Tüm sarkmalara saten germe etkisi!

Tüm sarkmalara saten germe etkisi!

Teknolojinin geldiği nokta sayesinde ameliyatsız estetik işlemler, neredeyse bir ütü edasıyla vücutta saten görünümü ve sıkılaşma elde edilmesine yardımcı oluyor.

Günümüzde birçok kişi dengeli beslenememekten ve hareketsiz yaşam şeklinden dolayı vücudunda istemediği yağlanmalar ile beraberinde ortaya çıkan vücut şekilsizliklerinden rahatsızlık duyuyor. Bu hoşnutsuz durum nedeniyle kişiler çeşitli çareler aramaya başlayıp doğal olarak diyet ve spor yaparak çözüm bulmaya çalışıyor. Diyet ve sporla kilo sorunu çözüme kavuşturulsa bile vücudun bazı bölgelerinde sarkmalar görülebiliyor.

saten yuz germe

Kozmotoloğ ve Medikal Estetisyen Songül Durur Zevzir, ameliyatsız saten vücut germe sisteminin bu konuda oldukça etkin, başarılı sonuçlar sunduğunu belirtiyor ve ekliyor: “Bu yöntem sarkmaları gidermeyi hedeflerken, cildin sıkılaşması açısından ortaya koyduğu başarılı sonuçlarla adından söz ettiriyor. Bu sistemin en önemli özelliği yüz başlığıyla cilt sarkmalarına, göz çevresi kırışıklıklarına, göz altı torbalarına, boyun, gıdı sarkmalarına uygulanabildiği gibi, vücut başlığıyla da tüm vücuda rahatça kullanılabiliyor. Örneğin göbek, karın, bel ve basen bölgesinde kilo alıp verme sonrası oluşan sarkma, kırışıklık gibi durumlarda uygulama yapılarken bacak ve iç bacak dediğimiz kısımlara da uygulanabiliyor. Sırt bölgesinde ise sutyen kenarları, kol sarkmaları, dekolte ve el kırışıklığı uygulama yapılan bölgeler arasında yer alıyor.” Sistem, fokuslu radyofrekans ve ultrason teknolojilerini aynı anda efektif olarak kullanıyor.

Bu özelliği sayesinde ciltte oluşan sarkma ve kırışıklara karşı tek bir cihaz yeterli geliyor. Bu sistemle bir taraftan sıkılaşma sağlanırken, diğer taraftan cildin altında bulunan kolaj enleri uyararak artışı hedefleniyor.

Bu sayede elastin ve bağ dokunun gelişmesi sağlanıp, ciltte etkisinin katlanarak devam etmesi amaçlanıyor. Cildin görüntüsü, tokluğu diriliği sağlıklı duruşu ve yapısındaki değişimler gün geçtikçe artarak devam ediyor. Bu işlem acısız, ağrısız konforlu bir uygulama olarak kabul ediliyor. Haftada bir seans ve kişinin ihtiyacına göre toplam dört ile altı seans olarak uygulanabiliyor. Kişinin sosyal hayatını olumsuz etkilemiyor, işlem sonrası güncel yaşamını rahatça devam ettirebiliyor.

Songül Durur Zevzir
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir