Çok Şık Yeni Saat Modelleri

Çok Şık Yeni Saat Modelleri

Erkek saat modelleri, bayanlara yeni saat modelleri, yeni saat modelleri bayan, saat modelleri 2015, bayanlar için çok şık saat modelleri, son moda saat modelleri, 2014 saat modelleri, bayan saat resim.

Etkileyici Zamanlar

Hızla akıp giden saatleri takip ederken, stilinden ödün vermek istemeyenler için yeni modeller

Yalın Güzeller

Altın ile gümüş, duru ve yalın çizgilere sahip en yeni saat modellerinde buluşuyor.

TANGANTE 33 KARAT

Üretilmeye başlandığı 2000 yılından beri tasarım ödülleri almış olan Alman markası Nomos Glashiitte, saatçiliğin en önemli şehri Glashütte’de imal ediliyor. Paslanmaz çelik, 33 mm çapındaki kadranı ve kadife kayışıyla sade bir güzellik sergiliyor.

HAPPY SPORT MEDIUM AUTOMATIC TWO TONE

Chopard’m 20. yılı şerefine tasarlanan The Happy Sport Medium Automatic’de çelikten zincir, 13 karattan oluşmuş pembe altın ve zarif giimüş tonlarının çerçevelediği süsler ve motifler arasında elmaslar bulunmakta.

SEIKO VELATURA

Seiko’nun, altın kaplama paslanmaz çelik modelinde 100 metreye kadar su geçirmezlik özelliği bulunuyor. Saat 38 mm çapında kasaya, yansıma yapmayan safir cama ve sedefli kadrana sahip.

CALVIN KLEIN SELECTION

Beyazın sadeliğiyle yaratılan bu model, deri kayışıyla farklılık arayanlara hitap ediyor. Selection, paslanmaz çelik kasası ve mineral camıyla bilezik görünümünde.

swa octea classica7

HAPPY SPORT TOURBILLON JOAILLERIE

Haute Joaillerie’nin tasarımı bu model, 18 karat beyaz veya pembe altın içeriyor. Ayrıca, baget ve armut kesini elmaslar ve safir kristaller kullanılmış.

SEIKO GPS SOLAR

100 metre su geçirmezlik özelliğine sahip bu modelin 48 mm. pembe altın paslanmaz çelik kasası, dünya haritası motifli kadranı, yansıma yapmayan bombeli safir camı, Şubat 2100’e kadar ayar gerektirmeyen takvimi ve sinyal algılama göstergesi bulunuyor.

CHRONOSWISS RETROGRADE DATE

Ünlü saat markaları arasında yer alan Chronoswiss, spor ve klasik modellerini karışık mekanizmalarla birleştiren oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahip. 40 mm. genişliğindeki yuvarlak kasası ve siyah kadranıyla bu saat zamansız ve şık bir model.

HAPPY SPORT TOURBILLON JOAILLERIE
One thought on “Çok Şık Yeni Saat Modelleri

  1. Saatler süperde bunları alabilecek param kalmadı maaşımın hepsi bitti artık yeni maaşla alırım diyecem bir sürü taksit var. çok beğendiğim saatler var hem kendim için hemde nişanlım için artıkın 2-3 ay bekliyez alabilmek için.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir