralı bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Su Yatçılık, lüks yatlarda yapılacak keyifli Boğaz turunu isteğe göre (örneğin yemekli olarak) organize ediyor. Ayrıca dans, fasıl, DJ performansı gibi etkinliklerle Boğaz turu zenginleştirilebiliyor ve müşterilerin keyifli bir bekarlığa veda partisi geçirmeleri sağlanıyor.

İster az ve öz, ister 50 kişilik bir grup olun, farklı yat alternatifleri ve konseptleri seçmeniz mümkün. Kendi bekarlığa veda partinizi organize edebilir veya arkadaşınıza, müstakbel eşinize unutulmaz bir sürpriz yapabilirsiniz. Hemen hatırlatalım, mükemmel bir başlangıç, adım attığınız bu yolda biriktireceğiniz şahane anların ilk göstergesi olabilir! Detaylı bilgi: suyat.com.tr
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir