İşte size birkaç robot süpürge tavsiyesi

İşte size birkaç robot süpürge tavsiyesi

ROBOT süpürgeler son birkaç yılın en gözde elektronik ev aletleri arasında yer alıyor. Kusursuz navigasyon sistemleriyle evi, odaları, köşeyi bucağı aklına yazıp kendi kendine her yeri süpürebilen, engelleri algılayarak üzerinden geçebilen, şarjı bitince kendi kendine şarj istasyonuna gidip şarj olan, hatta kendi kendini temizleyip deposunu boşaltabilen, ardından temizliğe kaldığı yerden yeniden devam eden bu ev içi şirin robotlar, temizliğe çok da vakti olmayan herkes için kurtarıcı oldu. Akıllı telefonlar üzerinden kontrol edilebilen, temizliğe başlaması için istenen saate ayarlanabilen robot süpürgelerin sağladığı konfor, pazarı da büyütüyor. Yeni yeni modeller üretilip piyasaya sunuluyor. Seramik, mermer, parke ve lamine gibi zeminlere uygun özel temizlik fonksiyonlarıyla yüzeyleri yıpratmadan temizleyebilen bu cihazlar, yoğun iş hayatı olanlar, çocuk bakmaktan silip süpürmeye vakit bulamayanlar için ideal. Evde hayvan besleyenler ve aleıjenlere karşı hassas olanlar için bile özel olarak geliştirilmiş modeller mevcut. Siz de istediğiniz zaman evinizi silip süpürecek bir robota sahip olmak istiyorsanız, bu modellere göz atabilirsiniz.

XIAOMI ROBOROCK S5 MAX
FARKLI ZEMİNDE FARKLI FONKSİYON

https://www.youtube.com/watch?v=3HGs2QfiHRM

Robot süpürgenin en bilinen markalarından Xiaomi’nin bu modeli, özel kir algılama sensörü sayesinde derinlemesine temizlik vaat ediyor. Otomatik yüzey algılama sensörüyle dikkat çekiyor. Farklı zeminlerde farklı fonksiyonlarını kullanan robotun ıslak temizlik özelliği de bulunuyor. Üstelik farklı yüzeylerde farklı su basıncı kullanıyor. 3 saat kesintisiz temizlik yapabiliyor.

IROBOT BRAAVA JET M6 ROBOT PASPAS
ZAMANLANABİLİR TEMİZLİK

Precision Jet Spray teknolojisi ile dikkat çeken robot, yüzeydeki kiri ve yağı derinlemesine temizliyor. Uygulama üzerinden kullanılan cihaz, kusursuz bir navigasyon sistemine sahip. Üstelik farklı yüzeylerde farklı güçler uygulayarak ahşap parkelerin zarar görmesini engelliyor. Kendi kendini şarj edebiliyor. Cihazı uygulama üzerinden zamanlayabilmeniz de mümkün.

ANKER EUFY ROBOVAC 11S
KENDİ KENDİNİ ŞARJ EDEBİLİYOR

Tam bir fiyat/ performans ürünü olan Eufy RoboVac 11S, 2 saate yakın kesintisiz kullanım vaat ediyor. Yüksek emiş gücü ve üçlü filtresiyle öne çıkan robot farklı temizlik modlarına sahip. Cihaz, şarjı azaldığında şarj ünitesine dönerek kendini şarj edebiliyor. HEPA filtresi sayesinde kapsamlı bir temizlik sunan 11S, üzerindeki cam kapak sayesinde çizilmelere karşı da dayanıklı.

NEATO BOTVAC D80
EVCİL HAYVAN BESLEYENLER İÇİN İDEAL

https://www.youtube.com/watch?v=ZMFzRTQgxM4

Evcil hayvanı olanlar veya aleıjiden muzdarip olanlar için ideal bir robot süpürge. Derinlemesine temizlik arayanlara üst düzey performans sunuyor. Çekim gücünün oldukça yüksek olmasıyla öne çıkıyor. Tüyleri ve aleıjen maddeleri kolaylıkla hapsediyor. Cihaz aynı zamanda yüksek şarj tutma kapasitesine de sahiptir.

İLIFE V5S PRO
AKILLI NAVİGASYONLA MEKANI TARIYOR

Akıllı navigasyon özelliğine sahip robot bu sayede mekanı tarayarak temizliğe başlayabiliyor. Hem ıslak hem kuru kullanıma sahip olan V5s, mikrofıber bezi sayesinde başarılı bir silme işlemi gerçekleştiriyor. Hepa filtreye sahip olan cihaz 5 saatlik bir şarjın ardından 110 dakika temizlik yapabiliyor. 10 mm’ye kadar olan engelleri de aşıyor. Şarjı azaldığında şarj istasyonuna kendi kendine dönüyor.

XIAOMI VIOMI V2 PRO
EVDEKİ ENGELLERİ AŞIYOR

2 saate kadar kesintisiz temizlik yapabilen bu model, biyonik sistemi sayesinde suyu otomatik olarak emiyor. I Tekli süpürme, tekli durulama, çoklu süpürme ve çoklu durulama modlarıyla dikkat çekiyor. Uygulama üzerinden evin istediğiniz yerine yönlendirebileceğiniz bu robot 2 cm’ye kadar olan engelleri de aşabiliyor. Kablolara ve kapı eşiklerine takılmıyor.

IROBOT ROOMBA 17+
DEPOSUNU KENDİSİ BOŞALTIYOR

Kusursuz bir navigasyon teknolojisine sahip olan robot, temizlik işleminin ardından kendi deposunu kendisi boşaltabiliyor. Katlara göre programlanabilen cihaz, alt katı veya üst katı tanıyarak işe girişiyor. 3 aşamalı filtreleri sayesinde kusursuz bir temizlik sunan cihaz, kedi ve köpek alerjenlerini yüzde 99’a kadar yok etmesiyle öne çıkıyor.

Ürün Dirier
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir