Yaşlanmanın ilk işareti kırışıklıklar

Yaşlanmanın ilk işareti kırışıklıklar

DAHA SIKI, DAHA AYDINLIK

Yaşlanmanın ilk işareti kırışıklıklar. Kırışıklıklarla savaşta ilk hedefimiz ise cildin doğal yenilenme sistemine destek olan bir bakım.

CİLT ZAMANLA YAŞLANIYOR. Serbest radikaller de cildinizin mat ve sağlıksız görünmesine zemin hazırlıyor. Cildinizdeki kuruluk, nemsizlik ve ton farklılıklarının ve genel olarak cilt yaşlanmasının en önemli nedenlerinden biri güneşin zararlı ışınları. Nemsiz kalan cilt matlaşıyor, parlaklığım ve esnekliğini kaybediyor. Yaşlanmanın ilk işareti olan kırışıklıklar, yorgun cildin de belirtisi. Dinç, eneıjik ve parlak bir cildin yolu antioksidan, hyaluronik asit, elastin ve kolajen içeren bir bakımdan geçiyor.

Yaşlanmanın ilk işareti kırışıklıklar

Hyaluronik asit, yoğunluk ve sıkılık kaybı yaşayan ciltlerde hücre yenilenmesi sağlıyor. Kırışıklıkların görünümü azalıyor. Cilt dokusunu yeniliyor ve sıkılaştırıyor. Hyaluronik asit içeren krem ve jeller cildin tutma kapasitesini artırıyor. Estee Lauder’m Revitalizing Supıeme Global Anti-Aging serisinin en yeni üyesi Revitalizing Supreme Light Global Anti-Aging Creme Oil-Free, cildinizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilen, ultı a hafif formüllü, çok amaçlı bir yaşlanma karşıtı krem.

IntuiGen teknolojisi sayesinde cildin doğal sistemine destek olarak, cildinizin tüm ana yaşlanma belirtileriyle savaşmasına yardımcı oluyor. Daha aydınlık ve canlı bir görünüme sahip olmanızı destekliyor. Onarım optimize teknolojisi, cildin doğal yenilenme sistemine destek sağlıyor. Çizgi ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı oluyor ve pürüzsüz bir bitiş sağlıyor. Kahverengi okyanus yosunları, ciltte yağ kontolünü sağlayarak gözeneklerin görünümünün küçültmesini destekliyor. Dokusu son derece hafif.

Yağsız bir yapısı var. Yağ kontrolü sağlayan içeriği ile gözeneklerin görünümünü küçültmeye destek oluyor. Cildinize daha sıkı, aydınlık ve yenilenmiş bir görünüm kazandırıyor. Zengin formülü, nemin anında emilmesini sağlıyor. Cildin yağ kontrolünü dengeliyor. Normal ve karma ciltler için uygun. Ayrıca dermatolojik olarak test edilmiş.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir