Cildinizi Onarmaya Hazırmısınız?

Cildinizi Onarmaya Hazırmısınız?

Çevresel nedenlerden dolayı elastikiyetini kaybeden cildiniz ışıltısına kavuşmak için yoğun neme ihtiyaç duyuyor, Cildinizi nemlendirirken onarımını da yapan bir maske ise zamanla yarışan modern kadının en büyük yardımcısı olmaya aday.

YUZ MASKESİ KAN DOLAŞIMINI HIZLANDIRIYOR VE TOKSİNLERİN ATILMASINI KOLAYLAŞTIRIYOR

Cildinizi dinlendiriyor. Gözenekleri temizlerken cildinizdeki aşırı yağlanmayı düzenliyor. Çeşidi nedenlerden dolayı serdeşen ya da pul pul dökülen cildinizi yumuşatıyor. Cilt bakımında en yeni teknolojileri sunan Estee Lauder, dünya çapında büyük yankı uyandıran serumu Advanced Night Repaiı ’dan iki katmanlı maskesiyle cilt bakımında yepyeni bir deneyim vadediyor. Advanced Night Repair Concentrated Recovery Powerfoil Mask, tek bir maskede yarım şişe Advanced Night Repair serumunun etkisini sunuyor. Maskenin iç katmanı, Advanced Night Repair teknolojisi ile onarım yaparak, çevresel faktörlerin sebep olduğu etmenlere karşı cildi koruyor. Dış katman ise yüksek performanslı yeni PowerFoil teknolojisi ile normalden 25 kata kadar hızlı nüfuz ederek canlı, ışıltılı ve genç görünümlü bir cilde sahip olmanızı sağlıyor. Bu güçlü konsantr e formül haftalık uyguladığında, cildin ihtiyacı olan nemi de sağlayarak, cildin yenilenmesine yardımcı oluyor. Yalnızca 10 dakika içerisinde cilt daha pürüzsüz, parlak ve aydınlık bir görünüme kavuşuyor.

Cildinizi Onarmaya Hazırmısınız

İKİ KATMANLI SİSTEM TEKNOLOJİSİ

Yeni Advanced Night Repair Concentrated Recovery PovverFoil Mask, PowerFoil teknolojisi ile sektörde bir ilk. Onarım teknolojisi yüksek performanslı folyo maske, özel ChronoluxCB teknolojisi, cildin doğal onarım sistemine destek olarak hasarlara karşı savaşıyor. Her maske içerdiği hyaluronik asit sayesinde ultra nemlendirme etkisine sahip ve cildin gece ihtiyacı olan nemi karşılıyor, içerdiği manolya, huş ağacı ve bitkisel özlerle cildi yatıştırıyor. Konsantre onarım maskesi, yorgunlukla savaşarak cildin daha nemli, sağlıklı ve yenilenmiş olmasını sağlıyor.

‘YAŞINDAN BAĞIMSIZ’ YAŞAMAK

Hangi yaşla olursanız olun, kendinizi iyi hissedebilmenin formülü, basit ama etkili uygulamalarda gizli. Üstelik hepimiz çok iyi biliyoruz ki güzelliğimizi yeniden keşfetmek için en doğru zaman şu an.

YAŞLANMA HAYATIN DOĞAL BİR SÜRECİ OLABİLİR AMA HER YAŞTA

Bakımlı, güzel ve yaşlanmanın getirilerini en kolay şekilde adatarak kadın olmanın keyfini çıkarmak ve kendinden mudu olmak da mümkün elbette. Lancome, tüm kadınlan hissettikleri yaşta olmaları ve her zaman arzularının peşinden gitmeleri için destekliyor. Lancome’a göre kadınlığın güzellikle birleştiği noktada ise Advanced Genifique bulunuyor. Lancome Advanced Genifıque ileri düzey aktif konsantre, ‘Her Yaşta İstediğin Sen Ol’ sloganıyla ortaya çıkıyor ve kadınlara “Olmak istediğin ‘sen’ için hiçbir zaman çok erken ya da çok geç değildir” mesajım veriyor.

İLK DEFA BİR ARADA

Kate Winslet, Penelope Cruz, Lupita Nyong’o ve Lily Collins… Birçok kadının rol model olarak aldığı bu başarılı sanatçılar kadınların hayallerini gerçeğe dönüştürmek için Lancome’la birlikte güzel bir yolculukta… Sosyal normlar, bir kadının 20’li yaşlarda başarılı olması için çok genç olduğunu söylüyor ama Kate Winslet, dünyanın en başarılı filmlerinden biri kabul edilen ‘Titanik’te başrol oynadığı zaman 22 yaşındaydı. Sosyal normlar, bir kadının 40’lı yaşlarda çekici olması için çok yaşlı olduğunu söylüyor ama Penolope Cruz, 40 yaşında ‘Dünyanın En Seksi Kadını’ seçildi. Penelope Cruz, Kate Winslet, Lupita Nyong’o ve Lily Collins, en feminen, en doğal ve en samimi halleriyle kamera karşısına geçti. Etnik kimlikleri ya da kaç yaşında olduklarını ayırt etmeden güzelliği vurgulayabilen bu bakış Lancome’un objektifinden dört güzellik elçisinin portresiyle sergileniyor.

İKONİK SERUM

2009 yılında lanse edilen Advanced Genifique serum kısa sürede tüm kadınların sevgilisi haline geldi. Tüm cilt tipleri üzerinde etkili olduğu ortaya konulan serumun başarısı lanse edildiği tarihten bugüne sayısız uluslararası ödülle taçlandırıldı. Cildin daha genç bir görünüme kavuşmasına yardımcı olan Advanced Genifique serum ilk kullanımdan itibaren cildin daha pürüzsüz ve aydınlık bir görünüm almasını sağlıyor. Cildin içten gelen ışığı ile aydınlanmasını sağlayan bu formül her kadının sahip olduğu aurayı ortaya koymasına yardımcı oluyor.

DOĞANIN ÇAĞRISINA KULAK VERİN

DOĞAL BESİN DESTEK ÜRÜNLERİ, cilt bakım ürünleri, doğal yağlar ve doğal ısı tutucular sunan Tabia, doğanın en saf bileşenlerinden özelliklerini kaybetmeden yağ üreten teknolojileri kullanıyor. Böylece doğal destek ürünlerini en saf biçimde kullanma imkanı sunuyor. Tabia ürünleri hiçbir kimyasal çözücü kullanmadan süperkritik C02 ekstrasyon yöntemi ile tam saflıkta üretiliyor.

Cilt yenileyici özelliği olan Tabia Nar Çekirdeği Yağı, cildi serbest radikallere karşı koruyarak cilt dokusunun daha pırıltılı ve elastik görünmesine yardımcı oluyor. Yıpranmış ciltlerin onanmı, beslenmesi, nemlendirilmesi ve cilt kırışıklıklarının giderilmesine yardımcı oluyor. Tabia Kayısı Çekirdeği Yağı kuruyan, nem dengesi bozulan cildin tekrar beslenerek dengesini bulmasına, cildin soğuğa karşı korunmasına katkıda bulunuyor. Tabia Cilt Onarım ve Bakım Yağı ise içeriğindeki A ve E vitaminleri sayesinde cildin onarılmasında, sivilcelerin ve izlerin giderilmesinde ve cilt elastikiyetinde etkili.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir