Ekim 2014 Burç Yorumları

Ekim 2014 Burç Yorumları

Burç yorumları aylık, burç yorumları 2014, astroloji ekim ayı, ekim astroloji 2014, ekim burç yorumları 2014, ekim ayı burç yorumlar, ekim ayı burç yorumları rezzan kiraz.

2014 Ekim Ayı Burç ve Astroloji

8 EKİMDE KOÇ BURCUNDA AY TUTULMASI, 23 EKlM’DE İSE AKREP BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI MEYDANA GELECEK. TUTULMALARLA BİRLİKTE OLUŞACAK DEĞİŞİMLERE HAZIRLIKLI OLUN.

aylik burc yorumlari

OĞLAK
(22 Artılık – 20 Ocak)

Aybaşındaki tutulma ile geleceğe yönelik hedefler, aile, ev, yerleşim, arkadaşlar, aile büyükleri bu tutulmanın ana konusu içinde yer alacak. Uzun süredir hayalini kurduğunuz eve geçmek için fırsat yakalayabilir ya da işiniz dolayısıyla evinizi değiştirmek durumunda kalabilirsiniz.

KOVA
(21 Ocak-18 Şubat)

Üçüncü evinizde gerçekleşecek olan ay tutulmasının ana konusu eğitim, zihinsel faaliyetler, aile bireyleri olacak. Sözlerinizle ve düşüncelerinizle oldukça dikkat çekeceksiniz. Bu fikirler yeni birtakım ortaklıkların başlamasına neden olabilir. Önemli bazı seyahatler gündeme gelebilir.

BALIK
(19 Şubat – 20 Mart)

Ay tutulması ile birlikte finansal konularda rahatlama yaşayacaksınız. Özellikle bu yönde keyifli haberler alabilirsiniz. Yaptığınız iş ile ilgili yeni kazanç kapıları ve projelerle karşılaşabilirsiniz. Yalnız bu tutulma sizlerin iş yükünü biraz daha artırabilir, yeni görevler alabilirsiniz.

KOÇ
(21 Mart – 20 Nisan)

Ay tutulması nedeniyle hem fiziksel hem de zihinsel olarak dikkat çekici olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Atacağınız adımlar, hayatınızın genelini etkileyecek. Özel hayatınızla ilgili sorumluluk almak, düzenlemek ve kontrolü ele geçirmek için uygun destekler altında olacaksınız.

BOĞA
(21 Nisan – 21 May ı s)

Ay tutulması 12. evinizde meydana gelecek. Bu tutulma sayesinde sizden gizlenen birtakım bilgiler, arkanızdan dönen bazı dedikodular gün ışığına çıkabilir. Arkadaşlık ilişkileriniz gündeme gelecek.

İKİZLER
(22 Mayıs – 21 Haziran)

11. evinizde gerçekleşecek olan ay tutulması, sosyal yaşamınız üzerinde etkili olacak. Hayattan beklediğiniz iyi dileklerinizin gerçekleşmesi kuvvetle muhtemel. Arkadaşlarınızdan güzel destekler alabilirsiniz.

YENGEÇ
(22 Haziran -23 Temmuz)

10. evinizde gerçekleşecek olan ay tutulması iş arayanlar, iş değiştirmek ve terfi etmek isteyenler için destekleyici olarak devrede olacak. Fikirlerinizle yöneticilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

ASLAN
(23 Temmuz – 23 Ağustos)

Dokuzuncu evinizde gerçekleşecek olan ay tutulması seyahatler ve hukuksal konular üzerinde etkili olacak. Beklenmedik seyahatler gündeme gelebilir. Özellikle eşya kayıplarına dikkat.

BAŞAK
(2’f Ağustos – 22 Eylül)

Aybaşmdaki tutulma ile miras, borç ve alacak verecek ilişkileri gibi konulara yöneleceksiniz. Yalnız harcamalarınızı biraz denetim altına almanızda fayda var. Eşinizden veya ortağınızdan finansal anlamda destek görebilirsiniz.

TERAZİ
(23 Eylül – 23 Ekim)

Birliktelikler, ortaklıklar, evlilikler ve anlaşmalar tutulmanın ana konusu içinde yer alacak. Bazıları evlilik yolunda adımlar atabilir, bazıları da önemli bir iş anlaşması imzalayabilir. İlişkiler için de; ‘Tamam mı devam mı?’ sorusuna cevap aranacak bir döneme giriliyor.

AKREP
(24 Ekim – 22 Kasım)

İş ve çalışma ortamı, günlük, rutin işler, çok çalışılması gereken durumlar aybaşmdaki tutulmanın ana konusu içinde yer alacak. Bu tutulma zamanı çalıştığınız iş yerinin kurumsal yapısında birtakım değişiklikler meydana gelebilir, bazı görev değişimlerinden pek hoşlanmayabilirsiniz.

YAY
(23 Kasım-21 Aralık)

Güneş tutulması ile odaklanacağınız konuda kontrol edemediğiniz durumlar meydana gelebilir. Öngöremediğiniz aksilikler ortaya çıkabilir. Finansal anlamda riske girmek için uygun bir zaman değil. Tutulma zamanında yakın çevrenizden birine destekte bulunabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir