Kadınların efendi erkek yerine piç erkek tercihi

Kadınların efendi erkek yerine piç erkek tercihi

Efendi erkek- piç erkek tartışması internet var olduğundan beri süregelen bir tartışma. Genelde kadınların efendi erkek yerine piç erkek tercihi sorgulanır ancak piç erkekler piçlikleriyle hep bi’ şekilde baskın çıkmayı başarır. Biz de bu hegemonyayı bitirmeye karar verdik ve bu içeriği hazırladık.

yatak

1. Efendi erkekler efendi gibi okur, çalışır, bir birey olarak kendilerini inşa ederler. Sağlam ve güvenilir insanlardır. Efendi erkekler efendi gibi okur, çalışır, bir birey olarak kendilerini inşa ederler. Sağlam ve güvenilir insanlardır.

2. Piç erkek ise güvenilmezdir, tilkidir, sırtlandır. Onunlayken bir sabah buz dolu bir küvette böbreksiz uyanmayacağınızın garantisi yoktur. Piç erkek ise güvenilmezdir, tilkidir, sırtlandır. Onunlayken bir sabah buz dolu bir küvette böbreksiz uyanmayacağınızın garantisi yoktur.

3. Piç erkek laubalidir, irrite edicidir, münasebetsizdir.

4. Efendi erkeğin sizi gördüğünde aklında tek bir şey vardır: Ne kadar güzel göründüğünüz.
Efendi erkeğin sizi gördüğünde aklında tek bir şey vardır: Ne kadar güzel göründüğünüz.

5. Piç erkeğin de sizi gördüğünde aklında tek bir şey vardır: Büyük ihtimalle başka bir kadın.
Piç erkeğin de sizi gördüğünde aklında tek bir şey vardır: Büyük ihtimalle başka bir kadın.

6. Kilo aldığınız zaman efendi adam size, “sevebileceğim yerlerin çoğaldı” diyecektir.
Kilo aldığınız zaman efendi adam size, “sevebileceğim yerlerin çoğaldı” diyecektir.

7. Piç adam ise böyle bir durumda büyük ihtimalle “bebeğim artık kürtaj çok pahalı değil” diyecektir.
Piç adam ise böyle bir durumda büyük ihtimalle “bebeğim artık kürtaj çok pahalı değil” diyecektir.

8. Efendi erkekler de bazen tutamayacağı sözler verirler ve sizi hayal kırıklığına uğratırlar. Efendi erkekler de bazen tutamayacağı sözler verirler ve sizi hayal kırıklığına uğratırlar.

9. Piç erkekler ise sizi asla hayal kırıklığına uğratmaz çünkü verdikleri sözlerin hiçbirini tutmayacağını zaten bilirsiniz, şaşırmazsınız. Piç erkekler ise sizi asla hayal kırıklığına uğratmaz çünkü verdikleri sözlerin hiçbirini tutmayacağını zaten bilirsiniz, şaşırmazsınız.

10. Efendi adam daima sıcakkanlıdır, samimidir, pozitiftir. Efendi adam daima sıcakkanlıdır, samimidir, pozitiftir.

11. Piç erkeğinse samimi olduğu tek an senden ayrılmak istediğini söylediği andır. Piç erkeğinse samimi olduğu tek an senden ayrılmak istediğini söylediği andır.

12. Efendi adam sevdiği zaman samimi sever, yalansız ve bazen karşılıksız. Efendi adam sevdiği zaman samimi sever, yalansız ve bazen karşılıksız.

13. Piç erkek sizi seveceğini söyler, ilerde sevecektir, yakın bi gelecekte. Bi yerden toplu para bekliyordur, gelince sevecektir. Piç erkek sizi seveceğini söyler, ilerde sevecektir, yakın bi gelecekte. Bi yerden toplu para bekliyordur, gelince sevecektir.

14. Piç erkek bir günün adamıdır, efendi erkek her günün adamı. Piç erkek bir günün adamıdır, efendi erkek her günün adamı.

15. Piç erkek sizi kaslarıyla etkilemeye çalışır, efendi erkek zekasıyla. Piç erkek sizi kaslarıyla etkilemeye çalışır, efendi erkek zekasıyla.

16. Piç erkekle eğlenilir, efendi erkekle hem eğlenilir hem evlenilir.

17. Sonuç olarak dillere destan olacak bir aşk yaşamak istiyorsanız piç erkeklerin kibirli yüzüne değil efendi erkeklerin tatlı sözüne kanın 🙂
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir