Yaşlanmıyoruz Yaş Alıyoruz

Yaşlanmıyoruz Yaş Alıyoruz

Yaşlanmıyoruz Yaş Alıyoruz

ilerleyen yaşla birlikte yüz hattında meydana gelen sarkmalar kadınların en büyük şikayetlerinden. Her kadının hedefi ise yüz konturunu yeniden şekillendiren, ton farkı olmayan, ince çizgileri ve derin kırışıklıkları azaltan bir bakım.

ARTIK YAŞLANMA KARŞITI BAKIM ÜRÜNLERİ İLE BOTOKS

Peeling ve dolgu gibi estetik dermatoloji prosedürlerinde daha iyi sonuç almak ve uygulamalar arasındaki süreyi uzatmak mümkün. RoC’un, yenilenen yaşlanma karşıtı ürünlerinde bulunan aktif içerikler, kaliteli dokular ve optimal araçlar birleştirilerek geliştirildi, böylece estetik dermatologlar tarafından kullanılabilecek etkili, güvenli ve sofistike yaşlanma karşıtı formüller yaratıldı.

Yaşlanmıyoruz Yaş Alıyoruz

TON VE DOKU DENGELEYİCİ

Birden çok yaşlanma belirtisini azaltan Pro-Renove Yaşlanma Etkilerine Karşı Bakım Kremi, koyu renk lekelerin açılmasına yardımcı bir antioksidan olan C vitamini içeriyor. Estetik dermatoloji işlemlerinden en iyi sonucu almak üzere geliştirilen RoC Pro-Renove yaşlanma etkilerine karşı bakım kremlerinin, özellikle peeling ve lazer prosedürlerinden bir hafta sonra, bu prosedürlerden en iyi sonuçların alınması için tamamlayıcı bakım olarak kullanılması öneriliyor.

Seri, bu uygulamalar sonrasında ciltte oluşan izleri hafifletmeye yardımcı oluyor.

KIRIŞIK KARŞITI

ince çizgileri, derin kırışıkları gözle görülür şekilde azaltan hyalüronik asit ile cildi nemlendiriyor, dolgunlaştırıyor ve RoC Retinol ile kırışıklara karşı savaşıyor. RoC Pro-Correct kırışıklıklara karşı canlandırıcı bakım kremlerinin enjeksiyondan (botolinum toksin veya hiyalüronik asit) bir hafta sonra, bu prosedürlerden en iyi sonuçların alınması için tamamlayıcı bakım olarak kullanılması öneriliyor. RoC’un en yüksek retinol içeren Kırışık Karşıtı Canlandırıcı Konsantre Bakım Kremi, yoğun formülü ile kullanımından bir yıl sonra yanaklardaki kırışıklıklarda, kaz ayağı çizgilerinde ve alın kırışıklıklarında azalma gösteriyor.

GOZ KONTURU

RoC Pro-Sublime Kırışık Karşıtı Canlandırıcı Göz Kremi, hyalüronik asitle cildi nemlendiriyor ve dolgunluk sağlıyor. Kaz ayaklarını, göz bölgesindeki ince çizgileri ve kırışıkları gözle görülür şekilde azaltıyor. RoC Pro-Sublime yaşlanma etkilerine karşı kusursuzlaştırıcı göz bakım kremleri, iki aşamalı yoğun bakım sistemi ile ilk uygulamadan sonra, koyu renkli halkalar, göz torbaları ve göz kapağı şişkinliğinde, günlük kullanımla daha da artan etkisiyle, yenilenmiş bir göz çevresi sağlıyor.

SARKMA KARŞITI

ilerleyen yaşla birlikte yüz hattında meydana gelen sarkmalar kadınların en büyük şikayetlerinden. Yüz konturunu yeniden şekillendiren RoC Pro-Define serisi, sarkmayı önlemeye ve cildi sıkılaştırmaya yardımcı olan RoC THPE (Tetrahidroksipropil Etilendiamin) ve Bugrane bileşenlerini içeriyor. Sıkılaşmayı artırıyor, yüz hatlarını şekillendiriyor ve sarkmayı önlüyor. Likit Bakım Kremi, günlük kullanım ile boyun sarkmasında gözle görülür bir azalma sağlarken cilt gözle görülür şekilde sıkılaşıyor. Pürüzsüz ve kremsi dokusu ile sarkma karşıtı sıkılaştırıcı konsantre bakım kremi cilt tarafından hızla emiliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir