Evde “mangal keyfi” ekonomisi

Evde “mangal keyfi” ekonomisi

MANGAL Türk aile kültürünün vazgeçilmezlerinden biri. Aile üyelerini, dostları, arkadaşları bir araya getiren mangal günleri, özellikle de erkeklerin favorisi. Bu keyfin havaların güzel olduğu aylarla sınırlı kalması ise can sıkıcı. Bu noktada imdada elektrikli ızgaralar yetişiyor. Kış aylarında da mangal keyfini sürdürmek isteyenler için elektrikli ızgara modellerini araştırdık. Ev tipi bu sıcak barbekü cihazları ile artık soğuk havalarda da eşinizi, dostunuzu, akrabalarınızı davet edip ziyafet sunabilirsiniz. Elbette güzel bir yaz gününün akşamüzeri güneş batarken yeşil bir bahçe veya terasta yapılan mangal partilerinin yerini tutmaz ama mangal eğlencesi düzenlemeden duramam diyenlerdenseniz, ev tipi ızgara ve barbeküler tam da size göre!

PHILIPS ÇİFT YONLU ELEKTRİKLİ IZGARA
KOLAY ISINIP KOLAY SOĞUYOR

Çift yönlü kullanım sunan pişirme plakası ile öne çıkan cihazın beş ısı ayarı var, 1500 W güce sahip. Pişirme plakasının düz tarafı gözleme, balık ve sebzeler, oluklu tarafı ise et, hamburger gibi yiyecekleri pişirmek için tasarlanmış. Kolay ısınıp, kolay soğuyor.

TEFAL FAMILY GRILL;
DUMANSIZ IZGARA ÇİFT IZGARALI

Geniş bir pişirme alanına sahip bu ızgara hem ev içi hem ev dışı kullanıma uygun. En önemli özelliği çift ızgarası. Yan yana farklı sıcaklık ayarında çalışabilen ızgaralar, bir tarafta et pişirirken diğerinde sebze pişirmeye olanak sağlıyor. Plakalar ve yağ tepsisi bulaşık makinesinde yıkamaya uygun.

KARACA ALLURE
DİKEY SAKLAMA ÖZELLİĞİ

1800 watt gücündeki bu elektrikli ızgara, dikey saklama özelliğiyle bir adım öne çıkıyor. Yağ sıçramasını engellemek için özel plakalarla donatılan ürün, led göstergesiyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Ek olarak cihazın sıcaklığı manuel olarak ayarlanabiliyor.

ERA ELEKTRİKLİ IZGARALAR
KOKU YAYMADAN EŞİT PİŞİRİYOR

Era elektrikli ızgaralarını kapaklı ve kapaksız iki farklı tipte üretiyor. Kapaklı modeller etlerin daha güzel ve eşit şekilde pişmesini ve kokunun yayılmamasını sağlıyor. Rezistansı üstte olduğu için etin damlayan yağı koku ve duman oluşmasına engel oluyor. Kapaklar bulaşık makinesinde yıkanabiliyor.

WEBER Q 2400
KADEMESİZ SICAKLIK KONTROLÜ

Barbekü denince akla ilk gelenlerden biri olan markanın bu modeli, porselen emaye kaplama dökme demir ızgaralara, mükemmel ısı dağılımı için alüminyum ısı yansıtıcıya sahip. Mükemmel ısı ayarı için kademesiz sıcaklık kontrolü yapıyor. Kendi kendini temizleme fonksiyonlu rezistansa sahip.

HOMEND GRİLLANT 1402
SICAKLIĞI MANUEL AYARLANABİLİYOR

Ağır döküm plakalarla donatılan bu ürün, 1800 watt güce sahip. Sıcaklığı manuel olarak ayarlanabiliyor. Plakaların ızgara ve tava olmak üzere iki farklı yüzeye sahip. Çift taraflı döküm plakaların bir yüzü ızgara, diğer tarafı ise yumurta, krep ve gözleme yapmak için tasarlanmış.

FAKIR COOKVVELL 2000
BEŞ KADEMELİ ISI AYARI

Oluklu ve düz plakasıyla birlikte gelen cihaz, cam kapağıyla rakiplerinden ayrılıyor. Beş kademeli ısı ayarına sahip. Yağ damlama tepsisi sayesinde pratik bir kullanım sunuyor. Ek olarak cihazın birçok parçası bulaşık makinesinde yıkanabiliyor.

WMF LONO MASAÜSTÜ IZGARA
ALÜMİNYUM YAPIŞMAZ IZGARA

Alman markası WMF kaliteli elektrikli Izgaralar üretiyor. Ev tipi masaüstü modelinde alüminyum yapışmaz ızgara yer alıyor. Yıkanabilir Cromargan yağ damlama tepsisinin kullanımı son derece pratik, kullanım sonrası kolaylıkla temizlenebilir şekilde üretilmiş. Fiyat olarak üst segmentte yer alıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir