İlginizi çekecek birkaç derin dondurucu modeli

İlginizi çekecek birkaç derin dondurucu modeli

KURBAN Bayramı’nın yaklaşmasıyla beraber derin donduruculara olan talepte artış yaşanıyor. Tüketici araştırmalarına göre genellikle çekmeceli ve geniş model ürünler tercih ediliyor. Sandık tipi model derin dondurucular da popülerliğini korumaya devam ediyor. 6-7 çekmeceli ve No-Frost modellere olan talepte de ciddi artış var. Derin dondurucular sağlıklı beslenmeye özen gösteren, mevsiminde alınmış sebze ve meyveleri tüketmek isteyenler için de vazgeçilmez beyaz eşyalardan biri.

Temel olarak iki tip derin dondurucu modeli bulunuyor. Buzdolabı forumunda tasarlanmış olan dikey derin dondurucu modelleri ve sandık tipi derin dondurucular. Çekmeceli olarak da bilinen dikey dondurucular, istiflenmiş ürünlere kolay ulaşım sağlaması bakımından avantajlı. Çekmeceler ve kapaklı raflar sayesinde ürün gruplarım katlara ayrıştırarak organize edebiliyorsunuz. Bu tip özellikle dar alanlar için ideal.

Sanayi tipi de denen sandık şeklindeki dondurucular ise çok daha geniş bir istifleme alanı sunması bakımından kalabalık ailelerin tercihi. Özellikle 400 litre kapasiteli sandık tipi dondurucular, evi dar olmayan geniş aileler için ideal. İşte size göz atabileceğiniz birkaç derin dondurucu modeli…

VESTEL CDE-M1102 W A+
Brüt hacmi 220 litre

220 litre brüt hacme sahip, dört adet dondurucu çekmecesi ve iki dondurucu bölmesi mevcut. A4 enerji sınıfı bir derin dondurucu, elektrik kesintisinde 13 saat gıdaları çözülmeden bekletebiliyor.

UĞUR LED 480
Kesintide 41 saat koruyor

Uğur derin dondurucu ailesinin yatay sandık tipi modellerinden biri. 27 kilogram dondurma kapasitesine sahip. -15/-25 °C aralığında çalışıyor, elektrik kesintisi halinde 41 saat boyunca içindeki ısıyı korumaya devam ediyor. Net hacmi 388 litre, yıllık enerji tüketimi 330 kWh.

PROFİLO-DF1124VV3VV
Hızlı dondurma özelliği

Altı çekmeceli olan bu dikey dondurucu, hızlı dondurma özelliğine sahip. Elektrik kesintisi halinde 24 saat mevcut ısısını muhafaza edebiliyor. 24 ay garantisi var. Net hacim 192 litre, yıllık enerji tüketimi ise 183 kWh.

ALTUS AL-709 E
Günlük 16 kilogram dondurma kapasitesi

Altus’un bu dikey derin dondurucusu günlük 16 kilogram dondurma kapasitesine sahip bir model.

Elektrik kesintisi durumunda ısısını 18 saat koruyabiliyor. Yedi çekmeceli ürün S iki yıl garantili.

Net hacmi 290 litre, yıllık enerji tüketimi 307 kWh.

VESTFROST VF1210 A+
Uygun fiyata iyi performans

210 litre brüt hacme sahip olan bu çekmeceli model, fiyat performans karşılaştırması bakımından en çok tercih edilen ve satılan derin dondurucular arasında yer alıyor. Kısıtlı bütçe ile alınabilecek en işlevsel modellerden.

4 YILDIZLI REGAL
Her keseye uygun

Çok uygun fiyatıyla her yere ve her keseye uygun. İki yıl Vestel servis güvencesi kapsamında yer alıyor. Üç adet geniş çekmecesi ile yiyecekleri güvenle saklayabiliyor. 112 litre brüt hacmi, değiştirilebilir kapı açılış yönü ile istenilen yere kolayca yerleştirilebiliyor.

UĞUR UED 7265 DTK
Yedi çekmeceli

Uğur derin dondurucu modelleri arasında dikey kullanımı ile öne çıkan UED 7265 DTK -18/-25 °C aralığında çalışıyor. Elektrik kesintisi durumunda içindeki ürünleri 10 saat koruyabilen modelin garanti süresi 36 ay. Yedi çekmeceli ürünün net hacmi 100 litre, yıllık enerji tüketimi 277 kWh.

ÜRÜN DİRİER
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir