Bay Bayan Sonbahar Kış Parfümleri

Bay Bayan Sonbahar Kış Parfümleri

Sezonun Bayan Parfümleri

ODUNSU KOKULAR

Soğuk bir sonbahar gününde sıcak, baharatlı bir parfümden daha iyi bir seçim düşünülemez. Yeni sezonda kendinizi iyi hissetirecek toprak notaları, sandal ve kaşmir ağacı ve misk, teniniz gibi kokan kalıcı, yumuşak ve şehvetli kokularla daha da seksi. Misk kokusuyla ilgili Narciso Rodriguez, “Kişinin kendi ten kokusuyla ilgili, onu alt etmeye çalışmıyor,” diyor.

sezonun hit parfumlari

TATLI VE BAHARATLI

Fener ve kaşmir ağaçlarının zarafeti, Balmain koleksiyonlarının vazgeçilmezi Barenia derisinin kadifemsi dokunuşu ile birleşiyor. Balmain Extatic 100 mİ, 287 TL; parfümerilerde.

PÜRÜZSÜZ VE TOPRAKSI

Tuzlu bir nota evet doğru duydunuz, tuzlu- kadın ya da erkekler için olan Calvin Klein’ın en yeni parfümünün keskin karışımına katkıda bulunuyor. Calvin Klein Reveal, 100 mİ, 313 TL; parfümerilerde.

YUMUŞAK VE MİSK KOKULU

Gül ve gardenya, Narciso Rodriguez’in yeni kokusu. Kendinden emin.feminen kıvrımları olan bir kadının içindeki miski simgeliyor. Narciso Rodriquez Narciso 90 mİ, 373 TL; parfümerilerde.

Aksesuar Parfüm

Parfüm şişenizi yanınızda taşımak istemiyorsanız bir taşla iki kuş vurun. Aksesuar olarak da kullanabileceğiniz parfüm kolyeler hem çok şık görünüyor, hem de gün içinde parfüm tazelemeyi kolaylaştırıyor. Chloe’nin kolye içinde bulunan katı Signature’ı favorilerimizden. Katı parfümle kokunuzu tazelemek için içinden bir miktar alarak bilek içlerinize, boynunuza ve ayak bileklerinize uygulayın.

Chloe Signature katı parfüm, 168 TL; parfümerilerde.

Blake ile Kokular

Gucci’nin yeni parfümü Premiere

Gucci’nin yeni parfümü Premiere’in yüzü Blake Lively’nin parfüm kullanma alışkanlıklarına kulak verin.

  1. Başka Birinin Kokusuyla Karıştırın “Kokunun dengeli olduğundan emin olun,” diyor Lively, ama aynı zamanda başka kokularla karıştırmaya da bayılıyor. “Deri gibi erkeksi kokularla, gül ve yasemin gibi daha çarpıcı ve feminen notalı kadın parfümlerini bir arada kullanmayı seviyorum,” diyor.
  2. Hediye Olarak Bırakın “Noel sonrası, ailemin evinden ayrılmadan önce, annem için eski bir sweatshirtüme kokumu sıkıyorum,” diyor Lively. “Sevdiğiniz birinin kokusu çok rahatlatıcı bir şeydir, biliyormuydunuz?”
  3. Saçlarınıza Sıkın Evet. Lively de parfümünü havaya sıkıp S bulutun içinden geçen kızlardan. “Bu yayılmış parfüm gün boyu üzerinizde kalıyor,” diyor. Lively de yele gibi saçlarında bu bulutla iz bırakıyor. “Bence koku, arkanızdan geldiğinde çok daha iyidir, size bağlı kaldığında değil.”Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir