Bebek kadar masum bir cilt

Bebek kadar masum bir cilt

Kim, bebek saflığında, yepyeni, stressiz ve taze bir cilde sahip olmak istemez.., Bunun için cildinizin bağışıklık sistemini Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate’e emanet etmelisiniz.

Ultimune Power Infusing

Bağışıklık sistemi deyince sadece bünyemizi algıladık ama cildimizi hiç aklımıza getirmedik. Oysa cildin de tıpkı vücudumuz gibi bir bağışıklık sistemi var. İşte bu sistem de onun ne kadar stressiz, güçlü ve genç olacağının da kanıtı. Yani cildinizin bağışıklığı güçlüyse o kadar genç oluyor. Cildin sağlıklı ve güzel görünmesinden Langerhans hücreleri sorumlu. İşte bu sorumlu hücrelere ulaşmayı keşfeden Shiseido, yepyeni ürünü Ultimune Power Infusing ile cildinizin bağışıklığını güçlendiriyor. 20 yıllık bir araştırmanın sonucu yaratılan Ultimune Povver Infusing Concentrate, dış etkenlerden, stresten ve yaşlanmadan dolayı yıpranan cildi yeniliyor. Yani cildinizi temize çekiyor, geçmişi silip hayata temiz bir sayfa açar gibi yepyeni bir cilt vaat ediyor. Düzenli kullanılan serum ile cilt fonksiyonları en iyi potansiyele ulaşıp, cildinizi tıpkı doğduğunuz andaki gibi göz alıcı, pürüzsüz, esnek ve genç bir görünüme kavuşturuyor. Üstelik bunu kısa sürede görmenize de olanak tanıyor. Bir aylık kullanım sonucunda cilt hatlarınız daha az kırışık, daha az ince çizgili, çok daha sıkı bir görünüme kavuşuyor.

GÜÇ HER ŞEYDİR

Cilt bağışıklığı ne kadar güçlüyse gençliğiniz de o kadar uzun sürüyor. Anti aging’in kuralı bu; güçlü bir cilt geciken yaşlılık, uzun süreli gençlik demek.

DERİN KORUMA

Ultimune, cildin bağışıklığını güçlendirmek için güçlü bir ürün. Derinlere iniyor ve Langerhans hücrelerini aktive edip cildinizin bağışıklığını güçlendiriyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir