Aralık Burç Yorumları 2015

Aralık Burç Yorumları 2015

TUBA ÜNSAL

Yay burcu kadınları neşeli ve her zaman esprilidir. Pozitif ruh hali çevresindekilere de yansır. Sahip oldukları yüksek kültür seviyesi ile insanları kolayca etkileyebilirler. Burçlarının en büyük özelliği ise özgürlüğüne düşkün olmaları. Emir almayı sevmezler, kısıtlamalardan hoşlanmazlar. Sempatik ve cazibeli tavırlarla erkeklerin hemen ilgisini çekerler. Burcun tipik özelliklerine uygun ünlüsü ise, neşesi hiç azalmayan Tuba Ünsal.

nisan-2015-burc

23 Kasım-21 Aralık

Ayın ilk 10 günü içerisinde hayatınızın bir muhasebesini yapıp, sizi yoran, artık işinize yaramayan ve keyif almadığınız kişileri, işleri, düşünce kalıplarını, alışkanlıkları gözden geçirin. Özellikle 8-9 Aralık günleri misyonunu tamamlamış olan her şeye hoşçakal deme zamanı. 11 Aralık günü Yay burcunda gerçekleşecek yeni ay sonrası tazeleniyorsunuz. Flört teklifleri, iş teklifleri, yeni kurslar sizi bekliyor. 28 Aralık ise neşeli ve iyimser olduğunuz harika bir gün. Fırsatları değerlendirin.

KOÇ 21 Mart-20Nisan

Heyecanlı, yeni şeylere karşı istekli ve yaşama sevinci dolu olduğunuz bir ay başlıyor. 5 Aralık sonrası çevrenizdekilerin maddi ve manevi daha fazla desteğini görebilirsiniz.

10 Aralık sonrası iş hayatı ve imajınız için bir şeyler yapın. 28’inde hayallerinizi önemseyin, şans sizden yana. Hayata olan bağlılığınız artıyor.

BOĞA 21 Nisan-20 Mayıs

5 Aralık sonrası ilişkilerinizde canlanma, heyecanlı karşılaşmalar söz konusu. Hayatınızda biri varsa, ilişkinizin iyi gittiğini ve giderek yakınlaştığınızı hissedeceksiniz.

İş yerinde ve özel hayatınızda tek başınıza değil, hep karşı tarafa bağımlı olduğunuz koşullar oluşabilir. Hırstan ve kıskançlıktan kaçının: bunlar size ait duygular değil. 25 Aralık civan kısa veya uzun seyahatler planlayın.

TKTZTjER 21 Mayıs-21 Haziran

11 Aralık sonrası hayatınıza girecek yeni kişiler yepyeni yollara girmenizi sağlayacak. Yeni şeyler öğrenmek, hayatın farklı yönlerini keşfetmek için bu kişilerin peşini bırakmayın. 28 Aralık civarı isteklerinize ulaşmanız için çevrenizdeki herkesin ve tüm koşulların sizi desteklediğini göreceksiniz. Ay boyunca flört etmek, keyif aldığınız işlere zaman ayırmak için fırsatlarınız olacak.

YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

Daha fazla sevgi istiyorsanız, 11 Aralık’taki yeni ay ile birlikte bir evcil hayvan veya imkanınız varsa at sahibi olabilirsiniz. Yeni ay ile günlük çalışma ortamınızı daha ışıklı, havadar bir hale getirmeyi deneyin. 25 Aralık’taki dolunay Yengeç burcunda gerçekleşirken, önemli kararlar almanız gerekebilir. Değişime açık olun.

ASLAN 23 Temmuzr22 Ağustos

Ev düzeninizi yenilemek için 5 Aralık sonrası çok uygun. Bu tarihten sonraki haftalarda evde film seyretmek, dostlarla koyu sohbetlere dalmak, evde olmak size iyi gelecek.

11’indeki yeni ay yaratıcılığınızı artırırken aşk kapınızı çalabilir. Aym en güzel günleri ise 28-29 Aralık. Şans, heyecan, dinamizm ve fırsatlar sizi bekliyor. Yüzünüzden gülücükleri eksik etmeyin ve mucizelere tanık olun. Gökyüzü sizden yana.

BAŞAK 23 Ağustos-22 Eylül

5 Aralık sonrası, iletişimde kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Sözleşmelerde imza atmak için uygun günler. İlgilendiğiniz, üzerinde çalıştığınız her şeye karşı dikkatiniz son derece yerinde. Tüm kördüğümleri çözebilecek yeteneğe sahip olduğunuzu görecek, başarı kazanacaksınız.

25 Aralık civarında, emeklerinizi başkaları da fark edecek. Dostlarınızdan destek göreceğiniz günler.

TERAZİ 23 Eylül-22 Ekim

Daha fazla parayı kim istemez! Bir süredir maddi konularda aradığınızı tam olarak bulamadığınızı düşünüyorsunuz. 5 Aralık sonrası işler lehinize gelişmeye başlıyor. Venüs sayesinde, gelirinizde artış olabileceği gibi, istediğiniz takdirde daha fazla kazanca kavuşabilirsiniz. İki arada bir derede kalabilirsiniz. Hayatı gereğinden fazla ciddiye almayın.

AKREP 23 Ekim-22 Kasım

Çekiciliğiniz 5 Aralık sonrası herkesi etkileyecek. Bu tarihte Akrep burcuna geçen Venüs, birkaç hafta boyunca sizi ön plana çıkaracak. İş yerinde ve özel hayatınızda herkes tarafından takdir edildiğiniz bu günleri iyi değerlendirin. Tatlı dil. yılanı deliğinden çıkaracak. İkna etmeniz gereken kişilerin tek tek kapılarını çalın.

OĞLA K 22 Aralık-20 Ocak

Doğru bildikleriniz için savaşmak ve gelecek planlarınıza doğru adım adım gitmek için uygun bir ay. Aralık ayında gelen davetleri geri çevirmeyin, mümkün olduğu kadar sosyal olun.

25 Aralık’ta gerçekleşecek dolunay, ilişkilerinizde net kararlar vermenizi, sürdürülemeyecek ilişkilerinizin kopmasını sağlayacak. İyi hissedin, elinizden geleni yaptınız.

KOVA 21 Ocak-19 Şubat

11 Aralık sonrası yeni çevrelere girip, yeni kimselerle tanışmak sizi tazeleyecek. Sizi destekleyen ve ileri gitmenizi sağlayacak yabancı kimselerle karşılaşabilirsiniz.

25 Aralık civarı hiçbir şeyi gözünüzde büyütmeyin, kuruntu yapmayın. Çevrenizdeki aşırı endişeli kişilerin dediklerine kapılmamak en doğrusu.

28 Aralık’taki gökyüzü, ilişkilerinizde yılın en şanslı günlerine işaret ediyor.

HALİK 20 Şubat-20 Mart

5 Aralık sonrası büyük adımlar atmak için cesur olun. Medyada yer alabilir, yabancılarla büyük işler içine girebilirsiniz. Kendinizi geliştirmek, ciddi anlamda bir öğretime başlamak istiyorsanız bu günleri iyi değerlendirin. Kariyerinizde beyaz bir sayfa açmak için yeni ayı değerlendirin. 25’indeki dolunay aşk ve yaratıcılığa işaret.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir