5 Günde Vücudunuza Şekil Verin

5 Günde Vücudunuza Şekil Verin

Yaza sayılı günler kaldı. Bikininizle gönül rahaüığıyla plajda, havuz başında salınmak istiyorsanız harekete geçmek için vakit kaybetmeyin. Sadece beş günde bikininizin içine rahatça girin.

Kışın kalın, kat kat kıyafetlerin ardına saklanan vücudumuz baharla birlikte ortaya çıkmaya başladı. Aynanın karşısına geçtiğinizde geçen yazki halinizi tadı bir rüya olarak hatırlıyorsanız, harekete geçme zamanı geldi demektir.

Nasıl mı? Tabii ki fazla kilolarınızdan bir an önce kurtulup, vücudunuzu forma sokarak… The Grand Tarabya’nın Boğaz manzaralı spa’sı Therapia, kıştan kalan fazlalıklardan kurtulmak ve yaza fit girmek isteyenler için “Shape Your Body” programım uyguluyor. Yalnızca beş günde vücudunuzu yaza hazırlamanıza yardıma olacak program, katılımcılarının tepeden tırnağa yenilenmesini amaçlıyor.

Zayıflayınca ne olacak

ÖZEL BAKIMLARU VÜCUDUNUZU ŞIMARTIN

Therapia Spa’nın yaza hazırlayan programı, katılımcıların geleneksel Türk hamamıyla ölü derilerden kurtulmasına, yosun masajıyla da cildin toksinlerden arınıp, metabolizmanın hızlanmasına yardımcı oluyor. Program kapsamında birçok kadının ortak derdi olan selülit de unutulmuyor. Derideki yağ dokularını parçalamaya, sıkılaştırmaya ve cilde elastikiyet kazandırmaya yardımcı olan özel maske ve bunun etkisini artıran özel kremlerle selülit izlerinin silinmesi amaçlanıyor.

BASINÇLI SU İLE ÖDEMDEN KURTULUN

“Shape Your Body” programında uygulanan bakımlardan biri de basınçlı su masajı. Özel küvet içinde, vücudun çeşitli bölgelerine uygulanan kontrollü su basınç masajı, vücuttaki ödemin atılmasına ve kan dolaşımının hızlanmasına yardıma oluyor. Yosun sargılama bakımı cildi arındırıp, nemlendirerek, kişinin toksinlerden kurtulmasını amaçlarken, mineralden zengin volkanik çamur banyosu ise kan dolaşımının hızlanmasını destekliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir