Pierre Cardin Ofis Mobilyaları

Pierre Cardin Ofis Mobilyaları

Pierre Cardin in mobilya tasarımcıları ofislerde üretilen işin verimini yükseltmek, çalışanlar için huzurlu ve konforlu bir ortam sağlamak üzere ergonomi bilimi ışığında ürünler geliştirdiler.

Pierre Cardin Ofis Mobilyaları 1

İş ve çalışan güvenliği, doğru ısıtma ve havalandırma sistemi, uygun aydınlatma, gürültüyü en aza indiren izolasyon ve yeterli teknolojik donanım ofislerde sağlıklı çalışma ortamı için mudaka gerekli. Ancak en az bunlar kadar önemli bir faktör daha giderek ağırlık kazanıyor: Ofis ortamında kullanım ve görüntü konforu yaratmak. Çünkü sadece ergonomisiyle değil, estetiği ve konforuyla da çalışanı düşünen modern ofisler, yapılan araştırmalara göre iş verimliliğini artırıyor. Yenilikçi tasarım anlayışıyla dünyanın en çok bilinen markalarından biri haline gelen Pierre Cardin, ev ve ofis mobilyaları anlayışına işte böyle bir yeni soluk getiriyor. Markanın ofis koleksiyonunu oluşturan ve her biri farklı anlayışla yorumlanan serilere gelin birlikte bakalım: Mesela Seventies, Retro tasarımlardan hoşlananlar için düşünülmüş bir seri; geçmişi büyük bir tatlılıkla bugüne taşıyor. Loft serisi, klasikle modernin çarpıcı bir yorumu. Renkler ve malzeme seçimi yöneticinin ağırlığını hissettiriyor, asimetrik formlar ise zamanın dinamizmini yakalıyor.

Pierre Cardin Ofis Mobilyaları 2

Pierre Cardin mobilya tasarımcıları ofiste yükselen beklentilere çözüm üretirken yaratıcılıktan ödün vermiyor. Tüm mobilyalar rahat, ergonomik ve işlevsel.

Birbiriyle tezat gibi görünen kavramları, materyalleri, formları barıştırarak bu sinerjiyi ofislere taşıyan tasarımlar var karşımızda. Dolayısıyla zengin bir ürün çeşitliliğinden ve bunların tüm ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte olduğundan söz etmek mümkün. Yaratıcı işlerde çalışanlar özgür ruhlarının ifadesini bu tasarımlarda bulabilirken daha analitik zeka gerektiren işlere imza atanlar da unutulmuyor. Hatta dinamik ve sürekli yenilenen kadrolar, farklı kombinasyonlara ihtiyaç duyanlar da her aradıklarını bulabiliyor.

Farkı anlamak için Pierre Cardin satış noktalarına uğramakta yarar var.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir