Zara Home Ev Dekorasyonu Ürünleri

Zara Home Ev Dekorasyonu Ürünleri

Zara home ev dekorasyonu, zara home türkiye, zara home outlet, zara home mağazaları, zara home cevahir, zara home online, zara home türkiye online satış, zara home türkiye 2015.

Nevresim takımları, sofra ürünleri, ev dekorasyonu, çocuk ürünleri ve daha fazlası.,. Zara Home, sezonun en son trendlerini takip eden ve yaratıcı ürünleriyle öne çıkan bir marka. Şimdi en yeni mağazasıyla Kanyon’da. 2003’de kurulan Zara Home, ev dekorasyonu ve ev ürünleri konusunda uzmanlaşmış bir isim. Markanın mevcut koleksiyonunu; nevresim ve yatak ürünleri, sofra takımı, banyo örtüsü ile banyo ve mutfak gereçleri, çatal bıçak takımları, ev dekorasyon ürünleri ve ev aksesuarları oluşturmakta.

zara home yemek takimi

Zara Home her mevsimde, son moda trendlerden ilham alan parçalardan oluşan koleksiyonlara yer veriyor. Değişen sezonun en trend renklerini kullanarak, kendine özgü desenleri ve kumaşları birleştirip yenilikçi tasarımlar yaratıyor. Zara Home’un toplam 52 farklı pazarda, 402 mağazası bulunuyor. Zara Home, İspanyol Inditex Groııp’a ait ve merkezi Ispanya’nın A Çoruna şehrinde. Bunun yanı sıra, kuruluşundan itibaren biiyük bir hızla yükselmiş ve dünyanın önemli alışveriş bölgelerinde yer almakta. En önemli mağazaları; Paris’teki Bouleyard de la Madeleine’de, Brüksel’deki Lousie Caddesinde ve Londra’daki Regent Street’de.

Zara Home, yıl içerisinde koleksiyonunu sürekli değişken tutmakta ve kendini yenilemekte.

Mağazalarında, ev, mutfak ve banyo eşyalarının yanı sıra çocuk ve bebekler için kıyafetler, nevresim takımları ve bebek odası eşyaları da satışa sunuluyor.

Zara Home’un en önemli özelliği, mağazalarındaki mevcut ürünlerin takım halinde değil teker teker de satılabiliyor olması. Markanın tüm mağazalarında mevcut olan bu uygulama, onu diğer markalardan ayıran bir özellik.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.