İşte size göz atabileceğiniz birkaç derin dondurucu modeli

İşte size göz atabileceğiniz birkaç derin dondurucu modeli

Derin donduruculara ilgi yoğun

DERİN donduruculara olan talepte artış yaşanıyor. Gıda fiyatlarındaki yükseliş, mevsiminde sebze meyve tüketmek isteyenleri ve toplu alım yaparak saklamak isteyenleri derin dondurucu almaya yöneltti. Gıdasını memleketten getirterek yıl boyunca tüketmek isteyenler de derin donduruculara yoğun ilgi gösteriyor. Tüketici araştırmalarına göre genellikle çekmeceli ve geniş model ürünler tercih ediliyor. Sandık tipi model derin dondurucular da popülerliğini korumaya devam ediyor. Altı-yedi çekmeceli ve No Frost modellere olan talepte ise önemli bir artış kaydedildiği belirtiliyor. Derin dondurucular sağlıklı beslenmeye özen gösteren, mevsiminde alınmış sebze ve meyveleri tüketmek isteyenler için de vazgeçilmez beyaz eşyalardan biri. Temel olarak iki tip derin dondurucu modeli bulunuyor. Buzdolabı formunda tasarlanmış olan dikey derin dondurucu modelleri ve sandık tipi derin dondurucular. Çekmeceli olarak da bilinen dikey dondurucular, istiflenmiş ürünlere kolay ulaşım sağlaması bakımından avantajlı. Çekmeceler ve kapaklı raflar sayesinde ürün gruplarını katlara ayrıştırarak organize edebiliyorsunuz. Özellikle dar alanlar için ideal. Sanayi tipi de denen sandık şeklindeki dondurucular ise çok daha geniş bir istifleme alanı sunması bakımından kalabalık ailelerin tercihi. Özellikle 400 litre kapasiteli sandık tipi dondurucular, evi dar olmayan geniş aileler için ideal. İşte size göz atabileceğiniz birkaç derin dondurucu modeli…

VESTEL CDE-M1102 W A+ DİKEY DERİN DONDURUCU
220 litre brüt hacim

220 litre brüt hacme sahip, dört dondurucu çekmecesi ve iki dondurucu bölmesi mevcut. A4 enerji sınıfı bir derin dondurucu, elektrik kesintisinde 13 saat gıdaları çözülmeden bekletebiliyor.

UĞUR UED 7265 DTK DERİN DONDURUCU
7 çekmeceli

Uğur derin dondurucu modelleri sında dikey kullanımı ile öne çıkan UED 7265 DTK -18/-25 °C aralığında çalışıyor. Elektrik kesintisi durumunda içindeki ürünleri 10 saat koruyabilen modelin garanti süresi 36 ay. Yedi çekmeceli. Net hacmi 100 litre, yıllık enerji tüketimi 277 kWh.

ALTUS AL-709 E DERİN DONDURUCU
Günlük 16 kilo dondurma kapasitesi var

Altus’un bu dikey derin dondurucusu günlük 16 kilogram dondurma kapasitesine sahip bir model. Elektrik kesintisi durumunda ısısını 18 saat koruyabiliyor. ™ Yedi çekmeceli. İki yıl garantili. Net hacmi 290 litre, yıllık enerji tüketimi 307 kWh.

VESTFROST VF 1210 A+ 6 ÇEKMECELİ DERİN DONDURUCU
Uygun fiyata iyi performans

210 litre bürüt hacme sahip olan bu çekmeceli model, fiyat performans karşılaştırması bakımından en çok tercih edilen ve satılan derin dondurucular arasında yer alıyor. Kısıtlı bütçe ile alınabilecek en işlevsel modellerden.

PROFILO- DF1124VV3VV DERİN DONDURUCU
Hızlı dondurma özelliği

Altı çekmeceli olan bu dikey dondurucu, hızlı dondurma özelliğine sahip. Elektrik kesintisi halinde 24 saat mevcut ısısını muhafaza edebiliyor. 24 ay garantisi var. Net hacim 192 litre, yıllık eneıji tüketimi ise 183 kWh.

UĞUR UED 480 DERİN DONDURUCU
Elektrikler kesilse de 41 saat koruyor

Uğur derin dondurucu ailesinin yatay sandık tipi modellerinden biri. 27 kilogram dondurma kapasitesine sahip. -15/-25 °C aralığında çalışıyor, elektrik kesintisi halinde 41 saat boyunca içindeki ısıyı korumaya devam ediyor. Net hacmi 388 litre, yıllık enerji tüketimi 330 kWh.

4 YILDIZLI REGAL DERİN DONDURUCU
Her keseye uygun

Çok uygun fiyatıyla her yere ve her keseye uygun. İki yıl Vestel servis güvencesi kapsamında yer alıyor. Üç adet geniş çekmecesi ile yiyecekleri güvenle saklayabiliyor. 112 L bürüt hacmi, değiştirilebilir kapı açılış yönü ile istenilen yere kolayca yerleştirilebiliyor.

URUN DIRIER
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir