Aylık Burç Yorumlar Nisan 2015

Aylık Burç Yorumlar Nisan 2015

BU AY: AŞK AVARESİ OLUN. 4’ÜNDEKİ TAM AY TUTUIAAASINDAN , 1 8’İNDE KOÇ BURCUNDAKİ YENİ AYA KADAR İLİŞKİLER ÖN PLANDA. ALTI AY SÜRECEK “DÜNYA HAKİMİYETİNİZ” İÇİN TOHUMLARI EKME ZAMANI. BONUS: AY BOYUNCA SÜPER SEKSİSİNİZ, SEVGİLİNİZİ HIZLI ARAMA OPSİYONUNA ALIN GÜNLÜK İÇİN TARİH: KARARLILIĞINIZA HAYRANIZ AMA DURMANIZ GEREKEN YERİ DE BİLİN.

nisan 2015 burc

Boğa (21 Nisan-21 Mayıs)

Bu ay: içinizdeki boğayı kucaklayın. Bu ay başlar başlamaz ajandanız son sürat doluyor, 4’ündeki tutulma sağ olsun. Yaratıcılık ateşiniz parlıyor, kendinizi ifade etmek için bahaneler bulun ama ayaklarınız da yere sağlam bassın.

Günlük için tarih: 20’si. Tath, ağır, hassas benliğinize dönün, bugün işi asabilirsiniz.

İkizler (22Mayts-21 Haziran)

Bu ay: Arkadaşlarınızdan yardım alın. Onlara ve iş arkadaşlarınıza doğru dürüst zaman ayırın, çünkü iki taraf da eşit derecede ta-lepkar olacak. 18’ine doğru yeni ay zamanı, uzun vadeli hedeflerinize niyet edin. Günlük için tarih: 11’i. Hem ikoncan hem de güzellik kraliçesisiniz aynı anda (ikisi bir arada, ikiz yıldız).

Yengeç (22 Haziran-23 Temmuz)

Bu ay: Evin keyfini çıkarın. Hem kariyeriniz hem de sosyal hayatınız eşit derecede talepkar, özellikle 18’indeki yeni aydan sonra. Günlük için tarih: 23’ü. Hedefleriniz ve hayalleriniz bir araya geliyor. Siz muhteşem bir hayata geçirme makine-sisiniz.

Aslan (24 Temmuz-23 Ağustos)

Bu ay: Rüya gibi bir yolculuğa çıkın. Büyük oynamayı planlayın ve parlayın, çünkü her dönemeçte hem şans hem de sevgi sizin yararınıza. 2015’in ikinci yarısında uzun mesafe macerasına hazırsınız.

Başak (24 Ağustos-23 Eylül)

Bu ay: Başa sarın. Kainat size açık kart sunuyor bu ay, özellikle yeni ayın çıktığı hafta (18’inde). Bonus: ayın ikinci yarısında kariyeriniz harika gidiyor.

Günlük için tarih: 29’u. Yeni hayaller ve planlar için zihniniz verimli toprak gibi. Geçen her saniye aklınıza harika fikirler geleceği için notlar alın.

Terazi (24 Eylül 23 Ekim)

Bu ay: Hikayenizin başkahramam olun. Tekrardan başlamak zorundaysanız, yeni dilekler ve yeni sözler vermek için Nisan’ın 18’indeki yeni aya kadar bekleyin. İçinizdeki savaşçıyla bağlantınızı koparmayın.

Günlük için tarih: 5’i. Bir iş ortağı veya iş arkadaşı size baskı uygulayabilir: Biraz şişirilmiş bir kriz muhtemelen, bu sebeple sakin kalın.

Akrep Esna (24 Ekim-22 Kasım)

Bu ay: Seksile-şin. 18’indeki yeni ay işiniz, sağlığınız, günlük rutininize öncelik vermeniz için mükemmel zaman. İyi değerlendirin.

Günlük için tarih: 7’si. Bir rakiple dans etmek bugün sadece çok tehlikeli değil, kesinlikle karşı konulmaz. Her zamanki gibi siz haklı çıkacaksınız, içgüdülerinize güvenmeye devam edin.

Yay (23 Kam 22 Aralık)

Bu ay: Bırakın kopsun. Yeni ay (18’indeki) yıldızlar tarafından çağrılan ve ekime kadar sürebilecek romantizm ve zevke davetiye çıkarıyor. Arzularınızla ilgili net olun.

Günlük için tarih: 9’u. Fazlası asla yetmez ve daha fazlası da yolda. Arzuları dizginlemenize gerek yok.

Oğlak 23 Aralık 23 Ocak

Bu ay: Dönüşünüz muhteşem olsun. 4’ündeki tutulma hakiki yıldız kuvvetini ve profesyonel statüyü açığa çıkarıyor. Sorgusuz sualsiz kabul etmeyin, çünkü siz zaferi zor yoldan kazandınız.

Günlük için tarih: 16’sı. Sizi masanızda çakşırken görmekten sıkıldık, biraz ara verin.

Kova (21 Ocak-19 Şubat)

Bu ay: İlişkileri yeniden canlandırın. 4’ündeki dolunay zihinsel anlamda ilham verici, ufkunuzu genişletmesine izin verin. Uzun bir yolculuk ayarlayın veya son çıkan kitaplardan biriyle içinizdeki filozofu yeniden ateşleyin. Günlük için tarih: 13’ü. Bekleme ve acele etme arasındaki gerginliğin inanılmaz yaratıcılık kattığı kesin.

Balık (20 Şubat 20 Mat)

Bu ay: Sesinizi çıkarın. Yepyeni finansal plan başlatmak için 18’indeki yeni ay mükemmel. Maksimum bolluk için sihrinizi kullanın ama talihinizi döndürmek için büyülü sözlerden fazlası lazım.

Günlük için tarih: 15’i. Bir arkadaşınız eski bir yarayı deşebilir, gerçekten bir seferde iyileşmek istiyorsanız açılın ona.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir