Yılbaşının resmi rengi kırmızıyı kullanmak

Yılbaşının resmi rengi kırmızıyı kullanmak

KIRMIZI HAKKINDA HER ŞEY

‘Kırmızı ’ sahneye çıkmaya hazır! Aralık kesinlikle onun ayı. Yılbaşının resmi rengi kırmızıyı kullanmak rengin kendisi kadar tutku istiyor. Denemenin tam sırası!

KIRMIZI HAKKINDA BU YAZIYI YAZARKEN AKLIMA ROBERTO CAVALLI’NİN “NEDEN HER ŞEYİ SİYAH, SİYAH, SİYAH YAPALIM? Moda eğlenceli olmalı ve biraz tehlike unsuru da ekleyerek kadını spot ışıklarının altına yerleştirmeli, değil mi?” sözü geliyor. Bence Bay Cavalli bu sözü kesinlikle kırmızıyı kastederek söylemiş olmalı. Çünkü kırmızı doğru kullanıldığında sıradanlığm aksine zarafeti, cesaret sosuyla servis etmenizi ve kesinlikle kendinizi seksi hissetmenizi sağlayan gerçek bir silah. Takvimler aralık ayını gösterdiği zaman, kırmızının en çok canlanacağı yer tabii ki elbiseler oluyor. Fakat ne yazık ki kırmızı elbise, siyah elbisenin gördüğü ilgiyi bir türlü göremese de, siyahın koltukta biraz yer açarak bu ayın gerçek starı kırmızıya yer vermesi gerekiyor. Ne de olsa Marilyn Monroe ‘Gentlemen Prefer Blondes’ filminde üzerine tam oturan kırmızı elbisesiyle o efsanevi dansını yaptığında, kırmızı elbise bir klasik olmayı fazlasıyla hak etmişti.

kirmizi-1

KIRMIZI ELBİSE NASIL KULLANILIR?

• Üzerinize tam oturan düz bir küçük kırmızı elbisenin altına giyeceğiniz siyah ya da beyaz bir spor ayakkabıyla, mini elbise-topuklu ayakkabı klişesini temelinden sarsın.

• Islak görünümlü saç ile birlikte kullanarak karşı cinsin üzerinde yakıcı bir etki bırakabilirsiniz.

• Deri ceketlerle beraber kullanın. Kırmızının seksi komşu kızı imajını asi tavrınızla yerle bir edin.

• işte size gerçek bir klasik; kırmızı ve dantel.

SAYGI DURUŞU LÜTFEN!

Kırmızı rujun çantada yerini almadığı bir yılbaşı düşünülemez tabii ki! Hemen herkesin favori kırmızı tonu bellidir. Fakat o tonun gerçekten kişiye uygun olmasına ve dudakların ‘muazzam ’ boyanmasına dikkat etmek gerekiyor.

KIRMIZI RENGİ BEN BURADAYIM’ DİYEN BİR RENK, KENDİNE GÜVENİ VE GÜCÜ TEMSİL EDİYOR. O YÜZDEN DENGE İSTİYOR. AYAKKABISIYLA, TAKISIYLA VEYA ELBİSENİN İŞLEMESİYLE HEP DENGE İÇİNDE OLMALI. AMA BU DENGEYİ YANLIŞ ANLAMAMAK VE HER PARÇANIN KENDİNE GÖRE TAMAMLANMASI LAZIM. O GÖZÜ AYARLAMAK ÖNEMLİ OLAN.

kirmizi-3

CİLT TONUNA GÖRE DOĞRU KIRMIZIYI BUL

BEYAZ

Kırmızı ruj seçeneği açısından en şanslılar beyaz tenli kadınlar. Yoğun kırmızı, beyaz tenliler için en doğru ton. Fakat cildin çok soluk durmaması adına yanaklarınızı renklendirmeye özen gösterin. YSL RUJ, t/135

ESMER

Cilde aydınlık bir görünüm kazandırdığı için esmer tenli kadınlara mercan kırmızı tonları daha çok yakışıyor. Bu ton cilde enerjik bir görünüm de veriyor.

LANCOME RUJ, 6115

KUMRAL

Düzgün uygulanmış bordo tonlarındaki rujlar kumral tenli kadınlarda harika duruyor. BOBBI BROVVN RUJ, 6102
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir