Akrep Burcu 2015

Akrep Burcu 2015

2015 Yılında Akrep Burcu Yorumları

(23 Ekim – 22 Kasım)

Kariyerinizde parlayacaksınız

Geçtiğimiz 2.5 yıl boyunca hayatınızı yeniden kurdunuz ve yapılandırdınız. Hayatınıza, istediğiniz düzene, hayalini kurduğunuz arzularınıza çekidüzen verdiğiniz bu süreçte bazı ruhsal değişimler ve dönüşümlere maruz kalmış olabilirsiniz. İçsel gelişiminizi tamamlayarak, kendiniz, hayatınız için sorumluluk alarak ve yaptıklarınızdan daha fazlasını üstlenerek dünya hakkında öğrendiklerinizi, deneyimlediklerinizi ve yaşadıklarınızı gözden geçirip ilerlediniz. îleriki yıllar için kendinizi hazırladınız. Şimdi artık netleştirdiğiniz ve kurduğunuz bu düzende yeni sorumluluklara açılmanın vakti gelmiş bulunuyor.

akrep burcu

2015’te kariyerinizde çok güzel şanslar yakalayacak, gelişiminizi ve ilerlemenizi sürdüreceksiniz. Ama bu sefer sorumluluklarla ve zorunluluklarla değil de, istek, şevk ve gayretle kendinizi ortaya koyacaksınız. İş ve kariyer dünyasında kimliğinizi ön plana çıkartmayı sevecek önemli idari işlerde, yöneticilik pozisyonlarında, organizasyonlarda, sanatsal faaliyetlerde, eğlence, aşk ve risk içeren her tür oluşumda daha da büyüyeceksiniz. Yılın bu ilk döneminde ayaklarınızın yere sağlam basıp basmadığını, çevrenizde sadece size dalkavukluk yapan insanların olup olmadığını iyi gözlemleyin. Alkışı seveceğinizden, çok kolay yolunuzdan sapabilirsiniz. Göz önünde olacağınız her tür iş, kimliğinizi ve hayatınızı destekleyecek. Kalbinize en yakın gelen işi seçmeye çalışın ve kariyerinizi hareketlendiren bu dönemi aktif olarak en iyi şekilde değerlendirin.

Kariyer hayatınızdaki harekedenmeler maddi konulan gözden geçirmenize ve para sorumluluklarınızı arttırmanıza neden olabilir. Önünüzdeki 2.5 yıl boyunca parayı, değerini, ederini, sahip olduğunuz her şeyi sorgulayacaksınız. Bu dönemde çok önemli bilgiler elde edeceksiniz. Çok çalıştığınız ve çeşitli iş fırsatlarıyla karşılaşacağınız bu dönemde gelen parayı tutmak, biriktirmek ve doğru yatırımlarda bulunmak sizin için önemli olacak. Bu öğrenme süreci tamamlandığında içsel huzurun, kişisel değerlerin ve güvenliğin para ve maddi güçle ilgili olmadığını fark edebilirsiniz.

Akrep Burcu İş, Para ve Kariyer 2015

Akrep Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

Akrep Burcu Eğitim 2015

Akrep Burcu Sağlık 2015
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir