Yılbaşının resmi rengi kırmızıyı kullanmak

Yılbaşının resmi rengi kırmızıyı kullanmak

KIRMIZI RUJU NASIL SÜRMELİ?

1. Öncelikle kırmızı ruju sürmek bir nevi sanattır, unutmayın!

2. İlk adım olarak dudaklarınızı peeling’le ölü deriden arındırarak pürüzsüzleştirin.

3. Dudakların rengini eşitleyerek kırmızı rujunuzun tonunu daha da netleştirin. Bunun için kapatıcınızı az miktarda dudaklarınıza uygulayın.

4. Dudağınızı rujunuzun tonunda bir dudak kalemi ile çerçeveleyin. Artık rujunuzu uygulamaya hazırsınız.

YILBAŞI GECESİ ŞIKLIK KODLARINIZI BELİRLERKEN TARZINIZI GÖZ ARDI ETMEYİN.

TAKIM RUHU

Bir elin nesi var, iki elin sesi var. ilhamını kırmızı takım elbiseden almak isteyenleri böyle alalım.

Takım elbiseler ve smokinler kadınların üzerinde kesinlikle etkileyici bir silaha dönüşüyor, ince ve sofistike bir zevkin sembolü olan takım elbiseyi bir çift stiletto ile beraber kullanarak ayrıcalıklı ve saygın bir duruş elde edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise tam bedeninize göre olması. Cesaretiniz yılbaşı gecesi sizinleyse, içinize hiçbir şey giymeden deneyin. Seksi!

kirmizi-4

ROMANTİZM ETKİSİ

Dantel, kırmızı ve çiçek… işte gerçek bir romantik.

Bırakın yılbaşı gecesi ruhunuzdaki romantik ortaya çıksın. Son bir hatırlatma, mutlaka kırmızı ruj ile birlikte kullanın; bu tarz kadınsı bir dokunuşla, bu görünümü daha etkili hale getirebilirsiniz.

ENERJİK VE RENKLİ

Eğlenceli ve özgür ruhlu olanlar için göz kamaştırıcı bir seçenek! Orantılı bir dekolteyle tüm gözlerin üzerinizde olmasına izin verin! Işıltılı ayakkabılar ve cool bir tavırla birleşince, gecenin starı belli.

ÇEKİCİ ZARAFET

Öncelikle klasik kırmızı elbisenizi boş bir tuval olarak düşünün ve aksesuarlarla hareketlendirin. Eğer doğru bir klasik kırmızı elbiseye yatırım yaparsanız, yerini hiçbir şey tutamaz, unutmayın. Ayakkabı tercihinizi bordo, gri, altın ve pastel tonlarda yapmaya dikkat edin. Küçük bir tavsiye; elbiseniz üzerinizdeyken dans edebileceğinizden emin olun, elbiseniz o akşam kaskatı durmanıza yol açarak gecenizi mahvetmesin.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir