Alışveriş Şenliği Başlıyor

Alışveriş Şenliği Başlıyor

Yapılmaya başlandığı 2011 yılından bu yana tüm paydaşlarıyla her geçen yıl daha da güçlenerek dünya festivali haline dönüşen İstanbul Shopping Fest (İSF) bu yıl da kentin tüm sokaklarına iniyor. İstanbul’un birbirinden güzel caddeleri, tarihi çarşıları ve modern AVM’leriyle alışverişi eğlenceyle buluşturan Festival bu yıl 6-28 Haziran tarihleri arasında.

İki kıtayı birleştiren ve dünyanın içinden deniz geçen tek şehir olma özelliğinin yanı sıra medeniyetleri buluşturan İstanbul’un yerli ve yabancı turistleri 23 gün boyunca tam anlamıyla “İstanbul deneyimi” yaşayacak.

Platform Başkanlığı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Kadir Topbaş, İcra Kurulu Başkanlığı İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar tarafından yürütülen İstanbul Shopping Fest, Ortaköy’de havai fişek, su ve ışık gösterilerinin yapılacağı dev açılış etkinliğiyle başlayacak. İstanbul Shopping Fest’in gelenekselleşen “Efsane İndirim” gününün yanı sıra her yıl olduğu gibi bu yıl da İSF kapsamında hazır giyim, teknoloji ve hizmet gibi birçok sektördeki mağaza, “Konsept İndirim Günleri” gerçekleştirecek. Sağlanan fiyat avantajlarıyla İstanbul’un yerli ve yabancı konuklarını mutlu edecek ve ajandalara mutlaka kaydedilmesi gereken indirim günlerini Rehber sayfalarımızda bulacaksınız.

Beşincisi düzenlenecek olan İstanbul Shopping Fest, bu yıl Türk Hava Yolları (THY), Coca Cola Türkiye, TAV Havalimanları, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (İSG), Mail of İstanbul, EgeYapı Group, Betek-Filli Boya ve Power FM ana sponsorluğuyla gerçekleştiriliyor.

Elinizde tuttuğunuz İstanbul Shopping Fest rehberini çantanıza atın ve alışverişin keyfini çıkarın!

İstanbul Shopping Fest

HEM ALIŞVERİŞ HEM EĞLENCE

Yapılmaya başlandığı 2011 yılından bu yana tüm paydaşlarıyla her geçen yıl aaha da güçlenen İstanbul Shopping Fest, bu yıl da kentin tüm sokaklarına iniyor.

İstanbul’un birbirinden güzel caddeleri, tarihi çarşıları ve modern AVM’leriyle alışverişi eğlenceyle buluşturan Festival, bu yıl 6-28 Haziran tarihleri arasında yapılacak.

İstanbul Shopping Fest, Ortaköy’de havai fişek, su ve ışık gösterilerinin yapılacağı dev açılış etkinliğiyle başlayacak.

İstanbul Shopping Fest’in gelenekselleşen Efsane İndirim günü, Mail Of İstanbul bünyesinde 12 Haziran’da yapılacak. Sabah saat 10.00’dan gece 24.00’e kadar açık olacak Mail Of İstanbul’da o gün alışveriş severleri çeşitli sürprizler bekliyor olacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da İSF kapsamında, hazır giyim, teknoloji ve hizmet gibi birçok sektördeki mağaza, Konsept İndirim Günleri gerçekleştirecek.

Sağlanan fiyat avantajlarıyla İstanbul’un yerli ve yabancı konuklarım mutlu edecek ve ajandalara mutlaka kaydedilmesi gereken indirim günleri şöyle:

13 Haziran Kozmetik Günü

14 Haziran Çocuk ve Eğlence Günü

20 Haziran Evini Güzelleştir Günü

21 Haziran Teknoloji Günü

27 Haziran Jean Günü

28 Haziran Ayakkabı-Çanta Günü

Festival’in Ramazan ayma denk gelmesi sebebiyle ziyaretçilere iftar yemeği verilecek. Ramazan ayının vazgeçilmez gelenekleriyle süslenecek iftar, 25 Haziran tarihinde Yenikapı’da yapılacak.

BİR EV VE BİR ARABA SHOPPİNG FEST’TEN…

İSF kapsamında, 23 gün süresince kredi kartı ya da banka kartıyla yapılan 50 liralık her alışveriş, çekilişe bir katılım hakkı sağlayacak. Kampanyada katılımcılara EgeYapı Group’tan bir ev ve bir Mercedes Vito hediye edilecek. Festival süresince devam edecek kampanyanın talihlileri İSF’nin sonunda noter huzurunda yapılacak çekilişle sahiplerini bulacak.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir