Ekim Burç Yorumları 2015

Ekim Burç Yorumları 2015

BARIŞ ARDUÇ

iyi kalpli, adaletli, dürüst… Terazi burcunun girdiği her ortamda sevilmesi bu özelliklerinin ona getirisi. Terazi erkekleriyse yumuşak kalpleri ve iyimserlikleriyle şahane arkadaşlardır. Tartışmalı ortamların içerisinde bulunsalar bile kavga etmekten ve insanları kırmaktan hiç hoşlanmazlar. Fazlasıyla da çalışkanlardır. Barış Arduç’un son dönemlerin en çok konuşulan ismi olması tesadüf değil yani!

Ekim-Burç

OĞKLAK 22 Aralik-20 Ocak

Bu ay hem sorumluluklarınız hem de aileniz arasında kalabilirsiniz. Denge kurmanız gerekiyor. Mevcut ilişkinizde bazı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Ekim ayının ikinci haftasından itibaren ilişkinizdeki romantizm yükseliyor. İlişkisi olmayanlar için sürpriz aşk kapıda.

KOVA 21 Ocak-19 Şubat

İş hayatınızdaki başarı, aile içi başarı ve mutluluğu da beraberinde getiriyor. İş arıyorsanız bu ay sizin ayınız! Mesleki açıdan yükselmek istiyorsanız şanslı bir süreçtesiniz. Bu zamanı iyi kullanmaya çalışın. Para durumunuzu geliştirmek için yeni yollar bulacaksınız. Bekleyen projelerinizi hayata geçirin. Aradığınız aşk ise, arkadaş grubunuz içinden size göz kırpıyor.

BALIK 20 Şubat-20 Mart

İçinden çıkamadığınız ve bir sonuca ulaştıramadığmız konular hakkında tavsiyeler isteyin. Başarıya daha kolay ulaştığınızı göreceksiniz. Çalışanlar için keyifli iş seyahatleri olabilir. Bekleyen projelerinizi ve isteklerinizi devreye sokmanın tam zamanı. Eksiklerini tamamlayın ve başarıya ulaşın. Bu ay elinize geçen para borçlarınızı ödemenize yardımcı olacak.

KOÇ 21 Mart-20 Nisan

Bu ayın teması iş birliği. Çünkü başarmak istediğiniz konularda kişisel çabalarınız yetersiz kalabilir. Planlarınız bu ay biraz yavaş ilerleyebilir. Stratejilerinizi yeniden gözden geçirmenizde fayda var. Yeni işlere başlamak için uygun bir ay değil fakat bekleyen işleri tamamlamak için uygun fırsatlar yakalayabilirsiniz. Finansal açıdan ortaklarınızın veya arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız.

BOĞA 21 Nisan-20 Mayıs

Profesyonel hayatınızdaki işleriniz hem kişisel hem de ailevi konuların önüne geçebilir. Duygusal ilişkileriniz eğlenceli ilerliyor ama uzun vadeli görünmüyor. Bu ay düşündüğünüz tek konu, işiniz ve geliriniz olacak. Finansal konularda arkadaşlarınızın ve ailenizin büyük desteğini alacaksınız.

İKİZLER 21 Mayıs-21 Haziran

Ev ve ailenizle ilgili konular ön planda olacak. Ama sakın kariyerinizi ilgilendiren konuları ihmal etmeyin. 23 Ekim’e kadar ailenizle güzel vakitler geçirin. Çünkü 23 Ekim’den sonra işinize odaklanacaksınız. Başarı sizin için vazgeçilmezse, özellikle otorite konumundaki kişilerle daha diplomatik ve esnek olmaya çalışın. Aşk ve iş arasında denge kurmalısınız.

YENGEÇ 22 IIaziran-22 Temmuz

Bu ay iletişim sorunları gündeme gelebilir. Yanlış anlaşılmaların tuzağına düşmemeye çalışın. 23 Ekim’den sonra her şey çözüme kavuşacak. Evlilik ve hamilelik konularında planlarınız varsa kasım ayma kadar ertelemenizde fayda var. Grip ve nezleye karşı önlem alın.

ASLAN 23 Tenim uz-22 Ağustos

Bu ay, duygusal ve aile içi konular gündeminizde olacak. Kariyeriniz ve işinizle ilgili yeni girişimlerde bulunmak yerine bekleyen işlere göz atmanızda fayda var. Beklediğiniz bir teklif gelirse, muhakkak dikkatlice inceleyin. Para, beklemediğiniz anda gelebilir. İleriye yönelik planlarınıza ailenizden destek alacaksınız.

BAŞAK 23 Ağustos-22 Eylül

Son derece düşünceli, nazik ve sosyal olduğunuz eylül ayında kendinizi başkalarıyla ilgili fazla sıkmayın. 6 Ekim’de düzelecek olan yönetici gezegeniniz Venüs, sanatsal bakış açısına tekrar kavuşmanızı sağlarken, çevrenizdeki güzelliklerin farkına varacaksınız. 28 Ekim’deki ay tutulması başkalarıyla olan ilişkilerinizi mercek altına alma fırsatı veriyor. Değişime açık olun. Kesin kararlar almak yerine, sadece kendinizi gözlemleyin.

TERAZİ 23 Eylül-22 Ekim

Amaçlarınıza tamamen kişisel çabalarınızla ulaşacaksınız, işinizden memnun değilseniz, arkadaşlarınız size bu konuda yardımcı olacak. Aileniz veya sosyal kontaklarınız amaçlarınıza sizi bir adım daha yaklaştıracak. Bu ay aradığınız aşkı bulabilirsiniz.

AKREP 24 Ekim-22 Kasım

Bu ay, ilişkileriniz ve kendi istekleriniz arasında bir denge kurmanız gerekiyor. Bu anlamda başka insanların sizi yönlendirmesine izin verin. Kariyer ve iş konusu bu ay ayrı bir önem kazanıyor. İş değişikliği mümkün. Çocuk sahibi olmak için şanslı olduğunuz bir dönem.

YAY 22 Kasım-21 Aralık

Kariyerinizi ilgilendiren teklifleri kabul etmeden önce dikkatlice incelemekte fayda var. Bu ay çalışma temponuz hem ev hem de işte yoğunlaşacak. Dinlenmek için kendinize vakit ayırmalısınız. Bu ay sürpriz para girişleriniz var. Riskli işlerden uzak durun. Yeni arkadaş çevresi oluşturacaksınız. Sosyal çevreniz değişecek.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir