Bileklik Modelleri

Bileklik Modelleri

Bileklik Modası

En az kendiniz kadar özel bir tarza kavuşmak için rengârenk halka bileziklerinizi üst üste takmayı deneyin bu sezonun çokyönlü trendlerinden yararlanarak yaratıcılığınızı ön plana çıkarın.

Kollarınızı çeşit çeşit bileziklerle süslemeye hazırlanın, çünkü bu sezon bileklikler çok moda. Göz kamaştırıcı bir kristal selini andıran Stardust bilezikler akışkan hatları sayesinde gerek en sevdiğiniz takılarla uyum içinde kullanabilirler, gerekse tek başlarına ışıltılarını yayabilirler. Gündüzleri daha sade bir görünüm için onları tek başlarına takabilir, akşamları ise daha şık ve göz alıcı detaylarla bir arada kullanabilirsiniz.

Seramik Kelebekli Bileklik

Renklerin gücünü önemseyin ne de olsa deneyebileceğiniz sonsuz sayıda kombin var. Renkli bileziklerinizi desenli giysilerinizle kontrast oluşturacak şekilde ya da kıyafetinize uygun renklerde takabilirsiniz; tek amacınız kendinize özgü tarzınızı ortaya çıkarmak olsun. Kırmızı altın, sarı altın ve gümüş tonlarındaki parlak manyetik kilitli bu halkaları sıra sıra takarak ve diğer takılarınızla kombinleyerek bileğinizde adeta bir renk cümbüşü oluşturabilirsiniz. Uygun fiyatlı, eğlenceli ve şaşırtıcı derecede hafifler dilediğiniz kadar çok sayıda takmaktan çekinmeyin.

TAKIN KARIŞTIRIN

Kendinize özgü stilinizi ortaya koyun desenli kıyafetlerle karışık renkli halkalar takın ya da giysinize uygun sade renkleri tercih edin.

Siyah Boncuklu Bileklik

NASIL KULLANALIM

• Sade bir kıyafeti, art arda sıralanmış halkalar, kelepçeler, boncuklar ve taşlı bileziklerle göz alıcı hale getirebilirsiniz.

• Görüşünüze çarpıcı bir tarz kazandırmak için sıra sıra, parlak renkli halka bileziklerden yararlanabilirsiniz.

• Modern bir görünüm için bilezikleri erkeksi aksesuarlarla tamamlayın. Siyah Makrame Bileklik

Siyah Toplu Bileklik
One thought on “Bileklik Modelleri

  1. Yaa bayıldım ben bu bilekliklere hepside harikalar. pembe mavi elbisem vardı ona uyum sağlayacak birkaçtane bileklik beğendim benim hemen bu bileklikleri almam lazım nereden bulabiliriz yardımcı olabilecek varmı istanbul bağcılarda oturmaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir