Anasayfa » Haberler » Seren serengil’in hapis cezası ertelendi

Seren serengil’in hapis cezası ertelendiSürpriz gelişme! Avukatından açıklama geldiGülben Ergen üç ay önce “Duymayan Kalmasın” programında yaptığı yayınlar nedeniyle Seren Serengil’e tedbir kararı aldırdı.

Gülben Ergen üç ay önce “Duymayan Kalmasın” programında yaptığı yayınlar nedeniyle Seren Serengil’e tedbir kararı aldırdı. Mahkemenin tedbir kararına rağmen Seren Serengil’in programında ve instagram hesabında aleyhte yayın yapmayı sürdürdüğünü iddia eden Gülben Ergen’in başvurusu üzerine mahkeme Seren Serengil’in 3 gün süreyle zorlama hapsine karar verdi.

Yaşanan olayların ardından hapis kararını mahkemenin aldığını belirten Gülben Ergen’in avukatı şu açıklamayı yaptı:Sağlıklı bir cilt ve sağlıklı bir diyet için tıklayın


SEREN SERENGİL’İN HAPİS CEZASI ERTELENDİ

Bugün Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na teslim olmaya giden Seren Serengil cezaevine girmeyi beklerken sürpriz bir gelişme yaşandı.

İstanbul 11. Aile Mahkemesi hakimi tarafından gerekçeli karar henüz yazılmadığı için infaz gerçekleştirilmedi. Kararı Seren Serengil’in avukatı sosyal medyadan duyurdu.

  İş dünyasında kadının varlığını görmekCevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*