Koç Burcu 2017 Yorumları

Koç Burcu 2017 Yorumları

Ünlü astrolog Hande kazanova’nın 2017 yılı için hazırlamış olduğu kitaptan koç burcu’nun yorumlarını sizlere aktarıyoruz. 2017 yılında koç burcu iş ve para, 2017 yılında koç burcu aşk, 2017 yılında koç burcu sağlık hakkında yorumları merak ediyorsanız yazımızı okuyunuz.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

HAYAT SİZE GÜZEL!

2017 yılında hayat Koç burçlarını ve yükselen burcu Koç olanları her yönden destekliyor. Hem Jüpiter’den hem de Satürn’den alacağınız destekle hem özel hayatınızda hem de iş eğitim konularında istediklerinizi rahat gerçekleştireceksiniz. Geçtiğimiz sene üzerinizde stres yaratan durumlar geride kalıyor! Artık ne istediğinizi biliyorsunuz… Bir kere bu sene ne olursa olsun, tek başınıza hareket etmemelisiniz. Ortaklıklarla, beraber atılacak adımlar sizi çok yukarılara taşıyabilir.

Önce özel hayatınızdan başlayalım… Bu sene evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işlerinizde fırsaüar sizinle. Bekarsanız bu yıl evliliğe adım atabilir, ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Evliyseniz evlilik ve beraberliklerinizden şans ve fayda sağlayacaksınız. Yine eşinizin hayatında güzel gelişmeler ve şanslar oluşabilir. Hayaümzı bir partnerle deneyimlemek isteyeceksiniz.

İş hayatınıza gelince uğraş verdiğiniz işlerinizde fark edilmek, insanlar tarafından destek görmek isteyeceksiniz. Bu konuda çok haklısınız ama zaman zaman kararsızlıklarınız ve karşı tarafa bağımlı olmanız yüzünden dengenizi kaybedebilirsiniz. İş hayatınızda üzerinizde hissettiğiniz baskılar ve kontrol de cabası. Sanatsal işlerde, kreatif alanlarda, ortaklıklarda önemli kontrat ve anlaşmalar gündeme gelebilir. Yer değiştirme ve taşınma işlerinizi doğru tarihlere denk getirerek mümkünse bu sene gerçekleştirin.

Satürn’den aldığınız etkilerle bu sene yurt dışı bağlanülı işlerinizde, uluslararası ticaret (ithalat- ihracat) hayatınızda, yabancı şirketlerle ve insanlarla olan bağlantılarınızda, ortaklıklarınızda ve çalışmalarınızda, legal konularda, medya veya yayımcılık işlerinizde önemli sorumluluklar altında olmaya devam ediyorsunuz. Sorumluluklarınızı fark ederek, bilerek adımlar atmanız hayatınıza çok şey katacak. Geleceğinizi şekillendirdiğinizi ve bu sene artık son rötuşları yapacağınızı unutmadan yolunuzda ilerleyin.

koc burcu 2016 yorum

İŞ, PARA, KARİYER

Ocak ayı iş ve kariyer konularında hızlanacağınız ve bir yandan da işle ilgili konularda kendinizi göstermek isteyeceğiniz ama fiziken zorlanacağınız bir ay olabilir. Bu ay toplum önünde olmayı ve insanların sorumluluklarını üsüenmeyi seveceksiniz. Elbette Merkür’ün kariyer alanınızdaki gerilemesi bazı geçmiş iş sıkınülarını karşınıza getirebilir. Gerektiği kadar temkinli ve itinalı olursanız karşınıza gelen sorunların üstesinden gelirsiniz.

8 Ocak’tan sonra kariyerinizde ve iş hayatınızda ters giden durumlardan sıyrılmasını bileceksiniz. Daha etkin bir iletişimle işlerinizi koordine edecek, günlük hayatın koşturmalarına daha rahat adapte olacaksınız.

12 Ocak’ta gerçekleşecek dolunayda girişimleriniz için önemli bir dönem başlıyor, insanlarla görüşün, randevularınıza gidin, derinlemesine ve araştırarak, üzerinde kafa patlatarak giriştiğiniz işlerde başarı sizinle olacak.

Şubat ayı büyük girişimlerle karşınıza geliyor. Sosyal çevrenizdeki insanlarla, arkadaşlarınızla, tanıdığınız ve dahil olduğunuz gruplarla uyumlu, esnek ve sağlam işlere kalkışabilirsiniz. Bir yandan da iş hayatınızda bazı konuşmalara şubat başında çok farklı tepkiler verebilirsiniz. Dediğim dedik tavırlardan ve ısrarcılıktan kaçınmak sizi olası sorunlardan koruyabilir.

2 Şubat’ta önemli iş fırsatları beraber çalıştığınız ve ortaklık yapüğınız kişilerden gelebilir. Kendinizi iyimser görecek ve risk almaya yatkın olacaksınız.

9,14,16, 21, 23 Şubat tarihlerini iş hayatınızda etkin bir şekilde kullanmaya çalışın. Bu tarihlerde atılacak adımlar her yönden sizi ve düşündüklerinizi destekleyecek. Vakit kaybetmeden bu zaman aralıklarını iyi bir şekilde kullanın zira 26 Şubat’taki Güneş tutulması beklenmedik konu ve olayları tetikleyebilir, bu tarihten sonraki süreçte çok önemli girişimlerden kaçınmalısınız. Artık planlarınızı gözden geçireceğiniz bir döneme gireceksiniz. Değişik ve farklı fırsaüar çevrenizden gelse bile hemen harekete geçmeden önce etraflıca araştırmalarınızı yapın.

Mart ayı daha çok kendinize yöneleceğiniz, iş koşturmalarından çok, keyfi planların peşine düşeceğiniz bir ay.

Para evinizin yöneticisi Venüs 4 Mart’ta gerilemeye başlıyor. Maddi konularda 17 Nisan’a kadar sıkışmalara ve sorunlara açık olabilirsiniz. Bu dönemde para harcamalarınızı kontrol etmeye çalışın. Almaktan çok elden çıkarmaya ve satma işlemlerine odaklanın. Önemli bir borcun altına girmemeye çalışın.

İş hayatınızda geri planda dursanız bile işlerinizi kolay halledebileceğiniz zamanlar 5, 7, 8, 9 Mart günleri.

10 Mart itibarıyla maddi konularda mücadeleleriniz artıyor. Parasal konularda eneıjinizi ortaya koyabilirsiniz. Yaklaşık 1.5 ay boyunca hem parasal konularda uğraşılarınızı ortaya koyacaksınız hem de maddi anlamda harcamalarınız artabilir.

12 Mart’ta Başak burcunda bir dolunay oluşacak. Bu dolunayda daha çok iş konularınıza odaklanacaksınız. Hizmet ettiğiniz konularda ve iş alanlarınızda bazı hassaslıklar ve sıkışıklıklar oluşabilir. Özellikle yurt dışı bağlantılı işleriniz, girişimleriniz, hukuki konularda, ticari alanlarda bakış açınız kötümser olabilir.

17 Mart civarında da aynı koşullar söz konusu. Dikkatli olun, sıkıntılarınızı çok fazla büyütmeyin.

Bu ay geri planda durduğunuz ve bolca plan yaptığınız konuları başlatmak için 28 Mart’ta gerçekleşecek yeni ayı kullanmalısınız.

Bu yeni ay atılımlannız ve girişimleriniz konusunda sizi tam gaz destekliyor.

Nisan ayı, Venüs’ün gerilediğini unutmadan yolunuzda ilerlemelisiniz sevgili Koç’lar. Bir yandan da parasal konulara harcayacağınız vakit artabilir. Bu ay para girdileriniz yüksek olacak ama parayı elinizde tutmak önemli.

10 Nisan’da Merkür gerilemeye başlıyor. 10 Nisan-20 Nisan arasında maddi konularda önemli görüşmelerden ve başlangıçlardan sakınmalı, riskli işlerden uzak durmalısınız. Yakın çevrenizdeki iletişim sıkıntılarına dikkat edin.

26 Nisan’daki yeni ayla beraber maddi konular, sahip olduklarınız için önemli adımlar ve kararlar devreye girebilir. Ticaret, parasal görüşmeler ve anlaşmalar, yatırımlarınızı bu tarihten sonra şekillendirebilirsiniz.

11 Mayıs’ta gerçekleşen dolunay, ortaklaşa parasal konulara dikkatinizi çekecek. Birkaç gün boyunca ortak para ödemeleriniz, harcamalarınız, hesaplarınızda hassaslıklar ve duygusal zorlanmalar oluşabilir. Ortaya çıkacak olan bir borç veya ödeme sizi zorlayabilir. Sorumluluklarınızla hareket ettiğiniz noktada sıkıntıda olmanız için hiçbir sebep yok. Bir yandan da önemli projeleriniz için kalıcı adımlar atılabilir.

işinizle ilgili atılımlarda, girişimlerde, konuşma ve görüşmelerde 28-31 Mayıs tarihlerinde destekleneceksiniz.

Haziran ayı oldukça hızlı ve akışkan etkilerle başlıyor. Maddi konuların yanı sıra yakın çevrenizde olup bitenler, planlar, olaylar daha fazla ilginizi çekecek.

6 Haziran itibarıyla para konusunda önemli fırsatlar karşınıza gelebilir. Giyime, kuşama, parfüme, güzellik malzemelerine, kuaför, eğlenceye daha fazla harcamalarda bulunabilirsiniz. 18, 20, 21 Haziran satışa, ticarete dayalı işlerinizde esnek, rahat, etkili kapılar aralanabilir.

Ortaklaşa yapılacak her tür işte, projelerde 7, 14,18 Temmuz size ışık yakıyor. Önemli anlaşmalar içine girebilirsiniz.

24 Temmuz iletişimsel işlerinizde sıkıntılı zamanlardan biri. Bazı işlerinizdeki sıkıntıları 30 Temmuz’da kolay halledebilirsiniz.

Ağustos ayı sizin için en parlak zamanlardan. Sanatsal işlerinizde önemli anlaşmalar devreye girebilir. 13 Ağustos’ta Merkür üçüncü kez gerilemeye başlıyor. 31 Ağustos’a kadar Merkür iş kollarınızda, hizmet hayatınızda size sorunlar çıkartabilir. Bu dönemde işinizi değiştirmeyin, önemli işlere başlamayın, imza atmayın.

Eylül ayı iş ve hizmet kollarınızda kendinizi göstereceğiniz bir ay olacak. 5 Eylül itibarıyla iş ve hizmet alanlarınıza enerinizi yoğunlaştıracaksınız. İş hayatınızda titiz, çalışkan davranarak mücadelenizi ortaya koymaya başlıyorsunuz.

10 Eylül’den sonra işlerinizi toparlamak, iş hayatınızda doğru söylemlerle, ifadelerle insanlar üzerinde güçlü etkiler bırakmak için uygun bir dönem. İş yerinizdeki bir insanla sorunlarınızı halletmek, birbirinize anlayışlı yaklaşmak söz konusu olabilir.

14-25 Eylül’de gelecek sorumluluklarınız, iş yaptığınız insanlarla aranıza bir set çekebilir. Kendinizi yalnız hissedecek ve sizin yanınızda bulunan insanların sizi anlamadığını düşüneceksiniz. Bir iş ilişkiniz bu süreçte zora girebilir. Bazı beklenmedik gelişmeler canınızı sıkabilir. Bu tarihlerde önemli bir işe başlamamaya çalışın.

20 Eylül’de oluşan yeni ay, iş hayatınızdaki yeni kararlarınızı uygulamanız için sizi harekete geçirecek. Kafanızı karıştıran durumlar karşınıza gelebilir, iş hayatınızda birden fazla seçeneğinizin olması kararsızlıklarınızı tetikleyebilir. Karşınıza gelen seçenekleri doğru ve net bir şekilde ele almalı, kaderin sizin için öreceği gizli ve aldatıcı durumları pas geçmelisiniz.

Ekim ayı silkelendiğiniz ve olayları daha net göreceğiniz bir dönem. Üzerinizden kalkan kararsızlıklarla güçlü birliktelikleri devreye sokacak 2 ve 3 Ekim’de güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Uğradığınız haksızlıklar varsa insanları kendi yanınıza çekebilir ve haklılığınız konusunda onları ikna edebilirsiniz.

İş alanlarınızda yurt dışı bağlantılı işlerinizde, bu alandaki ilişkilerinizde 8-11 Ekim tarihlerinde dikkatli olun, zorlanmalar karşısında öfkenizi kontrol edin.

10 Ekim’de Jüpiter ortaklaşa parasal alanınıza kayıyor. Bir yıl boyunca ortak para işlerinizde, partnerinizin parasal durumunda, vergi, kredi, faiz, miras, nafaka işlerinizde fırsaüar karşınıza gelebilir.

Özel hayatınızda sevdiğiniz kişiyle beraber alacağınız gelecek sorumlulukları, esnek adımlar, kalıcı sonuçlar 13-16 Ekim’de karşınıza gelecek. İş hayatınızda seyahate, eğitime dayalı güzel bir ortaklık teklifi gündeme gelebilir.

17 Ekim’de finansal konuları konuşmak, plan yapmak ve bu konularda belirli stratejiler geliştirmek isteyeceksiniz. Bu dönemde her şeyi yazılı hale dökmeye çalışın ve imzaladığınız belgeleri iyice okuyun.

22 Ekim ilişki mücadelelerini devreye giriyor. Kendinizi karşı tarafın gözünden görecek, işlerinizi karşı tarafa göre halletmek isteyeceksiniz.

Ortaklaşa parasal konularda, maddi anlamda 24, 26, 28 Ekim tarihlerinde şartlar sizden yana olacak.

4 Kasım’daki dolunay, parasal alanlarınızı etkiliyor. Parayla bağlantılı işlerinizde istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Ya da bu tarihlerde elinize bir para geçebilir veya kendi para birikimlerinizi, sahip olduklarınızı sorgulayabilirsiniz.

Aralık ayında göz dolduracaksınız. Kasım sonu harekete geçtiğiniz her tür konuda işlerinizi bir an önce halledin zira 3 Aralık’ta Merkür geriliyor. Yabancılarla yapılacak işlerinizde, hukuk, medya, yayıncılık alanlarınızda harekete geçmek yerine işlerinizi tamamlamak önemli olsun. Bu alandaki önemli sorumluluklar 6, 15, 16 Aralık’ta devrede.

20 Aralık’tan sonra kariyer alanlarınıza geçen Satürn yedi yıllık dönemi size gözden geçirtecek. Kariyerinizde önemli sorumluluklar üstleneceksiniz. 25 Aralık’ta önemli bir iş sorumluluğu omuzlarınızda.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir