Yaz Burç Yorumları 2016

Yaz Burç Yorumları 2016

2016 yılı yaz ayı burç yorumları, yaz ayında aşk burç yorum, 2016 yaz burçları, temmuz ayı burç yorumları, ağustos ayı burç yorumları, 2016 astroloji 2016.

Koç Burcu

HAZİRAN

Haziran ayının ilk yarısında iletişim gezegeni Merkür, zeka, akıl ve davranışlarınıza olumlu olarak yansıyacak. Sizin iletişim, planlama, yönetim ve entelektüel becerilerinizi ön plana çıkarmanıza yardımcı olacak. Venüs’ün ikizler burcundan geçişi yaratıcılık, sanat, seyahatle ilgili konularda arzularınızı gerçekleştirmenize yardım edecek.

TEMMUZ

Bu ay beklenmedik finansal kazançlarla sevineceksiniz. Çocuklarla ilgili konular ve meslek hayatınızda ilerlemelerle karşılaşacaksınız, iş gezileri, başarılarınızın mükafatı ve ödüllendirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayatınızda olumlu pek çok şey gerçekleşecek. Başarınız rakiplerinizi rahatsız edebilir. Uzun seyahat ve yolculuklar olabilir. Ailenizin büyükleri ya da erkek kardeş, ağabeylerle ilgili konular gündeminizde yer alabilir.

AĞUSTOS

Jüpiter altıncı evinizde ve bu geçişsizler için geçim, yabancılarla ilişkiler, geziler ve tasarruf için iyidir. Ailesel mutluluk ve refahınız ay boyu artacak. Aile sorumluluklarınızı yerine getirmek için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Olumlu olaylar, ay boyunca sizlerle birlikte.

Koç Burcu Sağlık

AŞK VE İLİŞKİLER

Temmuz ve eylül ayları ilişkiler açısından önemli. Duygusal bir beraberlik hayatınızın akışını kökünden bir değişime uğratabilir. Kalıcı bir beraberlik, belki de evlilik kararı olabilir. Evli Koçlar içinse temmuz-ağustos ayları duyguları yoğunlaştıran, tutkunun, heyecanın yoğun ve güçlü olacağı aylar, ilişkinizi yeniden yapılandırabilir, eşinizle daha önce olmadığı kadar özel zamanlargeçirebilirsiniz.

İDEAL TATİL

Enerjisi yüksek Koç burçları maceraperest kişilikleriyle yeni yerler keşfetmekten hoşlanırlar, insanlarla kaynaşacakları rahat ve güvenilir yerler onları cezbedecektir. Bu burçta doğan insanlar için ideal seyahat rotaları; Madagaskar, İtalya ve Fransa olabilir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir