Kıskanan Kadınlar

Kıskanan Kadınlar

MODA DÜNYASIYLA BİRLİKTE ÇALIŞMANIN EN İYİ TARAFI BİR SÜRÜ MANKEN

ARKADAŞINIZ OLUYOR. Gittiğiniz partilerde onların güzelliği ile birlikte eğlenmek daha cazip hale geliyor desem ‘güzel’ bir itirafta bulunmuş olabilirim. Fakat bu güzellerle dolaşırken sürekli çevrenin tepkilerini de alıyorum ya o kısmı beni çok güldürüyor. Mesela uzun süredir Türkiye’de yaşayan bir Rus manken var;

Eıjena Avokadnas. O kadar güzel dans ediyor ki, o piste çıktığında kimle konuşuyorsam konuşayım kesin onu hayranlıkla izlerim.

Kıskanan Kadınlar

Çevredeki herkes de ister istemez ona kilitlenir zaten. Ama bu an her yaşanışmda bir kadm grubu da Eıjena’ya bakıp dedikodu çevirmeye başlar. Al tık aralarında ne konuşuyorlarsa ilkokul dönemindeki tazeler gibi modele bakıp kıkır kıkır gülmeye başlarlar. Akılları sıra kızla dalga geçip, kendilerinden 30 kat daha seksi olan birine karşı içlerini rahatlatmaya çalışıyorlar. Sonra kadınlar arasında yapılan dedikodu onları tatmin etmez ve yanlarındaki erkeklere durumu anlatmak için kahkahalarla kızı gösterirler.

Sonuç ne mi olur, tabii ki erkeklere Eıjena’yı gösterdiklerine pişman olurlar. Çünkü adamlar olayda normal olarak bakıp da gülünecek bir yön bulamaz ve dilleri dışarıda model kızı izlemeye devam ederler. Bu masaldan çıkarılacak sonuç, kendinizden daha seksi bir kadınla -konu ne olursa olsun- dalga geçmeyi kafanıza koyduysanız, en azından bunu hemcinsinizle yapın. Bu konuda bir erkek anca yiğidin hakkını yiğide verir.

Göbeğimle sev

Hamdi Alkan ’ın maşallah dedirten göbeğine eşi Selen Gör güzel’in ‘seksi’ tanımlaması yapması birçok evden ‘yok artık!’ nidalarını çınlattı ama bilmediğiniz bir şey var, göbek takıntısı olan, şişman seven insanların sayısının hiç de fena sayılarda olmadığı. Ben de bir gün şişman bir kız arkadaşım Bilmiyorsun Oben, bana Kate Moss’muşum gibi davranan adamlar var” dediği zaman ayılmıştım. Zevkler ve renklerin tartışılmaması gereken bu dünyada, herkesin seksi anlayışı kendine tabii ki.

POPOLAR MEYDANDA

Geçen ayın en çok konuşulan olaylarından biri Justin Bieber’ın poposuydu. Tatildeyken Instagram’a koyduğu fotoğraf bana çok eğlenceli geldi. Zaten sonuçta iğne yapılan bir organ olarak nitelendirebileceğimiz poponun büyük gürültü koparmasını hiçbir zaman aniayamam. Amerika’da millet espri olsun diye açıp poposunu birbirine gösterirken bizde popoya kutsal bakılması bir tuhaf. Neyse olay kendi içinde eğlenceliyken bir de John Legend’ın karısı tarafından koyulan poposu girince devreye olay hızlandı. Yazın daha ortasında olduğumuz için göreceğimiz popoları merak ediyorum.

Bir insanın karısı tarafından fotoğraflanıp çıplaklığının dünya ile paylaşılması da ayrı kafaymış. Bizde olsa ne kıyamet kopardı.

SEKS Mİ AŞK MI?

Sex&Love aslında Enrique Iglesias’ın turnesinin adı. Kendisi biliyorsunuz 19 Ağustos’ta İstanbul Küçükçiftlik Park’ta bir konser verecek. O gün aynı zamanda benim doğum günüm olduğu için pek bir merakla bekliyorum. Önceki gelişinde konserine birkaç şarkı dinlemeye girip, en sonunda ‘Enriqueee’ diye bağırırken bulmuştum kendimi. Turnesine ad olarak seçtiği ‘seks ve aşk’tan hangisinin önemli olduğunu soracağım buluşmamızda. Gelecek ay bu sorunun cevabını artık biliyor olacağız yani.

HAYAT BÖYLE

Klip çekmek ne zormuş. Yani bu zamana kadar birçok arkadaşımın çekiminde bulundum ama kendi kiibini çekmek bir başka oluyormuş. Kitabım ‘Büyük’ün tanıtımı için bir şarkı yapayım, onu da bir güzel söyleyeyim dedim ve olanlar oldu. Konservatuvar okudum ben, Ajda Pekkan’ın uzun süre başvokalisti oldum ki daha sonra hayat beni gazeteci yaptı. Dedim bari fırsat bu fırsat bir dikili şarkım olsun dünya üzerinde. Adını ‘Hayat’ koydum ki her şeyi kapsıyor zaten. Dallı güllü ayrılık şarkılarından biri olmadığı için herkes tarafından sevilmesini beklemiyorum. Ama tanışmak için fena şarkı değil. Klibime göz atarsınız artık.

BODRUM’DAYIZ

• Bodrum’daki beach kapışmasının önde olan bir ismi var ki o da Sebastian. Neden derseniz, sadece Yalıkavak’ta harika bir sahilde olması yüzünden değil. Maldiv’lerden kum getirmeleri yüzünden de değil. Güzel güzel şezlonglara kurulup rahata varıp yatıyorken, bir anda mikrofonu alan Hande Yener çıkıyor ortaya. Al buradan yak; akşamüstü partilerinde eğlenmeyeni dövüyorlar.

• Sanat galerisi mi otel mi olduğunu anlayamadığım, her gidişimde hayranlığımı arttıran otel Casa dell’Arte bu yaz bünyesine şef Yağız izgül’ü katmış. Otelin içindeki Casa Frida isimli restoranda gündüzleri daha çok plajda tercih edilecek hafif yiyecekler sunulurken, geceleri ise restoranın ana teması gril. Ama bir farkla; yiyecekler Hecha marka demir döküm tavalarda gril ediliyor ve yine aynı tavalar içinde masaya servis ediliyor. Kendisi de ünlü bir şef olan Hecha markasının yaratıcısı Yağız izgül “Döküm tavalarda yemeği lezzetli yapan, ısıyı belli bir derecede ve eşit muhafaza etmesi” diyor.

ÇEŞMEDEYİZ

• Alaçatı’nın gözde beach’lerinden Kum, bu sefer adını Madeo Beach olarak değiştirip, genç işletmecileri ile birlikte bir hayli kopan bir yer haline geldi. Deniz-kum kısmı bilinen şeyler zaten. Ama ne yerim diyorsanız, Da Mario’dan ithal şefi sayesinde ciddi gurmesel takılabiliyorsunuz. Ben eğlenmelere doyamam derseniz de iskele tarafına açılan Dusk isimli kulüpte neredeyse sabaha kadar eğlenmek mümkün. Şaka maka dayanıklıysanız, bir tam günü bu beach’te geçirebilirsiniz.

• Çeşme bu sene Bodrum’a göre boş olsa da tadı bir başka. Alaçatı Port manzaralı Katre Hotel’de kalıp bir klasik olarak Ferdi Baba’nın balıklarından tatmak şart. Alaçatı Köyü’nün içindeki Şişarka hala Alaçatı’nın en iyi mezelerine sahip. Fava Meze Bar da özellikle balık yanında şarap tercih edenler için önemli bir yer. Ve asıl önemli detay imren Han’ın lor peynirli kurabiyelerini yemeden geri dönerseniz, Çeşme’ye gitmiş sayılmazsınız bence.

Neden saçların beyazlamış arkadaş ?

Bu sene gri saçların moda olmasıyla beraber kadınlara akıl sır erdiremenıe durumum bir kat daha arttı. Hani beyazlar görünmesin diye dip boyası zamanı konusunda alarm kurun siz değilmişsiniz gibi bu sıra hemen herkeste kendi isteğiyle yapılan bir grilik söz konusu. ‘Saçlar neden boyatılıyor?’sorusuna cevap olarak herhalde ‘yaş gösterilmesin ’ diye cevap verecekken, kendi isteğiyle saçlarını gri ve türevlerine boyatıp, olduklarından 10yaş daha büyük gözüken kadınlarımız durumun ne kadar farkında acaba ?
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir