Doğanın Gücünü Cildinizde Hissedin

Doğanın Gücünü Cildinizde Hissedin

Hikaye, 1931 yılında Dr. Haller’ın Vichy kentinde, muhteşem bir termal su ve bu suyun yaraları iyileştirmedeki etkisini keşfetmesiyle başlıyor. Bugün bilimi güzelliğine taşımak isteyen kadınlar, termal suların tedavi edici etkilerinden yararlanmayı ihmal etmiyor.

Bu termal suyun hikayesi Fransa volkanlarının derinliklerinde başlıyor. Saf bir yağmur damlası ile başlayan bu yolculuk, magmatik kayaçlar arasındaki mikro çatlaklara doğru ilerliyor. Bin yıllık yolculuk sonunda birçok mineral ile donanıyor. Yerin 4 bin metre derinliğine kadar inen bu yolculukta 140 °C sıcaklığa ulaştıktan sonra tekrar yeryüzüne çıkıyor. Keşfedilmesi ise Julius Caeser dönemine, 2 bin yıl kadar öncesine dayanıyor. 1861 yılında Napolyon tarafından Vichy termal su kaynakları halkın kullanımına açılıyor. Bu dönemde Vichy Spa Merkezi, tamamı doktor reçetesi ile yönlendirilen 20 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor. 1931 yılında ise Dr. Haller, Vichy termal suyunun yaraları iyileştirmedeki etkisini keşfediyor. Cilt üzerindeki etkisini araştırıyor ve Vichy Laboratories markasını geliştiriyor.

SUDAN ÇOK FAZLASI: KORUYOR, GELİŞTİRİYOR

Cilt bakımında kullanılan termal sular doğanın yatıştırıcı etkisine sahip. Cildi yatıştırıyor ve tahrişleri gideriyor. Cildin bağışıklık sistemini güçlendiriyor.

Cildi toksinlerden arındırıyor ve nemlendiriyor. Vichy Termal Suyu ise güvenli ve güçlü aktif bileşenlerle bir araya geliyor ve her bir ürün tolerans ve etkinlik yönünden klinik olarak test ediliyor. Fransa’daki Auvergne’in yanardağlarının derinliklerinden gelen saf ve yararlı Vichy Termal Spa Suyu yüzeye çıkmadan nadir minerallerle besleniyor. Demir, potasyum, kalsiyum, mangan ve silikon dahil 15 yararlı mineralle zengin bu termal su yatıştırıcı, güçlendirici ve yenileyici özellikleriyle biliniyor. Zengin mineral içeriğiyle cildi tazeliyor, rahatlatıyor, tahriş olmuş cildi yatıştırıyor, cildin doğal savunmasını güçlendiriyor ve cilt hücrelerinin rejenerasyonunu hızlandırıyor. Makyaj öncesinde ya da nemlendirici krem kullanmadan önce kullanırsanız kremin cilde daha iyi nüfuz etmesini sağlıyor. Makyaj sonrası kullanırsanız makyajı sabitleme özelliğine de sahip. Bu suyu bu kadar eşsiz kılan şey, tamamen doğal olması. Yapay olarak benzerinin üretilmesi mümkün değil. Vichy ürünlerinin amacı da cildi zararlı iç ve dış etkenlere karşı daha güçlü hale getirmek ve Vichy kadınının hayatının her aşamasında özgüvenli olmasını ve ışığını korumasını sağlamak, doğadan esinlendiği aktif bileşenleri son teknoloji ürünleri ile birleştirerek yenilikçi formülleri ile tüketicilere çözüm sunmak. Her bir Vichy ürünü Vichy termal suyundan farklı bir güç alarak içeriğindeki aktif bileşenlerin etkisini ve gücünü artırıyor.

HER CİLDE ÖZEL BAKIM

Vichy’nin cilt bakım serileri Vichy termal suyunun cildi tazeleyen, rahatlatan, yatıştıran ve koruma kalkanını güçlendiren özelliklerini cildinize ulaştırıyor.

Hassas ciltler için yenileyici ve nemlendirici bakım Aqualia Thermal, nemin yüzün her bölümüne eşit dağılmasını sağlıyor. Yaşlanma Karşıtı Bakım Liftactiv, yaşlanma karşıtı belirtilerin uzun süreli düzelmesine yardımcı oluyor. Menopoz döneminde de cildinizin ışığını korumak için geliştirilen Neovadiol, yüz ovalini yeniden şekillendiriyor, cildi sıkılaştırıyor, nemlendiriyor. Cilde pürüzsüz ve aydınlık bir görünüm veriyor. Normaderm ise yağlı ve problemli ciltler üzerinde etkili bakım sunuyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir