Vücut Dili İle Sevgiliyi Baştan Çıkarmak

Vücut Dili İle Sevgiliyi Baştan Çıkarmak

Ten temasının ne kadar hoş olduğunu bilseniz de özellikle bazı hareketlerin daha etkili olduğunu farkında olmayabilirsiniz. Uzmanlar bazı dokunuşların fiziksel ve kimyasal etkileşimlere yol açarak, sevgilinizin kendini size daha yakın hissetmesini sağladığını söylüyor. Bu yüzden yaptığınız her hareket erotik, korumacı veya romantik bir cevaba yol açabilir, hem de tek bir kelime söylemeden. Şu ana kadar partnerinizi yeterince etkilediğinizi düşünüyorsanız, bunları öğrendikten sonra ayaklarını tamamen yerden keseceğinizi garanti ederiz. İşte dokuz sihirli dokunuş.

z kusaginde iliskiler

Başınızı Onunkine Yaslayın

Kalbini ısıtacak son derece etkili bir hareket bu. Neden mi? Uzun zamandır birlikteyseniz, başınızı omzu ile başı arasındaki boşluğa yaslarsanız, bu hareket ilişkinizin ilk evrelerini getirir aklına. Bu normalde yeni çiftlerin kullandığı bir aşk oyunudur. Başınızı sürekli onunkine yaslarsanız, sevgiliniz taze aşkın o unutulmaz hislerini yeniden tadabilir. Aynı zamanda bu hareket sırasında sevgilinizin gözlerini kapatıp kapatmadığını kontrol edin. Kapatıyorsa bilin ki romantik hareketiniz onu oldukça etkilemiştir.

Masada Etkili Dokunuş

Romantik bir akşam yemeği sırasında sevgilinize daha yakın olmak isteyebilirsiniz. Ancak yemeğinizi şık bir restoranda yiyorsanız, partnerinizin kucağına atlayamayacağınız için size etkili bir önerimiz var. Bazı hareketler var ki çok daha üstü kapalı olmasına rağmen en az ön sevişme kadar etkilidir. Böyle durumlarda vücut dili uzmanları masanın üzerinden partnerinizin elini yakalamanızı ve etrafınızdaki herkesi unutup dünyada sadece ikinizin kaldığını hissetmesini sağlayacak kadar etkili şekilde dokunmanızı öneriyor. Bu hareket onun sizin için dünyada tek erkek olduğu anlamına gelir ve sevgiliniz bu mesajınızı alınca son derece memnun olur. Ayrıca ellerinizin dokunuş tarzına göre sevgilinize ilettiğiniz mesajlar farklılık gösterir. Elinizi onun elinin üzerine koyarsanız, sevgiliniz karnında karıncalanmalar hisseder. Elinizi onunkinin altına sokarsanız, bu hareket bağlılık anlamına gelir ve sevgiliniz içgüdüsel olarak sizi korumak ister.

Boyun Masajı

Uzun bir iş gününün sonunda sevgilinizin istediği tek şey uzun, rahatlatıcı bir masaj olabilir. Havanızdaysanız, ona tam vücut masajı yapabilirsiniz. Üşeniyorsanız, o televizyon seyrederken ona boyun masajı yapabilirsiniz. Boynun arka kısmı birçok sinir ucuyla donatılmış olduğundan, o bölgeye dokunmak beyni rahatlatır. Ağrı kesici etkisinin yanı sıra sevgilinizin kendini size daha bağlı hissetmesini sağlar. Unutmayın ki bir erkek hem kafa hem de fiziki anlamda rahatsa ancak o zaman duyguları kıpırda: maya başlar.

Sımsıkı Sarılış

Bir dahaki sefere sevgilinizle vedalaşmak için sarılırsanız, ona bir saniye sarılıp kaçmayın. Kollarınızı uzatın, avuç ve parmaklarınızı omuzlarına iyice yerleştirin. Göğüslerinizi de onun göğsüne bastırarak sımsıkı sarılıp bu pozisyonda birkaç saniye kalın. Kalp kalbe karşılıklı duruyor olmak onu gerçekten sevdiğinizi ve onun hayatının sizi ilgilendirdiğini gösterirsiniz. Maddi ve manevi anlamda kalplerinizi birleştirmiş olursunuz. Sarılış yoğun bağlanma duygusu aktarmakla birlikte sevgilinize başka fiziki mesajlar da verir. Omuzların tam üzerinde bulunan kaslar beynin zevk reseptörlerine direkt olarak bağlı olduğundan, o bölgeye dokunarak sevgilinizin vücuduna zevk dalgaları yayabilirsiniz. Anlattığımız türde bir sarılış sevgilinizin kendini cennette hissetmesine yol açar. Bunu yeterince sık yaparsanız, içgüdüsel olarak mutluluğun kaynağının siz olduğunuzu düşünmeye başlar.

Beline Sarılma

Erkek vücudunun en duyarlı noktalarından biri göğsüyle karnı arasında kalan bel bölgesinin yan taraflarıdır. Kolunun altından girerek ona o bölgeden sarılırsanız, bu hareketinizin hem fiziksel hem duygusal sonucu çok sevindirici olur. Bu bölge çok özeldir çünkü sık dokunulan bir yer değildir. Sert değil, yumuşak hareketlerle tutarsanız, sizin onu asla incitmeyeceğinizi algılar. Başka bir deyişle içgüdüsel olarak partneriniz size daha fazla güvenmeye başlar.

Kafa Masajı

Pazar sabahları yatakta uzun zaman geçirenlerdense-niz, bu fırsatı değerlendirip sevgilinize uzun bir kafa masajı yapabilirsiniz. Her saç telimizin kökünde sinir uçları vardır. Bu yüzden kafa odaklı bir masaj, sevgilinizi hem rahatlatır hem de çok etkiler. Her şeyden önce masaj yapmanın bir ilgi ve şımartma göstergesi olduğunu unutmayın. Sevgi dolu bir harekettir bu, sevgilinize ona bakmak istediğinizi gösterir. Ona daha fazla zevk vermek için avucunuzu ve parmaklarınızı komple kullanın ki daha geniş bir bölgeyi kavrama imkanınız olsun. Avuç içleriniz ve parmaklarınızla dairesel hareketler yapın. Yüzüne ve enseye yakın yerlere ise özel ilgi gösterin, bunlar en duyarlı bölgelerdir.

Kol Kola Yürüyüş

Sevgilinizle sokakta yürürken içgüdüsel olarak koluna girer veya elini tutarsınız değil mi? Farkında olsanız da olmasanız da bu hareketle ona inanılmaz güven verirsiniz. Onun kadını olmaktan gurur duyduğunuz anlamını taşıyan bu hareket erkekler için inanılmaz ego yükselticisidir. Bu şekilde yürüdüğünüz zaman, adımlarınızı da senkronize etmek durumunda kalırsınız ki bu inanılmaz bir bağlanma hissi verir.

Kulak Memesine İlgi Gösterin

Sevgilinizi havaya sokmak için seksi iç çamaşırlarına ve fonda hafif bir müziğe ihtiyacınız yok, sadece kulak memelerine dokunmanız yeter. Ayak ve eller gibi kulak memelerinde de birçok sinir ucu ve vücudun özel bölgeleriyle bağlantılı merkezler bulunur. Hafifçe sıkar, çeker veya üzerinde ufak daireler çizerseniz, vücudunun başka bölgelerinde enerji boşalmasına neden olursunuz. Diyelim ki yemekten sonra bulaşıkları yıkıyor ya da bilgisayar önünde çalışıyorsa, arkasından yanaşın, boynunun yan tarafına öpücükler kondurun, sonra da kulak memesiyle oynayın. Emin olun, yaptığı iş ne olursa olsun bir kenara bırakıp sizinle ilgilenmeyi tercih edecek.

Yüzüne Dokunuş

Uzun zamandır beraber olmanıza rağmen sevgilinizin ilk günlerdeki gibi ayaklarınıza kapanmasını sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey elinizin tersiyle yüzüne şefkat dolu bir şekilde dokunmak. Çiftler ilişkilerinin başlangıcında birbirlerine bu şekilde dokunurlar, romantik ve heyecan doludurlar. O dönemlere ait bir dokunuşla sevgilinizin içinde o duyguları yeniden uyandırabilirsiniz. Bir dahaki sefere yan yana geldiğinizde, sebepsiz yere elinizin tersi ile sevgilinizin yüzüne dokunun. Sürpriz dokunuşunuz üçüncü buluşmada sizin için hissettiklerini yeniden hissetmesini sağlar.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir