Mayıs Burcu 2015

Mayıs Burcu 2015

OĞLAK 22 Aralık-20 Ocak

Bu ay bir kenarda oturmak yerine mutlaka insan içine karışın, gelen davetleri geri çevirmeyin. 8 Mayıs sonrası karşınıza çıkacak çekici kişiler ilginizi çekecek. İş yerinde yakınlarınızdan yardım geliyor.

Kısaca tüm ikili ilişkilerinizin uyum ve sevgi ile yönlendirildiğini daha fazla hissedeceksiniz.

KOVA 21 Ocak-19 Şubat

Ayın ilk haftası, dolunayın etkisi ile kişisel imajınız da ön plana çıkıyor. Kendinize daha fazla bakmanız, fiziğinize zaman ayırmanızın yanında, sözleriniz, duruşunuz, tavırlarınız da özen istiyor. Kariyer anlamında yeni gelişmeler olabilir. 13 Mayıs sonrası, aşk hayatınız canlanıyor. Hayaller, kafanızdaki güzel projeler bile, aşk işin içine girince canlanacak. Hobilerinize, sizi mutlu eden, keyif aldığınız her şeye çok zaman ayırın.

binnur zaimler burç

BALIK 20 Şubat-20 Mart

Hayata olan inancınıza güvenin. Büyük resme bakın ve ayın ilk haftası gerçekleşen dolunay boyunca hayat felsefenizi öne çıkarın. Yurt dışı, yabancılar, eğitim fırsatları öne çıkıyor. Uzun bir seyahate çıkma imkanınız varsa kaçırmayın. 8 Mayıs sonrası aşka zaman ayırın. An’da olun ve keyif alacağınız her şeye ‘evet’ deyin. Müzik, doğa, güzel kokular size yeni kapılar açacak.

KOÇ 21 Mart-20 Nisan

Bu ay maddi ve manevi sahip olduğunuz her şey önem kazanıyor.

İyi bir işiniz olsa bile para durumunuzda iyileşme sağlamak için başka işlere de girişmelisiniz.

4 Mayıs civarı elinizdekileri başkaları ile adil şekilde paylaşmaya bakın. Bolluk bereket bilincinizi geliştirdiğinizde, kazancınızın aslında bütün ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşıladığını fark edeceksiniz.

BOGA 21 Nisan-20 Mayıs

Gözler bu ay sizin üzerinizde. Ne giydiğiniz, ne yaptığınız, nerelerde takıldığınızı dikkatle izleyenler var. 4 Mayıs civarı ilişkilerinizde çok yalın ve açık olmaya çalışın, inat ve aşırı katı davranışlar karşınızdakini bezdirebilir. 8 Mayıs sonrası seyahate çıkabilirsiniz, çok rahatlayacaksınız. 18 Mayıs sonrası hayatınızda en az üç yenilik yapın.

İKİZLER 21 Mayıs-21 Haziran

Ayın ilk haftası günlük hayatınızda düzeltmek istediğiniz küçük büyük her şeyi masaya yatırın. 13 Mayıs sonrası her şeyi yapmak için gücünüz var. Aşk, iş, ev hayatınızı arzu ettiğiniz şekilde oluşturabilirsiniz. Konuşma ve koordinasyon yeteneğiniz bu dönemde en önemli güçleriniz. Mars, fiziksel olarak da size enerji verirken, doğru nefes almayı ve havadar yerlerde yürüyüş yapmayı deneyin.

YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

Flörtler ayın ilk haftasında peşinizi bırakmıyor. Yaratıcı yönünüz, içinizdeki sanatçıyı başkalarına da gösterebileceğinizi söylüyor. Utangaç olmayın. 8 Mayıs sonrası burcunuza geçen Venüs, birkaç hafta boyunca çekici, hoş ve uyumlu olmanızı sağlayacak. Çevreniz tarafından beğenildiğinizi fark edeceksiniz.

ASLAN 23 Temmuz-22 Ağustos

Ayın ilk haftası, hem ev-aile hayatınızda hem de iş yerinde her şey daha da netleşiyor. Özel hayat ve dış dünya arasında doğru bir denge kurmanızda fayda var.

Bir taşınma kararı için uygun günlerdesiniz. 13 Mayıs sonrası dostlarınızla bir araya gelerek ideallerinize odaklanabilirsiniz.

Aşık olmak ve bunu özgürce yaşamak sizin de hakkınız.

BAŞAK 23 Ağııstos-22 Eylül

Hayat size güzel hediyeler vermeye başladı. Bu ay boyunca kişisel gelişiminize odaklanmanız, kültürel ve felsefi olarak kendinizi geliştirmeniz, hatta belki bir ek yabancı dil öğrenmeye başlamanız gelecekte kendinize teşekkür etmenizi sağlayabilir. 8 Mayıs sonrasında mesleki hayatınızda, çevrenizden yardım görebilirsiniz.

TERAZİ 23 Eylül-22 Ekim

Ayın ilk haftası sahip olduğunuz şeyleri paylaşma durumunda kalabilirsiniz. Kendinize karşı insaflı olun ve çok verici olmayın. Dengeyi sağlamak, kendinize verdiğiniz değeri artıracak.

8 Mayıs sonrası eviniz daha da ışıldıyor. Evde zaman geçirmek, küçük de olsa güzellik katacak değişiklikler yapmak, sıcak bir yuva ortamı sağlayacak. Hatta işe gitmeyip işleri evden yürütmek çok akılcı görünüyor.

AKREP 24 Ekim-22 Kasım

Burcunuzda gerçekleşecek dolunay, ayın ilk haftasında gerçekleri tüm açıklığıyla görmenizi sağlayacak. Bu duruma hala gözünüzü kapamaya çalışmayın. Yaptığınız seçimler çok değerli. Ertelemeyin ve hayatınızda gelişim sağlayacak adımlar atın. İlişkilerinize odaklanmanızda fayda var. Sevgi dolu bir ortamdaysanız ilişkiniz güç kazanacak. Ama bir süredir sürünen bir ilişkinin ardından gitmeyin.

YAY 22 Kasım-21 Aralık

Günlük işlerinizde itinayla üzerinde çalıştığınız her şeyi artık başkaları da fark edecek. 13 Mayıs sonrası eleştiri de alabilir, takdir de görebilirsiniz. Başkalarının fikirlerini tabii ki önemseyin ama kendinize sadık kaim. Bir ilişki başlayabilir. Partnerinizin hayatında önemli bir hareketlilik söz konusu olabilir. Yine bu tarihlerde telaşı bırakın. Aynı anda pek çok iş yapmayın.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir