Kıyafetleri Tamamlayan En Yeni Takı Modelleri

Kıyafetleri Tamamlayan En Yeni Takı Modelleri

En Yeni Takı Modelleri

Yarı değerli taşlar ve metallerin kullanıldığı geniş bileklikler, büyük kolyeler, gösterişli küpeler ve taşlı yüzükler kıyafetleri tamamlıyor.

taki modelleri

MAWI’nia Sonbahar / Kıs sezonu için Hollywood’un cazibesinden ilham alarak tasarlanan “Fleur De Thorn” koleksiyonu, altın çağın masum cazibelerini canlı, ciceksi tonlar ve doğal motiflerle birleştiriyor, Yeşil ve mor renkli sedefli taşlar, süslü yapraklar, mavi ve ombre tonları koleksiyonda geniş yer tutuyor.

mawi taki modelleri

Kusursuz Şıklık

Agatha, lüks butikler ve sıradan mağazalar zinciri arasındaki boşluğa köprü olacak bir mücevher markası yaratmak amacıyla Michel Çuiniou tarafından kurulmuş. Çuiniou’nun aklında bir tek hedef varmış: ucuz ama sık olmak.

Agatha

Kilometre Tasları

70’ler: Markanın ismi için Quiniou, güzel takı düşüncesini hissettirecek, kızının isminin baş harfi A ile başlayacak ve aynı zamanda söylenişiyle kıymetli bir taş olan agate ile benzerlik içeren bir kelime arıyordu. Ve Agatha doğdu. Taze ve yenilikçi moda akımlarının firmanın koleksiyonlarıyla bütünleşmesi müşterilerin gözünden kaçmadı…

80’ler: Kuralların yıkıldığı bir 10 yıl… Agatha hızla büyüdü ve süprizlerle dolu yeni tasarımlarıyla nadir takılarını yarattı. 1989 yılında küçük İskoç köpeği Agatha’nm mavi butiklerinde ortaya çıktı. Agatha koleksiyonlarında neşeyle dolaşan bu küçük köpek, markanın tam 20 yıl maskotu oldu. Michel (juiniou’nun hiç yanından ayırmadığı Leon adında bir İskoç terrer’i vardı. Michel birgün hediye olarak vermek üzere Leon’un bir eskizini çizdi ve bu tasarım Agatha’nin en çok sevilen amblemi oldu…

90’lar: Kaliteye verdiği önem Agatha’nın ilk günkü hayranlarım elinde tutmasını ve onların kızlarım da müşterisi yapmasını sağladı. Mağaza önündeki sıralarla Agatha, 90’larm zirvedeki takı markası oldu ve 1993 yılında ilk kişiye özel tasarım takılarını üretti. Müşteriler kendi yeteneklerini kullanarak yüzlerce taş ve diğer göz alıcı parçayla kendi takılarını yarattılar.

2000’ler: 2006 Agatha için çok önemli bir yıldı… Michel Quiniou, Asyalı ortağı King Power grubuna şirketini satarak ayrıldı. Onun amacı markanın köklerini yeni bir soluk ve hevesle birleştirmekti.

İlk olarak, yeni bir mağaza konsepti tasarlandı, bu lüks sınıfa geçen yeni tasarım ağırbaşlı, elegan ve 19. yy zenginliğini taşımaktaydı. Ardından yılda iki olan koleksiyon sayısı altıya çıkarıldı. Agatha bu yıl ilk kez piyasaya sürdüğü parfümlere yenilerini eklemeye ve diğer projelerini sunmaya 2015’te de devam edecek.
mawi taki modelleri6
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir