Schüco Sistemleri İle Evinizi Akıllandırın

Schüco Sistemleri İle Evinizi Akıllandırın

Teknoloji ve estetiğin buluştuğu noktada

Schüco sistemleri teknolojinin nimetlerinizi sizlere sunuyor. Bir ev hayal edin. Bir cafede otururken, akıllı cihazınızı kullanarak havalandırma amaçlı pencerelerini aralayabildiğiniz, siz yaklaşırken kapı kilidini açan, güneş ışınlarının açısına göre güneş kırıcılarının yönünü ayarlayan bir ev. Bu evi tasarlamak Schüco alüminyum pencere, kapı ve cephe sistemleri ile mümkün.

Schüco sistemleri
Dar ön görünümlü profiller, bugünün yaşam tarzını incelikle tamamlayan net ve temiz çizgilere sahip. Bu aynı zamanda daha fazla konfor ve daha geniş manzara anlamına geliyor.

Proje Başarısı İçin Güvenilir Marka

Schüco, 1951 yılında kurulmasından bu yana, müşterilerine sunduğu hizmet ve ürünlerin kalitesi ile kendini yenilemeye ve farklılaştırmaya devam ediyor. Alüminyum ve PVC doğrama pazarının lideri markanın sistemlerinde kullanılan malzemeler titizlikle seçiliyor; tasarımlar kullanıcı ihtiyaç ve beklentilerine göre gelişiyor. Schüco sistemleri, yaşam alanlarına konfor ve huzur getiriyor. Schüco Türkiye’de de. 20 yılı aşkın süredir yakın bir süredir, mimarlar, müteahhitler ve ev sahipleri tarafından; estetik, güvenlik, akustik ve termal performans açısından takdir ediliyor. Eviniz için Schüco sistemi seçerken, Alman teknolojisinin ve kalite garantisinin gücüne güveniyorsunuz.

Hayallerinizi Paylaşın!

Eviniz eşsiz: sizden, arzularınızdan, hayatınızdan bahsediyor. İşimiz heyecan verici; sizi dinlemek, isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı anlamak, iç mekânınız ile dış mekânınızı birleştirmeye yardımcı olurken yasama geniş bir bakış açısı oluştururken, her seferinde farklı beklentileri karşılamak benzersiz. Rüyalarınızın gerçekleşmesinde adım adım size eşlik ediyoruz. İster modern ister klasik ister geleneksel olsun, tarzına saygı duyarak evinizin hayata geçmesinde katkı sağlıyoruz.

İster yeni bir bina isterse de renovasyon projesi olsun; evinizin sizin stilinizi yansıtmasını, aynı zamanda eş dostunuzun takdir edeceği belli bir stil eklemeyi ve – doğal olarak – mülkünüze değer katmayı istiyorsunuz. Bunu yaparken Schüco pencereler, sürme kapılar, villa kapıları, cepheler ve kış bahçeleri, enerji tasarruflu, konforlu, güvenli çözümler olarak her ihtiyacınıza cevap vermek için seçiminizi bekliyor.

Misafirlerinizi Schüco Villa Kapısı Karşılıyor

Birinin evini ziyaret ederken, ön kapıyı gördüğünüzde ev sahibi hakkında bir fikir edinir misiniz? Birçoğumuz, ön kapının sadece işlevsel bir öğe değil, aynı zamanda önemli bir tarz göstergesi olduğunu kabul ediyoruz.

Schüco, hava koşullarına dayanıklı olduğu kadar dekoratif, emniyetli oldukları kadar ısı yalıtımı açısında çok verimli alüminyum giriş kapısı modelleri sunuyor. Üstelik parmak izi okuma ya da şifre ile giriş sağlayacak tuş takımı, kapıdaki kişiyi görmeyi sağlayan ekran ve hoparlör seti gibi özelliklere ve fazlasına sahip DCS (Door Control System) donanım opsiyonu ile.

Kapıları tarzınızı gösteren objeler olarak düşünmeye başlayın ve kendinizi yeni bir stil dünyasına açın.

Schüco sistemleri
Evinizin kapısı, çantanızda anahtar aramanıza gerek kalmadan, siz yaklaşınca otomatik olarak açılıyor. Schüco, hava koşullarına dayanıklı olduğu kadar dekoratif, emniyetli oldukları kadar ısı yalıtımı açısında çok verimli alüminyum giriş kapısı modelleri sunuyor.

Schüco Sürme Kapılar İle Alanlarınızı Genişletin

Alüminyumdan, yüksek ısı yalıtımlı sürme ve katlanır kayar kapılar, mekanlarda yeni alanlar yaratıyor: kış bahçesi bahçeyle birleşiyor, balkon ya da terasa bağlantı ise yaşam alanını genişletiyor. Alüminyumun yüksek stabilitesi sayesinde, mekanlar maksimum şeffaflık ve ışık geçirgenliği sağlayan dar görünümlü profiller ve özellikle geniş camlar ile tasarlanabiliyor. Ofis ya da yaşam alanlarını bir dokunuş ile genişletmeyi kim istemez?

İlginizi çekebilir: Enerji Tasarrufu İçin 7 Öneri

Schüco’nun yalıtımlı ve yalıtımsız sürme kapıları, iç ve dış mekanlarda kullanılmak üzere çok çeşitli yem tasarım konseptlerı sunuyor. Cephe ve sürmeler, her iki sistem yapısının tasarımı sayesinde kusursuz bir şekilde birleştirilebiliyor.

Otomasyon Sayesinde Daha Fazla Kolaylık

Dijitalleşme dünyamızı aynı zamanda evlerimizi, her zamankinden daha akıllı hale getiriyor. Yeni bir bina inşa ederken eski moda bir ev oluşturmak istemiyorsanız, yenilikçi Akıllı Ev uygulamalarını es geçemezsiniz. Yaşamlarımızı her zamankinden daha kolay hale getiren, binalarımızı daha verimli hale getiren ve sağlığımızı olduğu kadar mülkümüzü de koruyan bu sistemler aynı zamanda, projemize akıllı ev sistemleri ekleyerek mülkünüzün değer kazanmasına ve korunmasına katkıda bulunur. Schüco size ilham verecek ve günlük yaşam kalitenizi artıracak akıllı ve ağa bağlanabilir ürünler ve sistemler sunar.

Schüco
Schüco size ilham verecek ve günlük yaşam kalitenizi artıracak akıllı ve ağa bağlanabilir ürünler ve sistemler sunar. Parmak izi okuma, akıllı cihazlarınızdan tüm ev sistemini yönetmek gibi…

Schüco Sistemleri Hayata Açılıyor

Schüco; kalite, biçim ve işlevselliğin uyumlu bir bütün içerisinde bir araya geldiği bir dizi hassas mühendislik ölçeğine göre üretilmiş alüminyum sistem çözümlerine sahiptir.

Işığın geniş cam alanlarından taşmasına izin veren zarif profilleri göreceksiniz; bugünün yaşam tarzını incelikle tamamlayan net ve temiz çizgiler; daha lazla konfor ve daha düşük yakıt faturaları anlamına gelen mükemmel yalıtım değerleri. Sadece harcama değil, yatırım yaptığınızı bilmenizi sağlayan detaylar gibi.

Schüco Sistemleri İletişim

www.schueco.com.tr
Tel: (0212) 465 68 80
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir