Agustos Burç Yorumları 2015

Agustos Burç Yorumları 2015

MERYEM UZERLİ

Bitmek bilmeyen enerjisi sayesinde istediğini kolayca elde eden Aslan burcu kadını çalışkan ve hareketlidir. Çekiciliğini zaten yazmaya gerek yok, gördüğünüz an farkını fark edersiniz. Bu sebeple ona karşı koymak da çok zordur. Meryem Uzerli de tipik bir Aslan burcu kadını olarak kendini belli ediyor. Yapmacık hareketlere hayatında yer olmayan Meryem Uzerli, zarif ve neşeli karakteriyle de burcunun birçok özelliğini yansıtıyor.

burc agustos

OĞLAK22 Aralık-20 Ocak

Sevdiğiniz kişiyle maddi ve manevi paylaşımlarınıza özen göstermenizde fayda var. Kişilik savaşlarından uzak durun. Ortaklaşa her türlü yatırım için son kararı eylül ayında vermeyi deneyin. 7 Ağustos sonrası kendinizi geliştirmek, eğitim hayatınızda aşama kaydetmek veya yurt dışı ve yabancılarla iletişime geçmek için harika zamanlar. Güzel bir tatil imkanı yaratırsanız hemen gidin.

KOVA 21 Ocak-19 Şubat

Karşınızdaki kişilerin aşırı egoları, bencil olmaları sizi zorlayabilir. İşin güzel tarafı, eskiden çok sevdiğiniz ama bir süredir hiç görüşemediğiniz kimselerle tekrar temasa geçebilirsiniz. Partnerinize şans verin, her söylediğini ciddiye almayın, kafası karışık olabilir.

BALIK 20 Şubat-20 Mart

Ofisteki karışıklıklar işlerin zamanında bitmesine bir parça engel olabilir. Eskiden çok iyi çalıştığınız biri tekrar ekibe katılabilir. Sağlığınıza dikkat etmenizde ve fazla risk almamanızda fayda var. 11 Ağustos sonrası bir sene boyunca Jüpiter, ilişkiler yoluyla gelen şansa işaret ediyor.

KOÇ 21 Mart-20 Nisan

Venüs’ün tüm ay boyunca geri harekette olmasıyla beraber, eski sevgilileriniz, eskiden hoşlandığınız filmler, ilgi alanlarınız çevrenizde dönüp dolaşacak. Tatile gidecekseniz, yeni bir yer seçmek yerine sizi çok etkilemiş olan bir yere tekrar gidin.

14 Ağustos civarı aşk hayatınız ön plana çıkıyor. Ayın son günleri paranızı nereye harcayacağınıza doğru karar verin, içiniz rahat etsin.

BOĞA 21 Nisan-20 Mayıs

Özel hayatınız, eviniz, aileniz bu ay daha fazla öne çıkıyor. Tüm bu konularda yapmak istediğiniz değişiklikleri biraz erteleyip eylülün gelmesini bekleyebilirsiniz. Özellikle 14 Ağustos civarı, ev içinde yaşanabilecek küskünlükler ve yanlış anlaşılmaların üzerinde fazla durmayın. Ev dışında olmak sizi rahatlatabilir.

İKİZLER 21 Mayıs-21 Haziran

Bu ay biraz da çevrenizdekilere ilgi göstermeniz gerekiyor. Çocukluk arkadaşlarınız, kardeşiniz veya kardeş gibi sevdiğiniz kimseler ile uzun zamandır görmedikleriniz… Hepsine vakit ayırın. Bol gezmeli bir ay olacak. Gezilere çıkarken de, yanınızda gerçekten çok sevdiğiniz kişiler olsun.

YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

Maddi durumunuzu dengeli tutmak, sadece gerektiği kadar para harcamak bu ay yapacağınız en doğru şey olacak. 9 Ağustos sonrası verdiğiniz borçları geri istemek, alacaklarınızı tahsil etmek için doğru zaman. Ay ortasından sonra yeni bir kazanç kapısı karşınıza çıkıyor. Aym son günleri hayata olan inancınız artıyor. Keşfe hazır olun.

ASLAN 23 Temmuz-22 Ağustos

Venüs’ün geri hareketi gururunuzu fazla önemsemenize neden olabilir. Bu ay yapacağınız en doğru şey, egonuzu bir kenara bırakmak ve hayatınıza unuttuğunuz eğlenceli konuları tekrar sokmak olacak. Çevrenizdekilere karşı kırıcı olmayın. 7 Ağustos sonrası para konusunda akıllı planlar yapabilirsiniz. 9 Ağustos ve sonrasında spor yapmak, fiziksel olarak hareketli yaşamak size çok iyi gelecek.

BAŞAK. 23 Ağustos-22 Eylül

Bu ay sizin dışınızda gelişen olaylara kafa yormayın. Kuruntularınızı bir kenara bırakın. 7 Ağustos sonrası iletişim, zihinsel ve el becerileri konusunda harikalar yaratabilirsiniz. Aym son günleri iş ve özel ilişkilerinizde yanlış gittiğini düşündüğünüz şeyleri konuşarak çözebilirsiniz. 11 Ağustos sonrası burcunuza geçen Jüpiter, size şans bolluk ve mutluluk getirecek.

TERAZİ 23 Eylül-22 Ekim

Dost çevreniz hareketleniyor. Eski dostları, iş arkadaşlarını görmek size çok yeni kapılar açabilir. Arkadaşlarınızın arasında gerginlikler olursa etkilenmemeye çalışın. Bu ay aynı zamanda bir zamanlar idealist şekilde sarıldığınız ama şimdi unuttuğunuz hayallerinizi canlandırma zamanı. Size heyecan veren gelecek planlarınızı tekrar hatırlayın.

AKREP 23 Ekim-22 Kasım

İş hayatınızla ilgili kararsızlık yaşayabilirsiniz. İşi zamana bırakmak ve kariyer planlarınızdaki önemli seçimleri eylül ayma sarkıtmak akıllıca olabilir. Dolunay aym son günlerinde aşk hayatınızı hareketlendiriyor. Her anınızdan keyif almayı bilin.

YAY 23 Kasım-21 Aralık

Kendinizi geliştirmek, yeni şeyler öğrenmek, uzaklarda olmak vazgeçmediğiniz isteklerin başında geliyor. Bu ay, eskiden gidip çok beğendiğiniz yerleri tekrar görün. Yeni yerler keşfetmeyi isterseniz, hiç durmayın; sürprizler karşınıza çıkabilir. Ayın son günlerindeki dolunay iş ve özel hayatınızı dengelemenizi sağlayacak.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir