Saçları topuz yapmak

Saçları topuz yapmak

Sağlıkla Parıldayan Doğallık

Moda dünyasında Versace, Mary Kantranzou ve Jonathan Sounders gibi birçok tasarımcının koleksiyonlarında çiçek ve hayvan desenlerinin her yeri kaplaması ile saçlar da rahat ve romantik bir havaya giriyor Saçlarda doğal trendi tamamen gevşek, doğal dalgalar, dağınık örgüler ile abartısı azaltılmış ama hala ultra feminen saçlardan oluşuyor.

Amber Hearst, Sienna Miller, Rachel Zoe ve Jennifer Lavvrence gibi model ve oyuncular tarafından da tercih.edilen bu tarzı; stil sahibi, sağlıklı ve parlak saçların sırrı Philips Saç Bakım ürünleri ile evde kolayca yaratabilir ve her ortamda rahatça kullanabilirsiniz.

Saçları topuz yapmak

Bu saçı yapmak için

Saçları topuz yapmak bazen kuaförden yeni çıkmış abartı bir görüntüye sahip olmanıza neden olabilir. Ancak bu durum evde kolayca yapabileceğiniz dağınık topuz için geçerli değil. Dalgalı, hacimli saçlar gevşekçe toplanır, böylece topuza tam dağınık şekli verilir. Saçın her iki tarafında kulak hizasında yapılan küçük örgüler, geleneksel mükemmel topuzun aksine saçınıza bohem ve asi bir hava katar.

Uzman tavsiyesi

Köpük sürdüğünüz saçınızı Airstyler’ın hortum başlığı ite hafifçe nemli kalacak şekilde kurutun. (%60 nemli)

  • Yuvarlak fırça ile kurutmak yerine Philips ProCare Airstyler’ı kullanın. Kolay kullanımı sayesinde istediğiniz topuzu yapmanız için size zaman kazandırır.
  • Yuvarlak fırça ya da taraklı maşa kullanarak, saçınızı kökten uca doğru düzeltin. Saçınızı fırçanın etrafına sarın, kurutun. İyice kuruduğunda fırçayı yatay olarak geri çekin, Airstyler’ı çıkarın ve muhteşem dalgalar yaratın.
  • Tamamen kurumuş saçınıza saç spreyi uygulayın ve saçınızın her iki tarafında., kulak hizasına denk gelecek şekilde küçük, gevşek örgüler yapın.
  • Topuzu bitirmek için saçınıza son şeklini verin ve firkete ile tutturun.

ipucu

Saçınıza son şeklini vermeden ve firkete ile tutturmadan önce, bir lastik toka ile saçınızı toplayın.

Bu şekilde topuzunuzu yapmak çok daha kolay olur.

Dünyaca ünlü Artistik Saç Bakım Uzmanı Andy Uffles 2014’ün trendlerinden ilham alarak evde kolayca uygulanacak saç stilleri için öneride bulunuyor. Uffles’ın yıllar boyunca kazandığı tecrübesini Philips’in teknolojisi ile birleştirdiği işbirliğinden ortaya çıkan ürünler, saçlarınıza zarar vermeden göz alıcı saç stilinizi yaratmanıza yardımcı oluyor.

Philips’ten Ekstra İpuçları

  1. Tel tel olmayan, düzgün örgüler ve burgular için ayırdığınız saç parçalarına şekillendirmeden önce sprey uygulayın.
  2. Ekstra güçlü dalgalar için, yaptığınız dalgalan maşadan çıkarmadan önce elinizle tutarak tamamen kurumasını sağlayın.
  3. Saçınızı firkete ile tutturmadan önce saçınız ve firkete arasını bir parça peçete koyunuz. Böylece firketenin saçlarınızda iz bırakmasını engelleyebilirsiniz.
  4. Saçlarınızı daha iyi ayırmak ve daha hızlı düzleştirmek için ince bir tarak kullanınız.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir