Saçlarınızı kökten uca besleyen doğal bakım ürünleri

Saçlarınızı kökten uca besleyen doğal bakım ürünleri

KÖKTEN BAKIM

Saçlarınızı kökten uca besleyerek daha doğal, sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm sağlamak için acil yardım desteği sunan bu ürünlerle hayat daha kolay!

sac bakimi

1 GENÇLİK İKSİRİ

Bugüne kadar tasarlanmış ilk saç gençlik aktivatörü olan serum, zamanın ve çeşitli günlük etkenlerin saçlarda neden olduğu incelme, gücünü, parlaklığını ve yoğunluğunu kaybetme gibi değişikliklere karşı gençlik aşısı etkisi yapıyor. Saç miktarını artıran stemoxydine ve saçın beyazlamasını engelleyen maddeler içeriyor. Densifique Serum Jeunesse, KERASTASE, 6245.

2 YENİ SAÇLARA MERHABA

Her akşam masaj yaparak saç derisine uygulanan bu serum, özündeki proaktif maddeler sayesinde saç hücrelerine nüfuz ederek üç ay gibi kısa bir sürede 1700 yeni saç telinin üretilmesini sağlıyor.

Serioxyl Denser Hair serum, L’OREAL PROFESSIONNEL, 6128.

3 ARGAN GUCU

Saça ihtiyacı olan nemi, içeriğindeki argan yağı ve güçlendirici seramidlerle sağlayan kırılma karşıtı besleyici serum, yeniden yapılanmış, parlak ve yumuşak saçlar için derinlemesine bakım sağlıyor. Argan Oil saç bakım serumu, URBAN CARE NATURAL’S, 619.90.

4 DAHA DOLGUN

Biotin, kolajen ve buğday proteinleri içeren kök artırıcı sprey, saçların daha yoğun, sağlıklı ve parlak görünmesini sağlıyor, saç kaybını önlemeye ve saçların daha hızlı ve sağlıklı uzamasını desteklemeye yardımcı oluyor. Biotin&Coiiagen kök artırıcı sprey, ORGANIX, 648.

5 YATIŞTIRICI YAĞ

Stresten etkilenen saç ve saç derisini içeriğindeki gül yağlarıyla besleyerek, her tutama yumuşaklık ve parlaklık kazandıran bakım yağı, saçı ağırlaştırmadan derinlemesine nemlendiriyor ve pürüzsüz bir görünüm sağlıyor.

BC Bonacure Oil Miracle bakım yağı, SCHWARZKOPF, 694.

6 ONARICI MASKE

içeriğindeki tatlı badem yağı ve trimetilglisin’le saç telini kökten uca sararak besliyor ve onarıyor. Yıkanmış ve havluyla kurulanmış saç tellerine uygulayın, etki etmesi için iki-üç dakika bekledikten sonra tarayın ve durulayın.

Node S konsantre maske, BIODERMA, 659.50.

7 SAÇ UÇLARINA PANSUMAN

Kurumuş, çatallaşmış saç uçlarına bakım yapan sprey, İçeriğindeki mango ekstresiyle saçlara bahar enerjisi getiriyor. Saç telini film gibi saran ve pürüzsüzleştiren formülü UV ışınlarından da koruyor.

Huile de Manque sprey, KLORANE, 639.90.

8 CANLANDIRICI ETKİ

içeriğindeki hidrolize keratlnle yoğunluk kaybı yaşayan ince telli saçları yeniden yapılandırarak hacim ve dolgunluk kazandırıyor.

Düzenli kullanıldığında saça ekstra koruma sağlayarak, dış etkenlerin yıpratıcı etkilerine karşı direnç oluşturuyor ve saçı eski sağlığına kavuşturuyor.

SP Repair bakım maskesi, WELLA, 698.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir