Yaşlanmaya Havyar Gücü

Yaşlanmaya Havyar Gücü

HAVYAR GUCU

Etkin içerikler ve formüller erken yaşlanma, yıllara bağlı yaşlanma ve hormonal yaşlanma belirtileriyle savaşmada en büyük yardımcılarınız olabilir.

NEM KAYBI, DÜZENSİZ VE SAĞLIKSIZ YAŞAM ŞEKLİ, YOĞUN STRES VE HAVA KİRLİLİĞİ GİBİ FAKTÖRLER NEDENİYLE

Gel Ultra Tenseur Yeux Göz Çevresi Bakım Jeli

20 Lİ yaşların ikinci yarısından itibaren ciltte matlaşma, solgun görünüm, donukluk, cansızlık, renk tonu eşitsizlikleri ve pürüzlü bir doku meydana geliyor. Bu belirtiler aynı zamanda erken yaşlanmanın da belirtileri arasında. Ortalama 30-45 yaş arası denilebilecek bir dönemde, olumsuz çevresel faktörler ve düzensiz beslenme, yetersiz veya kalitesiz uyku, yoğun çalışma saatleri sonucunda ciltte kırışıklık, çizgiler ve sarkmalar görülüyor.

Erken yaşlanma döneminde gereken özeni göstermediğimizde, cilt bu sürece çok daha hızlı girebiliyor. Hormonal yaşlanma ise cildin eneıjisinin düştüğü, vücutta yapımdan çok yıkım süreçlerinin öne geçtiği bir dönem dolayısıyla bu dönemde kullanılması gereken ürünler, mutlaka cildin eneıji düzeyine ve yıkım süreçlerine de etki ediyor olmalı. Lüks dermokozmetik kategorisinde yer alan Ingrid Millet Paris markasının kırışıklarla sava buğday seramidleri ve hyalüronik asit içeren formülüyle cildin gençlik potansiyelini harekete geçirmeyi ve cildi yeniden dolgunlaştırmayı hedefliyor. Havyar kompleksi, cilt hücrelerinin ihtiyacı olan yaşamsal elementleri sağlayarak cildi yeniden canlandırmaya odaklı çalışıyor. Optimum nemlendirme ve ışıltı sağlıyor. Cildin stres seviyesini kontrol altına alıyor. Mimik etkisiyle oluşan kırışıklık ve çizgilerle savaşıyor. Cildi pürüzsüzleştiriyor, renk tonunu eşitliyor ve esnekliğini geri kazanmasını destekliyor. Gel Ultra Tenseur Yeux Göz Çevresi Bakım Jeli ise sıkılaştırma, yeniden yapılandırma ve nemlendirme odaklı çalışıyor. Cildin esneklik kazanmasına yardımcı oluyor, kırışıklık ve çizgi görünümünü azaltıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir