Yeni Diadermine N°110 İle Cilt Bakımı

Yeni Diadermine N°110 İle Cilt Bakımı

Yeni Diadermine N°110, Diadermine’in 110 yıllık cilt uzmanlığından yararlanılarak geliştirildi. 110 Damla Gelişmiş Gençlik Konsantresi’ndeki 11 kırışıklık karşıtı aktif içerik, zamanın 11 izini cildinizden siliyor.

Kadın, güzelliğin, üretkenliğin, gençliğin temsilcisi… 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için önce siz kendinizi kadın olduğunuz için kutlayın. Ardından da sahip olduğunuz tüm güzellikleri daha uzun süreli kılmak için de gelin bu yıl kendinize güzellik armağan edin. Hem de birkaç dakikanızı alacak bir ritüelle… Diadermine; sıkı ve genç bir cildin peşindeki kadınlara Diadermine N°110 ile pürüzsüz ve aydınlık bir cilt görünümü sunuyor.

Diadermine N°110

Yeni Diadermine N°110, Diadermine’in 110 yılılk cilt uzmanlığından yararlanılarak geliştirildi. 110 Damla Gelişmiş Gençlik Konsantresi’ndeki 11 kırışıklık karşıtı aktif içerik, zamanın 11 izini cildinizden siliyor. Yeni N°110, cildin daha sıkı ve genç görünmesi için kolajen ve elastin üretimini harekete geçiriyor; cildi pürüzsüzleştiriyor, besliyor, kusursuzlaştırıyor, daha parlak ve eşit olmasını sağlıyor, içeriğindeki arginin ve pantenol cildi derinlemesine nemlendirirken, taurin hücreleri harekete geçiriyor, E ve F vitaminleri cildi besleyip koruyor.

Diadermine N°110 serisinde; serum, gündüz kremi, gece kremi ve göz çevresi aydınlatıcı; serumu bulunuyor.

Kırışıklık karşıtı Serum de Beaute; Kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltıyor, yorgunluk belirtilerini ortadan kaldırıyor.

Gündüz ve gece kremleri ise, 110 damla Gelişmiş Gençlik Konsantresiyle kırışıklık karşıtı 11 güçlü aktif maddeyle zamana meydan okuyor. Serinin bir diğer ürünü olan göz çevresi aydınlatıcı serum, morluk ve şişliklerden yakınanların imdadına yetişiyor. Düzenli kullanımda canlı ve aydınlık bir görüntü sağlıyor
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir