Akrep Burcu Sağlık 2015

Akrep Burcu Sağlık 2015

2015 Akrep Burcu’nun Sağlığı

Uranüs’ün sağlık evinizde dolaşmasıyla ani yüksek tansiyon, kalp çar-pıntısı, sinirsel fonksiyonların artması gibi etkiler söz konusu olabilir. O yüzden bütün bir yıl boyunca özellikle iş hayatınızın aktif olduğu dönemlerde sağlığınızı zorlayacak etkilerden uzak durun. Özellikle Uranüs-Plüton-Mars karesinin etkili olacağı 12,17 Mart’ta sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Yakın çevrenizden birinin hayatında da önemli sağlık sorunları oluşabilir.

akrep burcu saglik

15 Haziran-18 Eylül tarihlerinde son kez fiziki olarak bazı zorlanmalar ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Özellikle kasım ayının son 10 günlük diliminde doğan Akrepler, bu döneme dikkat etmeli.

31 Mart sonrası sağlığınıza özen göstermek, kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir dönem.

4 Nisan’daki Ay tutulmasında ruhen ve fiziken kendinizi güçlü tutmalısınız. 6 ve 8 Nisan’da sağlığınızda tansiyon iniş-çıkışlan, aşın heyecanlanma ve beyin fonksiyonlarınızın zorlanması gibi etkiler oluşabilir. Buna dikkat edin. Bu dönemde aciliyeti yoksa ameliyat olmaktan kaçınmalısınız. 28 Eylül tarihindeki tutulma sağlığınıza dikkatleri çekebilir.

23 Eylül’den sonra artık geri planda durmanız gerekecek Kendinizi bu süreçte biraz yorgun ve isteksiz hissedebilirsiniz. Bu dönemde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

28 Eylül’deki tutulma sağlığınızla ilgili konularda karar almanızı gerektirebilir. Bu dönemde sağlığınıza gereken özeni gösterin.

12 Ekim’de sağlığınıza dikkat edin. Iş hayatınızdaki değişimler sağlığınızı olumsuz etkileyebilir.

Akrep Burcu 2015
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir