Kanyon Aksesuar Pazarı

Kanyon Aksesuar Pazarı

BİTMEYEN eğlence

Kanyon, kendi içinde yarattığı pazar havası ve gösterileriyle renkleniyor!

Yaz tatili boyunca Kanyon’a gelen çocukları sevindirecek etkinliklerin startını Shopping Fest verecek. DC Comics’in en sevilen karakterleriyle çocuklara yarışmalar, atölyeler ve birbirinden eğlenceli aktiviteler sunulacak.

İstanbul Shopping Fest boyunca mağazalardaki özel indirimlerin yanı sıra Kanyon’da dokuzuncusu düzenlenecek olan Milonga, 10 Haziran’da dans tutkunlarına tangonun bütün notalarında eşsiz bir deneyim sunacak.

12-13 Haziran tarihleri arasında bu yıl İkincisi düzenlenecek aksesuvar pazarları kurulacak, son moda aksesuvarlar ve Babalar Günü’ne özel farklı hediye seçenekleri Kanyon misafirleriyle buluşacak.

Hafta sonu enerjinizse Organikkanyon ve Cuma Sahnesi’yle artacak. Cuma günlerini pop-up konserlerle renklendiren Kanyon, sokak müziği konseptiyle her cuma birbirinden farklı grup ve sanatçıları ağırlayacak.

Kanyon Aksesuar Pazarı

TÜRKİYE’NİN TEMA PARKI

Vialand eğlence anlayışının yanı sıra alışveriş caddelerini Shopping Fest için açıyor!

İstanbul’un tema parkı olarak ününü yayan Vialand, Shopping Fest kapsamında, eşsiz eğlencelerini, alışveriş imkanlarını ve gösterilerini canlandırıyor. Yazın gelmesiyle eğlencenin bir diğer adresi olacak Vialand hem çocuklar hem de yetişkinler için vazgeçilmez bir eğlence anlayışı sunuyor. Büyük alışveriş alanının yanı sıra sirk gösterileri, roller coaster deneyimi, rafting ve splash coaster’la dopdolu bir Shopping Fest gününü kaçırmayın!
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir