Koç Burcu Sağlık 2016 Yorumları

Koç Burcu Sağlık 2016 Yorumları

SAĞLIK

Jüpiter’den alacağınız etkiyle sağlığınız bu yıl size çok ciddi sıkıntılar çıkartmayacak, yalnız yaşayacağınız bazı tutulmalar sağlığınıza yine de bu zamanlarda dikkat etmeniz gerektiğine işaret ediyor.

koc-burcu-saglik-2016

22 Şubat’ta dolunayla birlikte, sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekecek. Birkaç gün boyunca alışkanlıklarınıza ve beslenmenize gereken özeni gösterin.

9 Mart’ta tam bir Güneş tutulması devreye girecek. Sağlığınıza bu tutulma zamanı çok dikkat etmelisiniz zira beklenmedik olaylar bu süreçte hem fiziki hem de ruh sağlığınızı olumsuz etkileyebilir.

9 Mayıs’ta sağlığınızla ilgili konularda zorlandığınız her şeyin geride kalmaya başladığını göreceksiniz.

30 Temmuz itibarıyla sağlık kontrollerinizi yaptırmak önemli olmalı. Hijyen, diyet, sağlıklı beslenme ve genel sağlık önem kazanıyor.

5 Ağustos’tan sonra sağlığınızla ilgili konularda daha dikkatli ve temkinli olabilirsiniz. Tadı ve kilo yapıcı yiyeceklerden bu dönemde uzak durun.

28 Ağustos’ta yemeye, içmeye olan düşkünlüğünüz artabilir ya da tam tersi sağlıklı beslenme gibi konuları abartabilirsiniz.

30 Ağustos’ta Merkür’ün sağlık alanlarınızda gerilemeye başlamasıyla beraber birtakım sıkıntılara hazırlıklı olmalısınız. Sağlığınızla ilgili konularda eski sorunlar ortaya çıkabilir.

1 Eylül’deki parçalı Güneş tutulmasıyla beraber sağlığınıza ve beslenme düzeninize ekstra dikkat etmelisiniz. Rutin kullandığınız ilaçlarınızı bu tutulma sırasında ihmal etmeyin.

16 Eylül’deki Ay tutulmasıyla beraber sağlığınıza dikkat etmek durumundasınız. Bu tutulma zamanı gevşemeli, meditasyon, dua, yoga gibi ruhunuzu aydınlatan konulara yönelmelisiniz.




Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir